Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. z tego co ja bym poprawiła, to na pewno tylne nogi za daleko są, ogon trochę za nisko trzymany, przednie łapy dać nieco do tyłu i głowę bardziej do przodu.... Tak? :)
  2. shadow9 - miałaś być paparazzi - gdzie fotencje? ;)
  3. My na BIS szczeniąt [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1160370.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8583/p1160370.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1160372.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2241/p1160372.jpg[/IMG][/URL] Armin :diabloti: [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1160294.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/673/p1160294.jpg[/IMG][/URL] A dzień przed wystawą...: Ty, Brando, oszalałeś? [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc04066a.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3776/dsc04066a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img197.imageshack.us/i/p1160130.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7606/p1160130.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1160302.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2782/p1160302.jpg[/IMG][/URL] Brando debiutuje w Młodym Prezenterze :diabloti: [URL=http://img196.imageshack.us/i/p1160352a.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5936/p1160352a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/p1160357.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1329/p1160357.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1160361.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1908/p1160361.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1160365.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2658/p1160365.jpg[/IMG][/URL]
  5. Macanko :diabloti: [URL=http://img4.imageshack.us/i/dsc04275p.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2802/dsc04275p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc04276m.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2962/dsc04276m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc04279p.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9179/dsc04279p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img29.imageshack.us/i/dsc04293v.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/128/dsc04293v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img7.imageshack.us/i/p1160301.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8836/p1160301.jpg[/IMG][/URL]
  6. wyślę, dziś wieczorem na pewno... A tymczasem ciąg dalszy wystawowych [URL="http://img194.imageshack.us/i/p1160299.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9854/p1160299.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img12.imageshack.us/i/p1160297.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1174/p1160297.jpg[/IMG][/URL] Armin [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1160339t.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1865/p1160339t.jpg[/IMG][/URL] Brando [URL=http://img4.imageshack.us/i/p1160340.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8176/p1160340.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Kisses']O czekaj, to moze tak. Jedziesz gdzies na wakcje? :razz: Mi by tak środek lipca/sierpień pasował, nie wiem jak Ci :loveu:[/quote] Nigdzie nie jadę, siedzę na tyłku :diabloti: jeszcze się zgadamy w takim razie :cool3:
  8. Mogę do Ciebie wysłać rudzielca na wakacyjny kurs posłuszeństwa? Zwłaszcza z zakresu latania za innymi psami? ;) i wracania do mnie? ;)
  9. Wombat przeagencki... Na niektórych zdjęciach... ba, na każdym! wygląda jak pluszowa maskotka :) Koniecznie muszę go poznać na żywo :) a najlepiej zapoznać z moim rudzielcem :)
  10. Wszystkiego naj naj naj z okazji drugiej rocznicy ślubu :)
  11. [quote name='Ania :)'][URL]http://img16.imageshack.us/img16/320/dsc04239n.jpg[/URL] Brando to ten po prawej, prawda ? :cool3:[/quote] Prawda :diabloti:
  12. Nadrobiłam 20 stron :) Tak to jest, jak się zaczyna pracować, a weekendy na wystawach spędza :) Witam porannie :D
  13. Gratuluję sukcesów - a skarpetki faktycznie świetne :)
  14. [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1160248t.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1220/p1160248t.jpg[/IMG][/URL] wspólny napitek [URL=http://img13.imageshack.us/i/p1160291p.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2962/p1160291p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1160290.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3449/p1160290.jpg[/IMG][/URL] wspólne jadło [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1160333.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4103/p1160333.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img200.imageshack.us/i/dsc04222k.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5308/dsc04222k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/dsc04223e.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4445/dsc04223e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc04233r.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2897/dsc04233r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/dsc04239n.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/320/dsc04239n.jpg[/IMG][/URL] Brando [URL=http://img9.imageshack.us/i/dsc04269y.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7968/dsc04269y.jpg[/IMG][/URL]
  16. Nie mogłam się dopchać wieczorem do komputera... :angryy: Relacja z wystawy :) Ja z Brando i Kalunia_C z Arminem [URL=http://img14.imageshack.us/i/dsc04195d.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9430/dsc04195d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/p1160239.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2485/p1160239.jpg[/IMG][/URL] Mały trening z jęzorem na wierzchu... [URL=http://img13.imageshack.us/i/dsc04204b.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4586/dsc04204b.jpg[/IMG][/URL] Trzech wspaniałych: rudzielce i mój brat - Oskar :diabloti: [URL=http://img13.imageshack.us/i/dsc04213n.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4585/dsc04213n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/dsc04218t.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/338/dsc04218t.jpg[/IMG][/URL]
  17. Mój biedny rudzielec w wersji a'la zmokła kura ;) Oliwia, pochwal się punktami :)
  18. Jak z Ciebie dupa nie fotograf, to ze mnie z pięć wołowych dup fotograficznych ;) A tego beagielka nie trzeba ociupinke odchudzić? ;)
  19. Ja nie mam problemu z identyfikacją rudzielców :diabloti:
  20. My tradycyjnie W.O, I, i NSzWR :D Zdjęcia wyślę wieczorem, coś na pewno mam :)
  21. Tecia - gratuluję - nam się na bisach szczeniaków nie udało zabłysnąć ;)
  22. A my dziękujemy za gościnę :) Było naprawdę wspaniale - widok dwóch rudych młodzieńców - niezapominany. Brando po weekendowym szaleństwie i podróży śpi jak nieżywy. Ja lecę zaraz do pracy, więc fotki u mnie wieczorem :) Pozdrawiamy! ps. najbardziej rozczulają mnie te zdjęcia "nosek w nosek" ;)
  23. Ano zadebiutował :) Grzecznie szedł jak na pierwszy raz bez Pańci ;) Ale o szczegółach musiała by napisać prowadząca go w tej konkurencji Oliwia :D ps. fotki będą wieczorem
  24. hellouuuu Arminkowi :) My się powoli zbieramy, zaraz spacerek przed drogą i mykamy. Mój numer to 665819606 - wyślijcie sms jakiś, żebym miała do Was kontakt :) Do zobaczenia!
×
×
  • Create New...