-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
[quote name='ciapuś']Szkoda że nikt tak fajny nie dzwoni po Frykaska :-([/QUOTE] Zadzwoni, zadzwoni widocznie kolejka była na panienkę :loveu:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Chciałam troszkę się pochwalić, że moje futerka zdały na piątkę egzamin z kontaktów z moją wnusią... :evil_lol:, Była u mnie cały tydzień (raczkuje z prędkością światła :roll:) i psiaki zachowywały się całkiem poprawnie, raz było warknięcie u Tomika kiedy paluszek wylądował prawie w jego oku :crazyeye: ale później starały się schodzić z drogi kiedy słyszały tupot łapek. Uwielbiały spacerki a Amanda nawet znalazła rozwiązanie przy przedłużających się spacerkach - jeździła sobie w koszyku w wózku :p. Dzisiaj jesteśmy już sami i wszystko leży kołami do góry ;) -
Podglądam malutką i trzymam kciuki za ten domek ....
-
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
haliza replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ja też myślę, że chyba nie.......:p -
Witam, witam bardzo się ucieszyłam z wieści o Was :loveu::loveu::loveu: . To cudownie, że maluch tak się zadomowił :loveu::loveu::loveu: mógłby trochę odpuścić tej sąsiadce :p, ale skoro zarabia na jagnięcinę to chyba nie jest tak źle :eviltong:. Wreszcie to maleństwo może bronić swojego szczęścia i wyrażać to najgłośniej jak potrafi :bigcool:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkie swoje deklaracje wysyłam razem, troszkę mam teraz przesunięć, ale wpłatę na Franusia wysłałam za styczeń i luty 4 lutego :roll:(proszę to sprawdzić), za marzec i kwiecień prześlę pod koniec tego tygodnia :p -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
haliza replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Witaj malutki :loveu: piękną masz kumpelę :eviltong: - pieniążki wyślę po niedzieli :p -
To ja jeszcze mam małe pytanko, ponieważ deklarowałam wpłatę stałą, sunia nie idzie do hoteliku czyli potrzebna jest wpłata jednorazowa na badania :oops:
-
Ale cudna malutka, oby szybciutko doszła do siebie i znalazła kochających ludzików :loveu: - z daleka od poprzedniej właścicielki :mad:
-
[quote name='Cleo2008']szlag mnie trafia jak czytam takie watki!!! z bezsilnosci to gdzie ona teraz jest i jaka jest sytuacja finansowa [U]w tej chwili[/U]?[/QUOTE] Podpowiem -post 165
-
[quote name='Charly']czyta ktoś gościa niedzielnego...? "'Nic tak nie zajmuje ludzi jak zwierzęta' - odkrywa Franciszek Kucharczak w 'Gościu Niedzielnym'. Odkrywa z bólem, bo 'najmniejszymi ludźmi Jezusa są ci, którym brakuje ubrania, a nie sierści lub piór" (.....) „[COLOR=black][B]Za kogo uważamy zwierzęta, że zaczynamy mówić o jakichś ich prawach, jakby były wolne i odpowiedzialne".[/B][/COLOR] [URL="http://wyborcza.pl/1,86116,9209274,Po_jedenaste__drecz.html"]http://wyborcza.pl/1,86116,9209274,Po_jedenaste__drecz.ht[/URL] :([/QUOTE] To jest katolicyzm po polsku :-( obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda :mad::cool3: - dziwić się że przy braku poszanowania życia zwierząt rośnie pokolenie nie szanujące żadnego życia :-(, jak to mówią- czym skorupka za młodu.........:shake:
-
Dziewczyny dołożę jej 10 stałej ale płatne pod koniec miesiąca.....
-
Ja też jestem na zaproszenie, masakra- w marcu nie mogę złożyć deklaracji :oops: może jednorazowo pod koniec miesiąca ....
-
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
haliza replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
Fajne wieści o malutkiej........ -
[quote name='Poker']haliza, Ty naprawdę mnie śledzisz[/QUOTE] Myślałam, że to miłe, że zawsze podglądam Twoje nowe odratowane :loveu:, zaczarowane :loveu:cudeńka :eviltong:, a może się mylę :placz:
-
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
haliza replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Ale emocje, powodzenia malutka.... -
O, witam nową dziewczynkę....:loveu:
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
haliza replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Piękny czarnuszek.... -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
haliza replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ale fajne wieści :loveu::loveu::loveu: -
Roksi- wraca z adopcji, bo biło ją dziecko! Ma nowy dom:))
haliza replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Witajcie, jestem na zaproszenie - mogę wspomóc na karmę ale w przyszłym tygodniu :oops: to jest sprawa na dziś. Ale na jutro - trzeba coś zrobić z suniami ( sterylka) bo za kilka miesięcy powtórka :-( -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Aż nie wiem co mam odpowiedzieć :oops::oops::oops: ale jedno jest pewne, że bardzo się cieszę z decyzji którą podjęłam biorąc Tomika i Amandę :loveu::Cool!::loveu:myślę, że razem będziemy szczęśliwi :loveu::loveu::loveu::loveu: