-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Ktoś zna tego sędziego? Co ceni sobie w irlandach? Debiutujemy w młodzieży u niego i chciałabym wiedzieć, czego sie można spodziewać na ringu? :cool3:
-
Marto, mój portfel jęczy jak widzi te kwiatki :diabloti: Będę silna, będę silna..... śliczne są!
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] a wiecie co mnie lekko przeraża ? że jadę na kolonię i zostanę z tym towarzystwem na 2-3 dni sama ... pieski to spoko , ale perspektywa wyprowadzania Wojciecha , lekko mnie mrozi :mdleje: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i Zuzie będę doić :grins:[/quote] tylko się nie pomyl, z którym na spacerek a z którym na dojenie :diabloti: bo Cię jeszcze opędzluje śmigiełkiem :lol!::lol!::lol!: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ja siedzę też w pracy, na szczęście szefowa na urlopie i nie widzi, jak kwiczę... a współpracownicy zajęci swoją robotą, dość głośną czasem - uroki pracy w marketingu ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
i jak niby tymi włoskami wiruje w śmigiełko? :D to juz jakieś zboczenie.... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
wpisałam w google: penis + śmigiełko + kozioł pierwszy znaleziony link mnie powalił :D -
Jefta - chcesz powiedzieć, że takie zachowanie jest na medycynie na porządku dziennym?
-
Coś tu ucichło....
-
Ja kąpię rudzielca jak się wytarza w "pachnidle", jak zaczyna od częstych kąpieli w rzece wonieć bagnem i przed wystawą - na codzień wycieram łapy i podwozie. I jakby nie patrzeć - w sezonie letnim wychodzi mi kąpiel co dwa-trzy tygodnie. takie są uroki posiadania psa uwielbiającego błoto ;)
-
Ja też mam nadzieję, że wyrzucili je z uczelni - to zaprzeczenie etyki lekarskiej czekać aż pies umrze i nie pomóc. O bezczeszczeniu zwłok nie mówię... Toż sekcje na uczelni są pewnie jakimiś przepisami i wymogami obwarowane, a nie znajdujemy i kroimy co się napatoczy...
-
[quote name='piechcia15'] jest bardzo dużo psów na hoteliku, między innymi ładny ale starszy owczarek i seter...piękny!!:crazyeye: Mam nadzieję, że wszystkie do odboru! Kilka szczeniaków trafiło. Jeden 3tygodniowy, na szczęście zaakceptowała go ta beżowa suczka co jej szczeniak ostatnio zdechł i go karmi:lol: na szczęściema jeszcze mleko. Byłam też u Topielca, on chyba jest głuchy,wogóle nie zareagował jak weszłam,dopiero zdziwił się jak go dotknęłam. Sierść z niego wychodzi garściami przy każdym dotyku, w spojrzeniu widać ze sporo przeszedł. Kurcze chyba trzeba go będzie umieścić tam u Diega:( bo on tu umrze zapomniany i niekochany:( a tam może jeszcze jakoś się wykaraska ;/ Chinol jest już po operacji oczu:) ma teraz piękne i duuuże spojrzenie :D[/quote] co z tym seterem? dalej w hoteliku? jestem z adopcji seterów, może mogę jakoś pomóc?
-
ja swojemu uszka trymuję, bo wygląda jak dzieciak kompletny z nieostrzyżonymi - ma uszka jak miś :) Mój rudzielec jest raczej mocniejszej budowy - z długim włosem na uszach wyglądałby dziwnie....
-
Można pogłaskać? ... i inne pytania i zachowania przechodniów ...
Darianna replied to Wiza's topic in Wszystko o psach
ja mieszkam na 3 piętrze i mam rozbrykanego rudzielca - więc raczej odpadam jako hotelik dla statecznej dziewczyny... -
nie może być aż tak źle... możemy jakoś pomóc? Trzymaj się dzielnie - masz dla kogo :*
-
to dziwne Dindusiowi, u Was wszystko dobrze?
-
nikt Ci nic nie poradzi jeśli nie określisz, co możesz zapewnić psu i co wymagasz od psa...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Bonsai - Matka Samo Zuo ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
jakby Michał się nudził to może mógłby stworzyć coś do podpisu i avataru u mojego rudzielca? Bo z tego szczeniaka już wyrósł... ;) -
A Wy co się ociągacie?:mad: Wracać do galerii i foty z wyprawy dawać, wiem że już wróciliście :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Fionka czyta dogomanię ;)
-
[url]http://i31.tinypic.com/ivijc6.jpg[/url] no proszę, proszę... Mała pyrka już wyszkolona do fotek zbiorowych ;)