-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
[URL=http://img18.imageshack.us/i/p1160485.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7859/p1160485.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/p1160486.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/713/p1160486.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://img198.imageshack.us/i/p1160414.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1435/p1160414.jpg[/IMG][/URL] Pani powiedziała "siad"... ale nie sprecyzowała miejsca ;) [URL="http://img197.imageshack.us/i/p1160425.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1694/p1160425.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img41.imageshack.us/i/p1160453t.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/97/p1160453t.jpg[/IMG][/URL] z Panem [URL="http://img40.imageshack.us/i/p1160456.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/3906/p1160456.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/p1160456.jpg/"] [/URL]
-
Aaaaaaaaa.... [URL=http://img243.imageshack.us/i/p1160386.jpg/][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/8807/p1160386.jpg[/IMG][/URL] Za parówką wejdę wszędzie... [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1160390.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8585/p1160390.jpg[/IMG][/URL] moczymy kija [URL=http://img9.imageshack.us/i/p1160391.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7321/p1160391.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1160402.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6572/p1160402.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img198.imageshack.us/i/p1160410.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3776/p1160410.jpg[/IMG][/URL]
-
byleby w weekend, bo ja pracuję ;) czekamy, czekamy :)
-
Odnośnie deszczu - lepiej mieć takiego Sopelka, co to deszczu nie lubi, niż rudego wariata, który lata po deszczu pełen szczęścia i nie zważa, że Pańci powoli kurtka przecieka.... ;)
-
Ja z seterem weekendowo moge wpaść któregoś razu ;)
-
Fotki z Zoo? Wsadziłaś Fionkę za kratki???? :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] tzn gdzie masz te oczy ? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] W zlewie albo pod prysznicem :diabloti: -
Taaakie wielkie przeszkody i takie malutkie spanielki i pyrki.... Czekam na foty z wakacji, znając Ciebie - jest na co czekać ;) Jak ja bym chciała takie ładne zdjęcia robić.... Ba, Twój aparat mieć :)
-
Kalunia_C - Obroże zamawiałam u Marta_Ares przez to forum, link do profilu: [url=http://www.dogomania.pl/forum/members/5696.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: Marta_Ares[/url] napisz jej PW, wyśle Ci foty taśm. Patent polecam, sama się szykuję do kolejnych obróżek od niej ;) Kisses - kielce i przemyśl mamy w planach :D
-
Mała misiowa pyrcia przesłodka :)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Darianna replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Witam, jak po zlocie? :) Foty będą? :D -
Brando inaczej, bo to on odwiedzał a nie jego, więc w domu bez zmian - jedno co to zdecydowanie po weekendzie jest bardziej zmęczony niż zwykle ;) [url]http://img5.imageshack.us/img5/9162/dsc04434j.jpg[/url] wspaniałe foto :razz: [url]http://img139.imageshack.us/img139/7397/dsc04446g.jpg[/url] to mi się ogromnie podoba... Jak reagował na konika? :diabloti:
-
Jak tam Armin po tym, jak mu kumpla zabawowego wywieźli? ;)
-
wykąpałam - po tej kąpieli ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
nie za mała ta Baajowa koszulka? ;) -
Ja mam blisko,ale dałam sobie spokój, 3 wystawy w szczeniakach wystarczą, czas ciułać kasę na młodzież ;)
-
witam się nielegalnie z pracy ;)
-
[B]witam się nielegalnie z pracy :) [/B]
-
Witam się nielegalnie z pracy ;)
-
mi tylko weekendy pasują - pracować zaczęłam...
-
Witam się nielegalnie z pracy ;)
-
Witam się nielegalnie z pracy ;)
-
Bonsai, poczytaj nieco artykułów w Fakcie, na pewno Cię coś natchnie i wymyślisz jakąś fajną historyjkę ;) <rzecz jasna żart>
-
[quote name='lirael'][URL]http://img12.imageshack.us/img12/1174/p1160297.jpg[/URL] O rety, zminiaturyzowali Brandusia!!!???:lying: :loveu: Cieszę się, że mieliście takie fajne spotkanie. Gratuluję kolejnego sukcesu! Chciałam, też zauważyć, że Twój strój był genialnie dobrany do kolorystyki Brandulca :cool2:[/quote] Zminiaturyzowany Branduś, a raczej Brandusia, przesłodka :loveu::loveu::loveu: dziękuję za komplementy ubraniowe, starałam się pasować do rudzielca, w końcu ktoś zauważył i docenił :diabloti: