Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. nikt nas nie kocha, nikt nas nie komentuje :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  2. Polowanie na setera... [URL="http://img41.imageshack.us/i/p1160683.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2784/p1160683.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1160684.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7861/p1160684.jpg[/IMG][/URL] Dorian i Spacja - rodzeństwo whippetów [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1160687.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9152/p1160687.jpg[/IMG][/URL] Brando, Spacja i stado komarów... [URL=http://img403.imageshack.us/i/p1160691.jpg/][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8088/p1160691.jpg[/IMG][/URL]
  3. eksperymentowałam na rudzielcu - kolejna wystawa za miesiąc, więc jakby co to zdąży odrosnąć ;)
  4. mój ma na poduszeczkach stóp ;)
  5. i jak ocenia setery? ;)
  6. próba umiejętności fryzjerskich: ucho nie obcięte: [URL=http://img79.imageshack.us/i/p1160658.jpg/][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3812/p1160658.jpg[/IMG][/URL] ucho obcięte: [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1160659.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5309/p1160659.jpg[/IMG][/URL] to dopiero pierwsze podejście - jeszcze dużo poprawek przede mną, ale myślę, że całkiem nieźle wyszło? ;) Dzisiejszy spacer: [URL=http://img195.imageshack.us/i/p1160667.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7940/p1160667.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1160671b.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7602/p1160671b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img510.imageshack.us/i/p1160672.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5113/p1160672.jpg[/IMG][/URL]
  7. Tecia, jak poszło??? :)
  8. gdzie macie taką fajną wodę do pływania?
  9. [quote name='Coyote Ugly FCI']nas niestety nie bedzie :mad:[/quote] dlaczego?????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  10. [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/17072009-437.jpg[/url] czy to ptak, nie, samolot, nie to SUPER FRANIO!!!
  11. [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1160572.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7762/p1160572.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img107.imageshack.us/i/p1160573.jpg/][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1336/p1160573.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1160581.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3975/p1160581.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/p1160583.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1055/p1160583.jpg[/IMG][/URL] Ekipa w komplecie :diabloti: [URL=http://img505.imageshack.us/i/p1160591.jpg/][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9867/p1160591.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://img291.imageshack.us/i/p1160562.jpg/"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8057/p1160562.jpg[/IMG][/URL] gonitwa... [URL="http://img198.imageshack.us/i/p1160565.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7559/p1160565.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img229.imageshack.us/i/p1160569.jpg/][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/6397/p1160569.jpg[/IMG][/URL] noski eskimoski [URL=http://img212.imageshack.us/i/p1160570.jpg/][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1237/p1160570.jpg[/IMG][/URL]
  13. Brando [URL=http://img387.imageshack.us/i/p1160540.jpg/][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/7500/p1160540.jpg[/IMG][/URL] spadamy stąd [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1160541.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9396/p1160541.jpg[/IMG][/URL] rybak [URL=http://img237.imageshack.us/i/p1160557.jpg/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/850/p1160557.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img505.imageshack.us/i/p1160558.jpg/][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/539/p1160558.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/p1160560.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4121/p1160560.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://img521.imageshack.us/i/p1160526.jpg/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5685/p1160526.jpg[/IMG][/URL] Armin [URL="http://img193.imageshack.us/i/p1160527.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5412/p1160527.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img145.imageshack.us/i/p1160534.jpg/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5818/p1160534.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img107.imageshack.us/i/p1160537.jpg/"][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8210/p1160537.jpg[/IMG][/URL] Armin [URL="http://img41.imageshack.us/i/p1160539.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/849/p1160539.jpg[/IMG][/URL]
  15. Fajowski Simbek - my na agility nie dotarliśmy - Arminowy ze Swoimi Ludźmi nas odwiedził :) Ale nie płakaj, wcześniej czy później się spotkamy :D I Simba mojego panikarza przegoni :D
  16. Chłopy w kuchni [URL=http://img146.imageshack.us/i/p1160506.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8005/p1160506.jpg[/IMG][/URL] na deser mrożone kości... [URL=http://img259.imageshack.us/i/p1160507.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5764/p1160507.jpg[/IMG][/URL] poranne rozruszanie kości [URL=http://img297.imageshack.us/i/p1160516.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3892/p1160516.jpg[/IMG][/URL] Szaleństwo na piasku [URL=http://img374.imageshack.us/i/p1160518.jpg/][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/450/p1160518.jpg[/IMG][/URL] poranna kąpiel - byłam sama z rudzielcami - niewiele więcej zachodu niż z jednym.... [URL=http://img406.imageshack.us/i/p1160522.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/853/p1160522.jpg[/IMG][/URL]
  17. daj jej czas... my Kobiety tak szybko nie chudniemy... a szkoda ;) albo spraw jej Towarzysza Zabawowego - mig kalorii za każdym spacerem - i w domu też ;)
  18. A ta zagubiona podczas burzy dziewczynka się znalazła? Bo ja ostatnio na dogo z doskoku i po łebkach wątki przewijam....Masza, tak jej było: Masza....
  19. [URL=http://img338.imageshack.us/i/dsc05217.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5236/dsc05217.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img406.imageshack.us/i/dsc05220.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2885/dsc05220.jpg[/IMG][/URL] walka o szmatę [URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc05230q.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1573/dsc05230q.jpg[/IMG][/URL] Armin z brandulcowym koteckiem... [URL=http://img380.imageshack.us/i/dsc05240.jpg/][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/4738/dsc05240.jpg[/IMG][/URL] fajowski ten kotecek :diabloti: Pańcia, kup mi kotecka.... :cool3: [URL=http://img148.imageshack.us/i/dsc05241.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4815/dsc05241.jpg[/IMG][/URL]
  20. odwiedzili nas Arminowi Ludzie z Arminem :diabloti: Brando już tęskni.... Seterowy zaprzęg [URL="http://img402.imageshack.us/i/dsc05196.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5746/dsc05196.jpg[/IMG][/URL] wreszcie wooolnoooość!!! [URL=http://img443.imageshack.us/i/dsc05205b.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/601/dsc05205b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/dsc05206.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2219/dsc05206.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img169.imageshack.us/i/dsc05212.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9039/dsc05212.jpg[/IMG][/URL] setery na "wrzosowisku" [URL=http://img193.imageshack.us/i/dsc05214w.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9671/dsc05214w.jpg[/IMG][/URL]
  21. ja od wczpraj po południu się na dogo próbowałam wbić... tragedia....
  22. ale ma słodki kocyk w łapki... czy to dywanik? podoba mi się! :)
×
×
  • Create New...