Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. [quote name='ciapuś']Szkoda że nikt tak fajny nie dzwoni po Frykaska :-([/QUOTE] Zadzwoni, zadzwoni widocznie kolejka była na panienkę :loveu:
  2. Chciałam troszkę się pochwalić, że moje futerka zdały na piątkę egzamin z kontaktów z moją wnusią... :evil_lol:, Była u mnie cały tydzień (raczkuje z prędkością światła :roll:) i psiaki zachowywały się całkiem poprawnie, raz było warknięcie u Tomika kiedy paluszek wylądował prawie w jego oku :crazyeye: ale później starały się schodzić z drogi kiedy słyszały tupot łapek. Uwielbiały spacerki a Amanda nawet znalazła rozwiązanie przy przedłużających się spacerkach - jeździła sobie w koszyku w wózku :p. Dzisiaj jesteśmy już sami i wszystko leży kołami do góry ;)
  3. Podglądam malutką i trzymam kciuki za ten domek ....
  4. Ja też myślę, że chyba nie.......:p
  5. Witam, witam bardzo się ucieszyłam z wieści o Was :loveu::loveu::loveu: . To cudownie, że maluch tak się zadomowił :loveu::loveu::loveu: mógłby trochę odpuścić tej sąsiadce :p, ale skoro zarabia na jagnięcinę to chyba nie jest tak źle :eviltong:. Wreszcie to maleństwo może bronić swojego szczęścia i wyrażać to najgłośniej jak potrafi :bigcool:
  6. Wszystkie swoje deklaracje wysyłam razem, troszkę mam teraz przesunięć, ale wpłatę na Franusia wysłałam za styczeń i luty 4 lutego :roll:(proszę to sprawdzić), za marzec i kwiecień prześlę pod koniec tego tygodnia :p
  7. Witaj malutki :loveu: piękną masz kumpelę :eviltong: - pieniążki wyślę po niedzieli :p
  8. To ja jeszcze mam małe pytanko, ponieważ deklarowałam wpłatę stałą, sunia nie idzie do hoteliku czyli potrzebna jest wpłata jednorazowa na badania :oops:
  9. Ale cudna malutka, oby szybciutko doszła do siebie i znalazła kochających ludzików :loveu: - z daleka od poprzedniej właścicielki :mad:
  10. [quote name='Cleo2008']szlag mnie trafia jak czytam takie watki!!! z bezsilnosci to gdzie ona teraz jest i jaka jest sytuacja finansowa [U]w tej chwili[/U]?[/QUOTE] Podpowiem -post 165
  11. [quote name='Charly']czyta ktoś gościa niedzielnego...? "‎'Nic tak nie zajmuje ludzi jak zwierzęta' - odkrywa Franciszek Kucharczak w 'Gościu Niedzielnym'. Odkrywa z bólem, bo 'najmniejszymi ludźmi Jezusa są ci, którym brakuje ubrania, a nie sierści lub piór" (.....) „[COLOR=black][B]Za kogo uważamy zwierzęta, że zaczynamy mówić o jakichś ich prawach, jakby były wolne i odpowiedzialne".[/B][/COLOR] [URL="http://wyborcza.pl/1,86116,9209274,Po_jedenaste__drecz.html"]http://wyborcza.pl/1,86116,9209274,Po_jedenaste__drecz.ht[/URL] :([/QUOTE] To jest katolicyzm po polsku :-( obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda :mad::cool3: - dziwić się że przy braku poszanowania życia zwierząt rośnie pokolenie nie szanujące żadnego życia :-(, jak to mówią- czym skorupka za młodu.........:shake:
  12. Dziewczyny dołożę jej 10 stałej ale płatne pod koniec miesiąca.....
  13. Ja też jestem na zaproszenie, masakra- w marcu nie mogę złożyć deklaracji :oops: może jednorazowo pod koniec miesiąca ....
  14. Fajne wieści o malutkiej........
  15. [quote name='Poker']haliza, Ty naprawdę mnie śledzisz[/QUOTE] Myślałam, że to miłe, że zawsze podglądam Twoje nowe odratowane :loveu:, zaczarowane :loveu:cudeńka :eviltong:, a może się mylę :placz:
  16. Ale emocje, powodzenia malutka....
  17. O, witam nową dziewczynkę....:loveu:
  18. Piękny czarnuszek....
  19. Witam, napisz adres do wysyłki to wspomogę jakimś lekiem :p
  20. Ale fajne wieści :loveu::loveu::loveu:
  21. Witajcie, jestem na zaproszenie - mogę wspomóc na karmę ale w przyszłym tygodniu :oops: to jest sprawa na dziś. Ale na jutro - trzeba coś zrobić z suniami ( sterylka) bo za kilka miesięcy powtórka :-(
  22. Aż nie wiem co mam odpowiedzieć :oops::oops::oops: ale jedno jest pewne, że bardzo się cieszę z decyzji którą podjęłam biorąc Tomika i Amandę :loveu::Cool!::loveu:myślę, że razem będziemy szczęśliwi :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...