-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Super to słyszeć :D Bo po wystawie w Krakowie cierpię na niedobór fot :D W jakim wieku jest Neo i w jakiej klasie startuje? :)
-
Obiecuję nie marudzić jak dostanę jeść po spacerze :D wezmę dużo kanapek do pociągu :P
-
Kochana... Po tłuczeniu się kilka godzin w pociągu do Ciebie - spacer będzie rozkoszą! :D Obiad zawsze można zjeść później - grunt, żeby się psiaki wyszalały :D Bo inaczej nie dadzą nam zjeść :)
-
A Ty co, nieprzytomna i pijana po obronie że nic nie piszesz? :D
-
ale fafel ma szczuplutką talię... pozdrawiamy :D
-
samojedkowe, dacie się spotkać w sobotę? Bo my u Kaluni koczujemy z rudzielcem :D
-
na 90% będziemy w bielsku głównym o 13.01 w sobote :)
-
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009
Darianna replied to panienkabubu's topic in 2009
Ja chcę setery, a dokładniej seterze szczeniaki płeć męska :D ktoś ma? -
Już niebawem się spotkamy :D
-
Trenujcie, trenujcie. Ja też powinnam, ale wciąż czasu nie mam albo ringówki na spacer zapominam... ;) Dziś mi się rano udało :D
-
Nie na boso, mam zielone balerinki :D Po Ustroniu robimy przerwę na miesiąc z wystawami. Muszę poczytać o próbach polowych....
-
Mam kilka zdjęć z wystawy - dzięki Ewie :) Tak się kończy spotkanie dwóch szczeniorów na ringu... ;) [URL=http://img146.imageshack.us/i/krakw2728062009032.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6965/krakw2728062009032.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/krakw2728062009033.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6529/krakw2728062009033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/krakw2728062009034.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/608/krakw2728062009034.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img5.imageshack.us/i/krakw2728062009035.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/521/krakw2728062009035.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/krakw2728062009036.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/2726/krakw2728062009036.jpg[/IMG][/URL]
-
Brandulec w młodzieży od 10 sierpnia. Pozdrawiamy serdecznie :)
-
Brawo, brawo!!!
-
matrykę dostają każde psy, nawet PETy (ale to z adnotacją "nie wystawowy" czy jakoś tak) Dopiero na podstawie metryki rejestrujesz psa w ZK i na jej podstawie dostajesz rodowód. No chyba że nie chcesz się wtystawiać, to odpuszczasz sobie rejestrację. A pies dalej jest rasowy, nawet i bez rodowodu, bo ma metrykę ;) [B][U][COLOR=black] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/91182.html"]Everybody_Lies[/URL][/COLOR][/U][/B] - dziś właśnie skończyły się burze ;) [B]Kalunia [/B]- jakby co to i z bratem mogę na jednym posłaniu spać, nie widzę problemu ;) Mąż raczej nie pojedzie, jego brat ma problem z kamieniami w nerce i czeka go operacja, raczej brata nie zostawi, zwłaszcza, że ten leży w mieście 30km od nas...
-
Na tropie motylka... [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1150998.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1762/p1150998.jpg[/IMG][/URL] pogoń! [URL=http://img39.imageshack.us/i/p1160001.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6048/p1160001.jpg[/IMG][/URL] Jak on śmiał mi uciec?!!? [URL=http://img341.imageshack.us/i/p1160007.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4239/p1160007.jpg[/IMG][/URL] łapa na zgodę [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1160072.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2870/p1160072.jpg[/IMG][/URL] Z moim bratem [URL=http://img37.imageshack.us/i/p1160081.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9215/p1160081.jpg[/IMG][/URL]
-
Ubłocona duma. [URL=http://img65.imageshack.us/i/p1150929.jpg/][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/520/p1150929.jpg[/IMG][/URL] Jedyna słuszna droga [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1150953.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1720/p1150953.jpg[/IMG][/URL] Branduś, musimy pogadać [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1150979.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1320/p1150979.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1150983.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4971/p1150983.jpg[/IMG][/URL] Jakoś trzeba setera wybiegać :diabloti: [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1160025.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7330/p1160025.jpg[/IMG][/URL]
-
Pan na włościach... [URL="http://img30.imageshack.us/i/p1150895.jpg/"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6672/p1150895.jpg[/IMG][/URL] Ubłocony po język... [URL="http://img29.imageshack.us/i/p1150900t.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8737/p1150900t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img132.imageshack.us/i/p1150911.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8089/p1150911.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img23.imageshack.us/i/p1150919.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7263/p1150919.jpg[/IMG][/URL] nowa technika nurkowania: wydmuchiwanie powietrza spod wody...:razz: [URL="http://img193.imageshack.us/i/p1150922.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8673/p1150922.jpg[/IMG][/URL]
-
Nadrabiamy zaległości :diabloti: Dzisiejszy spacer Brandulec romantyczny :loveu: [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1150865x.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7594/p1150865x.jpg[/IMG][/URL] Brandulec błotny :diabloti: [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1150884.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1163/p1150884.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1150888.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4278/p1150888.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img520.imageshack.us/i/p1150889.jpg/][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5021/p1150889.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img518.imageshack.us/i/p1150893.jpg/][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/7035/p1150893.jpg[/IMG][/URL]
-
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009
Darianna replied to panienkabubu's topic in 2009
[quote name='Coyote Ugly FCI'][B][COLOR=Red]Wrocilismy KENTUCKY JACK z Grabskiego lok.I na z7 CWC i res.CACIB[/COLOR][/B] :multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] GRATULACJE!!!! To prawdziwy sukces!!!! :cool3: -
My dziś :) [URL=http://img199.imageshack.us/i/p1160088.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8885/p1160088.jpg[/IMG][/URL] Opis z wczorajszej wystawy w Krakowie (w.o., I, NSzwR) "Odpowiedni typ psa, wybitna głowa, dobry tułów, prawidłowe linie zewnętrzne, mocna budowa kości, b. ładny w ruchu, żywy temperament, prawidłowe pigmenty"
-
też nie mamy pisemnego potwierdzenia...
-
[COLOR=Black][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77658.html"]Kasia&Rika[/URL] [/B][/COLOR]Ale metryka to rodowodowy pies tylko ma, rodowodu wyrabiać nie trzeba, jeśli się wystaw nie chce zaliczać ;P
-
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 27 - 28.06.2009
Darianna replied to panienkabubu's topic in 2009
Tylko jeden, a raczej jedna ;)