-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A spacerek też był a i owszem..... [IMG]http://images50.fotosik.pl/799/fb26631bae7f7f96gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ja też chcę na stół Ferbuchu - Pampuchu.... [IMG]http://images50.fotosik.pl/799/b50568acd9a07fc4gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ale masz fajne futerko... [IMG]http://images47.fotosik.pl/799/d05f6a6a008502d5gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
i jeszcze.... [IMG]http://images39.fotosik.pl/791/3b6c522769401732gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
I jeszcze tak..... [IMG]http://images47.fotosik.pl/799/751557afe2bc4289gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A ciebie kocham najbardziej...:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/791/17e026dea4fd0d1bgen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No, my po kolejnej wizycie tygodniowej.... Cześć Amanda [IMG]http://images40.fotosik.pl/780/68c246f298e4a95agen.jpg[/IMG] -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Niestety, troszkę Cię przeniosło ;) coś muszę znaleźć na swoim terenie, ale najgorsze jest to, że Amanda się boi :-( i musi to być ktoś bardzo cierpliwy :roll: -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
haliza replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
O, rany ale zakratowany :roll: , bardzo nie lubię kagańców :p - witaj maleńki... -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
[quote name='Agucha']Moja Toffi obciachana :roll::diabloti: Wkurzają mnie niemożebnie jej kłaki, bo inaczej tego nazwać nie można. jest teraz słodziutkim maleńtaskiem i bardzo mi się w tym wydaniu podoba[QUOTE][/QUOTE] Ale zazdroszczę :cool3::crazyeye: żeby tak moją Amandę ktoś wypięknił :roll: -
mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.
haliza replied to mdjanuszkiewicz's topic in Już w nowym domu
A myślałam, że jakaś fotka się pokazała :p -
Smutne oczy wypatrujące pomocy - JUŻ W KOCHAJACYM DOMKU !!!!
haliza replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Jesteś taki piękny może wreszcie wpadniesz komuś w oko :eviltong: -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
haliza replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Dołożę 15 zł -
Mówią, że człowiek całe życie się uczy, wszystko wskazywało, że będzie dobrze, i nie zawsze da się za pierwszym razem poznać czyjeś intencje i szkoda, że ucierpiał pies ale to doświadczenie pozwoli Ci przyjrzeć się dwa razy i to jest też jakieś doświadczenie a sunia jest już bezpieczna i ciesz się razem z nią, bo Ty pomoglas jej znalezc szczesliwe zakonczenie :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Nie, nie to nie jest tak, po prostu zawiodła Cię wiara w człowieka - były ostatnio wpadki więc pomyślałaś, że coś takiego nie może się powtórzyć ale jedno jest pewne, że kiedy podejmuje się decyzję o wyciągnięciu psiaka trzeba mieć ograniczone zaufanie a hotelik sprawdzać bez względu na to czy to się podoba prowadzącemu czy nie
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
haliza replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Ale piękny psiak i dobrze, że dzięki Wam już bezpieczny :loveu: -
O, rany to niewiarygodne :crazyeye::crazyeye::crazyeye: taki los zgotować tym biedakom - myślę,że lepiej gdyby ich nie było :mad:a pieniądze byłyby spożytkowane autentycznie dla psiaków, bo tak mam wrażenie, że posłużyły na wyjazd zagraniczny opiekunce - może jestem okrutna ale nic nie jest w stanie wytłumaczyć tej sytuacji, zgodziła się na płatną opiekę i tylko ona odpowiada za tę sytuację :cool3::cool3::cool3:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']O! to wizyta udana jednym słowem :evil_lol: Całkowite porozumienie między szkrabem, a zwierzyńcem :cool3:[/QUOTE] Tak troszkę na dystans :roll: a właściwie na długość rączek Martusi :p -
Myślę, że dieta wskazana bo jak się raz utworzył to znaczy ,że ma do tego skłonności....
-
O, widzę że p. Tereska faktycznie wzięła się za zaległości ;) a to Promyczek a to Rodzynek :loveu:- dobrze, że maluch wyprowadzony na prostą i dobrze, że jeszcze w DT bo różnie mogłoby to wyglądać :shake:. Super psiak myślę, że to ostatni zakręt :loveu: