Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Skoro były dwa, to ja widzę szerszą perspektywę. Mi też odeszły rok po roku psiaki, było bardzo ciężko. Dobrze, że się zdecydowaliście, bo dom bez psa jest pusty.
  2. Mam już wstępnie jedną ciotkę na wizytę, a może nawet w dwie będą :)
  3. Mamy pierwsze telefony z Łodzi. Oby nie ostatnie. Nie ma się co jeszcze podniecać ;) bo domki jeszcze nie posprawdzane, nie zaklepane i nic pewnego.
  4. Na razie nie moge dopaść żadnej ani na PW, ani telefonicznie. W ostateczności sama się wybiorę, chociaż to ze 20 km ode mnie, więc wolę te pabianickie ciotki;) No i kroją mi się jeszcze dwie wizyty w Łodzi w tym tygodniu.
  5. Tak, już zaczęłam pytać i wieczorem mam nadzieję będę wiedziała co i jak :)
  6. Kilka na początek [url]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Inteligentny-wspanialy-psiak-szuka-domku-W0QQAdIdZ264058060[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,28678,Lw==.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/20712/inteligentny-wspanialy-psiak/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Niko,34206[/url] w ciągu 2-3 dni podciągnę do 20
  7. Od razu w samochodzie ciasno obroża i smycz, a później dobrze by było jeszcze szelki i druga smycz. Straszne by było, gdyby nawiała po drodze w obcym sobie miejscu.
  8. Spoko, postaramy się, żeby trafiły do właściwej;)
  9. A w tym samym czasie z pabianickiego schronu stary dziadunio ni to pudel ni to grzywacz, znalazł domek w Krakowie. I tak sobie podróżują psiaki :) Dobrze, że mają dokąd.
  10. Chyba sobie strzelę podpis "informacja" :diabloti: nie ma dla mnie rzeczy nie do wygrzebania;) Ankieta (są różne, ale większość wygląda podobnie): http://www.dogomania.pl/threads/25135 post 77
  11. Jej chyba chodziło o to, że za daleko. O psim pochodzeniu nic nie mówiła;)
  12. Ankiety puszcza się mailem. Wizyta to taka pogawędka lustracyjna :) Nic strasznego, robiłam kilka, wszyscy przeżyli :) Poczekam może na Martkę co? Ona chyba tu dowodzi - niech decyduje, co dalej. Znalezienie odpowiedniej ciotki nie zajmie dużo czasu na pewno. Strasznie w gorącej wodzie kąpane jesteście :diabloti: to może mi znajdziecie kogoś na wizytę w Mrągowie?
  13. "paskudny, mały śmierdziel" - a tu wszyscy się rozplywają jaki sliczny :diabloti: Jak siedział w kojcu w schronie, to nie wie. Albo zapomniał.
  14. Feliksik mnie ściągnęła z wątku innej suni. Widzę, że wszystko dobrze idzie:) W razie czego znam trzy dziewczyny z Pabianic, są też z Łodzi, które znam i mieszkają od tamtej strony.
  15. Lubię Kaluszka, ale dobrze mu tak. Dakocia bardzo dobrze zrobiła. Jeszcze Rykitek powinien ofukać - niech się buractwo uczy manier ;)
  16. No co robi? Ja cały czas Was podczytuję, tylko nie mam co pisać:)
  17. Kolejna gwiazdka z nieba:) Do soboty na pewno da się uzbierać na paliwo.
  18. Na pewno jej nie zrozumieli ;) O to właśnie chodzi, że pan psa swego wytłumaczył i wtedy wiadomo, że domek dobry.
  19. [quote name='ronja']już w domku:) wykapana, wszystko w porządku (mała wpadka na dywanie wybaczona;))[/QUOTE] Całe szczęście, że nie marmur ;) Lej Kola w dywan, Pańciostwo masz fajne :)
  20. Na razie to nam średnio idzie. Jeden telefon z Mrągowa i jeden z Piły. Piła nie chciała gadać, jak się dowiedziała skąd jestem. Ale bardzo się cieszę, że nasz wątek daje takie pozytywne skojarzenia :)
  21. Ale z dokładaniem do psiej miseczki w celu nauczenia, że "państwo" ma prawo przy misce grzebać to był krok milowy dla wielu ludzi na pewno. Mnie "Okiem psa" zafascynowało, bo miałam do porównania książki, gdzie wychowanie polegało na szarpaniu i ustawianiu psiaka, co jakoś nawet w zamierzchłych czasach budziło mój sprzeciw. Donaldson i metody pozytywne to dużo późniejsza bajka. Najlepiej poczytać kilka i mieć swoje zdanie ;)
  22. Nie z nieba tylko z listy użytkowników :evil_lol: Ale dobra duszyczka - jeszcze mi odpisała, że dziękuje za podesłanie wątku. Ja też mam zgryz mały, mam dom dla szczeniaka - w Mrągowie! Chyba go pocztą wyślemy:diabloti:
×
×
  • Create New...