Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. I jeszcze.... [IMG]http://images50.fotosik.pl/638/28fa89e085952f07m.jpg[/IMG]
  2. I troszkę zabawy... [IMG]http://images45.fotosik.pl/639/3aa888f0d4907086gen.jpg[/IMG]
  3. i...... [IMG]http://images41.fotosik.pl/632/7713f8d6e8a3e0e7gen.jpg[/IMG]
  4. I dziewczynka [IMG]http://images35.fotosik.pl/453/1cb89e57063ebec0gen.jpg[/IMG]
  5. No może znowu pokarzemy się cioteczkom, jesteśmy strasznymi śpioszkami i leniuszkami, lubimy ciepełko i dobre żarełko a poza tym ok :loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/638/52d920b1b767084cgen.jpg[/IMG]
  6. Gratulacje dla Zuzieńki i jej pańci dzięki której ta metamorfoza mogła zaistnieć [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG]
  7. [quote name='Korespondentka']Na chwilę obecną pozamykane drzwi i każde w osobnym pomieszczeniu. Ferii nie mogłam wysterylizować od razu, bo najpierw szczepienie, a sterylka za 2 tygodnie. Zorro miał być wykastrowany w kwietniu - bo od weta usłyszałam, że jak będzie miał 8 miesięcy, a tyle przypuszczalnie będzie miał właśnie w kwietniu. Dzisiaj jednak wyczytałam, że kocur może być kastrowany od 6 miesiąca życia, wklejam : " Ale uwaga! - gdy u kota dojrzeją tzw. gruczoły płciowe dodatkowe (ok. 7 miesiąca życia), kastracja nie wyeliminuje już przykrego zapachu moczu. Dlatego najlepszy moment na kastrację kocura to wiek 6-7 miesięcy." Jeżeli jutro wet będzie miał wolną popołudniową godzinkę to Zorro będzie ciachnięty, na wszelki wypadek już go nie karmię.[/QUOTE] Ja wtrącę swoje trzy grosze - mam wykastrowanego kilkuletniego kocura, moja koleżanka też wykastrowała swojego z tego samego roku co mój i zapach moczu stracił ten samczy zapach.Wiem kiedy Asik zrobił siu ale to nie to co kiedy miał klejoty;) - to taka mała dygresja :razz:. Pozdrawiam wszystkie futerka i ich pańcie.....:evil_lol:
  8. Zaglądam, zaglądam prawie codziennie :loveu: ale nie zawsze piszę- umaszczenie ma rewelacja :evil_lol:
  9. [quote name='Poker']z sioo jest lepiej ,ale za to z koo gorzej.Właśnie nakoopała na schodach, małpa jakaś[/QUOTE] Może to tak w ramach urozmaicenia :diabloti: - ale tak serio, może jednak to takie stresowe kto wie co dzieje się w tych kudłatych łepkach i co przeszły wcześniej :-(
  10. [quote name='Poker']Dziś SUCHO :multi:, ale opróćz spacerów wypuszczamy ją na ogródek co 3 4- godziny , no i dostaje furagin. Ambra szaleje z piłeczką niesamowicie. Jest bardzo zwinna i szybka.[/QUOTE] Jak się nic nie zmieni, chyba diagnoza prawidłowa - trzymaj malutka tak dalej :loveu:
  11. Znajdź się biedaku :cool3::-( bo bardzo martwimy się o ciebie, a w przyszłym tygodniu znowu atak zimy :-(. Gdzie się zapodziałeś :mad:
  12. Mnie się wydaje, że przy zapaleniu jest posikiwanie po troszku :roll: a kałuże, może ona nie może załapać, że tylko na dworze robimy si...:cool3:
  13. Może to się z czasem zmieni, nigdy nie miałam małego pieska a tym bardziej 2 :p Ty masz większe doświadczenie w tym temacie ;) - sunie cudne :loveu:
  14. No to tylko przy misce i kiedy ją pilnuje :cool3: bo jak się odwróci do miski ogonem to sygnał, że można ją uprzątnąć :evil_lol: Ale nie bawią się, każde łapie swoją zabawkę i się bawi samo :roll:
  15. Super, że tak fajnie się bawią - u mnie tego nie ma, żyją obok siebie każde bawi się po swojemu ( Tomik warknął ze dwa razy przy misce i Amanda nie bawi się z nim)
  16. Zaznaczam, cieszę się, że go znalazłam
  17. Ale fajnie, że tak się polubiły :loveu:
  18. Pieniążki poszły dzisiaj za styczeń i luty :p
  19. Faktycznie jest malutka, niewiele większa od kota - znowu pańcio się zauroczy :loveu: a sunia hop do domku :evil_lol: :eviltong:
  20. Sopran - artystka mała :evil_lol: - ja mam samczyka też szczeka tak śmiesznie piskliwie jak nie chłopak :p
  21. Kiedy tak czytam jak psiak garnie się do człowieka to nigdy nie pojmę jak można go później bez drgania serca i mrugnięcia okiem wyrzucić :mad::-(. Przecież gdzieś dorastał i myślę że jednak też rozdawał całuski :2gunfire::-x.....
  22. [quote name='Poker']Sunia super. Przyszła 4.letnia wnusia i dały sobie buzi. Ja już pisałam ,że nie jestem wielka , mam tylko 160 cm w kapeluszu. :eviltong: haliza, Ty normalnie mnie śledzisz :evil_lol:[/QUOTE] Zawsze i wszędzie :crazyeye: bardzo lubię do Ciebie zaglądać - wbrew opowiadaniom, że 160 w kapeluszu akcje u Ciebie rozwijają się z prędkością światła :niewiem::huh::roll: :eviltong:
  23. Bardzo, bardzo bym chciała wiedzieć, że nie stała się i nie dzieje się mu żadna krzywda :-(:shake:
  24. To super, niech będzie szczęśliwa :loveu:
×
×
  • Create New...