Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. [QUOTE]Aha, oglądałam dziś Pucha naszego i odkryłam, że na drugim uchu - tym teoretycznie zdrowym - ma dziurkę jakby przekutą igłą... Normalnie na wylot można sobie pozaglądać... Biedny psiak![/QUOTE][/QUOTE] O rany, czy to zawsze u tych biedaków musi wyłazić coś nowego :-( - biedulka malutka :-(
  2. Ja miałam tak u siebie, ale lekarz mnie pocieszał, że jądra są samodzielnym narządem i od razu nie ma przerzutów, tylko trzeba operować mniej oszczędnie. Po operacji mój Cezuś żył jeszcze 5 lat :loveu: (oczywiście był starszym psem) i nie odszedł na nowotwór :-(
  3. Aga, nie martw się [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/gify_dodane/e-gify_dodane107.gif[/IMG]sama wiesz, że gorzej by było jakby kazał go za 3 dni zbierać bo mu vet powiedział, że za stary( tak było kiedyś w Rzeszowie z cudną sznaucerką) Znajdzie domek który go będzie kochał [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/milosc/milosc141.gif[/IMG]
  4. Ale się narobiło, myślę, że Franio miał szczęście, że złe przeczucia pozwoliły zmienić mu dom - teraz będzie dobrze, dostanie leki i będzie wiódł spokojny żywot bo taki był pierwszy cel :loveu:. Bardzo rozsądne jest podejście majqi, psiak potrzebuje konkretnej diagnostyki (ale bez przesady), leczenia, a reszta pomalutku się ułoży :loveu:
  5. Franiu, oby już było tylko dobrze :loveu:
  6. Myślę, że do końca nie była i nie jest świadoma o co chodzi:shake: . Mam znajomą która uważa, że w kotłowni to luksus i jej psiak śpi tam w duże mrozy albo jak jest burza :shake: Franuś ma fajne cioteczki które teraz go dopilnują :loveu:
  7. Ale futrzaczek cudny na zdjęciach :loveu:
  8. [QUOTE]Kavusia moja się odobraziła... po 3 dniach "niebytu" postanowiła wyjść z ukrycia :lol: :lol: :lol:[/QUOTE [/QUOTE] Moja była lepsza bo 2 tygodnie "niebytu", a właściwie parapetu:cool3::loveu:
  9. [quote name='Agucha']Niuńka burza nie ruszała. Może to dlatego, że on głuchy już? :)[/QUOTE] Czasami głuchota jest przydatna :-D:-D:-D
  10. Chyba tak, nie jest tak strasznie troszkę pogrzmiało i pada cichutki deszczyk, ale Amandzie starczyło to troszkę :roll: i siedzi mi na kolanach od dwóch godz.:cool3::mad:
  11. Może i masz rację, różnie to bywa :shake: a życie potrafi pisać scenariusze, oj potrafi :-( My boimy się burzy :shake::cool3:
  12. Ale cudne maleństwo:loveu::loveu::loveu: - nigdy nie zrozumiem jak można było go się pozbyć po tylu latach z domu :-(
  13. Może go teraz ktoś wypatrzy skoro ma już swoje miejsce na dogo :p:lol:
  14. Rzeczowo i na temat :) - myślę, że może wszystko się wyjaśni dla dobra Franusia :p pochopne decyzje nie zawsze są trafne.
  15. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości jestem za .....- mam pytanie to Franio nie jest pod kontrolą Veta i domek był nie sprawdzony ???? a Ano666 to komuś znana osoba ??? - a dokładne rozliczanie w obie strony też by się przydało :roll:
  16. Ale te zdjęcia z marca są fajne - może nie lubi być obfocony .....
  17. A czy fizycznie ktoś do niego zagląda czy tylko wirtualnie :roll: - Malibu może faktycznie masz rację, że jest zagubiony :roll: lepiej dmuchać na zimne :roll:
  18. [quote name='altruistka']Burza:angryy:Frytek bardzo się jej boi:-([/QUOTE] Ja dzisiaj przez całą burzę moją sunię nosiłam na rękach :angryy: - nawet udało mi się wyczesać kołtuny czego nie daje mi robić normalnie :evil_lol:
  19. Witamy, witamy [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best30_%28www.e-gify.pl%29.gif[/IMG]super, że pomalutku się przyzwyczaja - jeszcze to troszkę potrwa żeby uwierzył, że to już na zawsze [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/emotikony/emotikony_male/najlepsze/best44_%28www.e-gify.pl%29.gif[/IMG]
  20. Są, są - ja zaglądam zawsze i podziwiam piesiola, jest taki cuuudny oby jeszcze domek....
  21. Piękne dziewczynki :loveu:
  22. Sesja -cud, miód i orzeszki :loveu:
  23. Ja nie mam wejścia, dzięki, ale to chyba nie Skubiś :shake: - za mały, Skubiś bardziej erdelek a to bardziej welsik - tak myślę :-(
×
×
  • Create New...