Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. ooo, a kogo na MP będziesz prezentować? Neo? :) Ola, może chcesz mojego rudzielca pokazać w młodzieżówce? ;)
  2. nie widzę przeszkód :)
  3. mam w miarę szybki aparat i psa o naturze filozofa-myśliciela ;)
  4. mi wpisali "suka" zamiast "pies" - w Ustroniu ;)
  5. my wpadniemy :)
  6. My będziemy na 99% :diabloti:
  7. Darianna

    Radom, 23.8.2009

    my będziemy :)
  8. Ja się jeszcze zastanawiam :)
  9. Jeszcze trochę to Ci Dindusiowych łapek zabrakniei klonować będzie trzeba ;)
  10. Widać, że głupiego jasia ma... Baaj rzecz jasna ;)
  11. [quote name='CASIA&ttb']umaszczenie jak najbardziej prawidłowe czyli tricolor :evil_lol: wystawy jak najbardziej ale na jesień dopiero ;)[/quote] ale ja nie mówię, że nieprawidłowe, ale że się jeszcze z takim nie spotkałam :diabloti: A ja na bullkach się nie znam :shake:
  12. Mała bullka prześliczna - jeszcze takiego umaszczenia nie widziałam... Planujecie kolejne wystawy? :)
  13. Brawo!!! Jesteście sławni :cool3: Dostanę autograf i odcisk łapy od Dindka? :diabloti:
  14. ja planuję wizytę u fryzjera - tylko wizji siebie jak mam po niej wyglądać - brak ;)
  15. Morfi ma oko na Hektorka ;) pozdrawiamy :)
  16. bardziej degustowały się chartami - Brandulec kudłaty jest ;) Witamy wszystkich - tych co pierwszy raz i tych, co już nas kochają :D
  17. Przy tak długim imieniu przyszły właściciel oszaleje przy wypełnianiu formularzy rejestracyjnych na wystawy ;) Nie żal takiego rodzynka oddawać? ;)
  18. Wszystkiego naj naj naj dla Lalci!!!! :)
  19. To w sumie zależy - ja swojej jamniczki nie ciachnęłam zawczasu - nacierpiała się przy ropomaciczu... Więc są dwie strony medalu....
  20. fotki agilitowego chomika prosimy :D
  21. mój też na porcjach głodowych leci - jak zwykle w upał, więc się nie przejmuję :D Panda pewnie to samo :)
  22. mnie też namiętnie pytają, ile pies kosztował... i robią wielkie oczy po usłyszeniu kwoty. poza tym raczej się z chamstwem na spacerach nie stykam, pomijając dzieciaki ruszające w dziki galop przed nosem mojego młodzika.... Kiedyś zwrócę rodzicom uwagę, nie wszystkie psy latają na smyczy i kiedyś któryś za takim dzieciakiem pobiegnie...
  23. jakie to malutkie - kieszonkowo-kagańcowe ;)
×
×
  • Create New...