Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Dzięki :loveu: ,czyli z tego rozumiem ,że jestem na dobrej drodze jako opiekun shih :evil_lol:
  2. [quote name='Osa']Stres...Taaaa..... Shih chyba codziennie mają "stresa".. Pancia służy do podnoszenia dooopy na narożnik /jeśli Panci akurat ni ma to wskoczą na ten narożnik w ułamku sekundy/ przynoszenia miseczki z wodą pod ryjek /chociaż misek stoi wszędzie od groma kto by tam poszedł jak jest Pancia.../, znoszenia z trzech schodków/Pancia w roli windy/dawania czegoś "na smaka" ew. do podrapania brzuszka jeśli akurat ma [B]Panstwo [/B]humor i ochotę -jak ni ma ochoty to służba wypad! Nie no i jak ich nie kochać - ja shih to po prostu mogę jeść łyżkami..:mdrmed: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No, chyba muszę przestać mieć złudzenia :mad::cool3: - wszystkie punkty zgadzają się co do joty- i to podnoszenie doopy:evil_lol: , i te schodki :evil_lol:, (woda nie :lol:) i nie będę dalej szła :evil_lol: (ostatnio włożyłam ją do koszyczka w wózku )i nie zrobię ani jednego kroczku bo mokro :evil_lol:, i nie pójdę w tę stronę tylko w drugą:evil_lol: , i nie pójdę sii bo będę jeszcze spała i...i...i....Masz racę, że to bardzo humorzaste pieski ale prześmieszne i kochane tylko trzeba ich się nauczyć obsługiwać :cunao:Ja na początku to :crazyeye: nie mogłam załapać o co biega :razz:
  3. [quote name='Osa']Łooo matko...Na mnie nie warczała... Pewnie mści się za kucyki...:evil_lol: Shih- tzu kochają nas jak wierną służbę bez której trudno się obejść ale na ich wdzięczność nie liczyłabym.Są niezależne i niesłużalcze. To pieski z klasą i za to je kocham..;)[/QUOTE] Zdążyłam to zauważyć :cool3: chociaż tak cichutko myślę, że może to jeszcze stres i brak zaufania :cool3::roll::loveu: Aleee...... miałam przez 15 lat teriera erdelka :mad:nie kastrata więc trochę znam ten typ - jak masz to [IMG]http://www.gify.org/bazagif/psy/cane125.gif[/IMG] ale jak daj [IMG]http://www.gify.org/bazagif/psy/cane080.gif[/IMG]więc chyba nie będę zaskoczona jak będę ta od posługi :cool3::mad::loveu::loveu::loveu:
  4. [B]Witaj w klubie :evil_lol:[/B] - tylko, że Tofinkę toście rozpuścili ;) a Amanda miała być tym wdzięcznym :cool3::evil_lol:
  5. Zawsze to raźniej, jak ktoś jeszcze ma tak samo :evil_lol:. Ale na ulicy- jak mnie chcesz to mnie bierz- jeszcze nigdy nie okazała niezadowolenia :cool3:. Każdy do niej lalunia :p a ta tylko się nastawia do myziania :roll:
  6. Tak czasami wywarkuje, że ja mając duże psy uważałam, że to atak na prawdę :cool3: - teraz to nie robi już na mnie takiego wrażenia. Biorę ją na ręce z awanturą a po chwili jest buzi :evil_lol:
  7. [quote name='Osa'][URL]http://images39.fotosik.pl/639/3225fd6e6448fcd5gen.jpg[/URL] To właśnie ta mina shih- uwielbiam ją - ten cudny wyraz mory...Od razu buziak w sam pysio:loveu: :evil_lol:[/QUOTE] Prawie ideał, gdyby jeszcze nie było wrrrrr :evil_lol: przez pierwsze dni jak na mnie warknęła to podskakiwałam prawie do sufitu (tak mnie zawsze nastraszyła, że mnie zeżre w całości)
  8. U mnie to dłużej trwa, bo one są u mnie już 4 miesiące (minie 28) Jak tylko ich przywiozłam Tomik 2 razy pogonił ją od miski i myślę, że zapamiętała. Woli go mijać. Leżą blisko siebie ale nie przytulają się. Ale po dzisiejszym zachowaniu myślę, że to się zmieni.Księciunio uwielbia spać na podusi..... Niedawno miałam wiadomość od Osy, że ktoś wyrzucił 2 Shi- Tzu w szczerym polu, znalazł je kurier który zauważył je jak jechał w jedną stronę i jak wracał siedziały wtulone w siebie w tym samym miejscu :-(:-(:-(
  9. Pięknie miśki wyglądają, a Zuzia w czerwieni cudna.Takie fajne ma bielutkie futerko, moja Amanda pyszczek i tylne łapki ma kremowe, nie wiem czy kiedyś jej wybieleje.Dzisiaj pierwszy raz próbowała zaczepiać Tomika na spacerku - może jeszcze będą się razem bawić....
  10. Dzięki za pomoc:loveu::loveu::loveu: - durnoty usunięte :mad:
  11. [quote name='Iv_']Boskie foty ze spacerku :loveu::loveu: śliczne kudłacze :loveu::loveu: ale cos Ty ciotka w ostatnim poście na wstawiała to nie mam pojęcia :niewiem: jakieś nawilżacze :roll:, a nie kudłacze :diabloti:[/QUOTE] Coś durnego mi wskoczyło :cool3: a najgorsze, że nie mogę tego usunąć :mad:
  12. No, to wracamy....... [IMG]http://images39.fotosik.pl/639/5d360ea6862328e4gen.jpg[/IMG]
  13. O, jest :multi: [IMG]http://images43.fotosik.pl/645/f48c377b200aa1e4gen.jpg[/IMG]
  14. Wychodzę..... [IMG]http://images47.fotosik.pl/646/4e339c43ba7ab4afgen.jpg[/IMG]
  15. Chyba ją całkiem zamuliło :shake:, a niech tam zostawię znak..... [IMG]http://images38.fotosik.pl/637/1179c1fff149ab31gen.jpg[/IMG]
  16. Nie wytrzymam:mdleje: ....e, ile można się ukrywać :-o. No rusz się troszkę, po prostu trzeba poszukać :crazyeye: ......a kuku :bye: [IMG]http://images39.fotosik.pl/639/bb5bc3640e91d972gen.jpg[/IMG]
  17. ......[IMG]http://images46.fotosik.pl/607/c27daafd6de43e68gen.jpg[/IMG]
  18. Gdzież on się podział :crazyeye::cool3: [IMG]http://images47.fotosik.pl/646/f03457fc01c7129agen.jpg[/IMG]
  19. Chyba jej się schowam, a co :-D..... [IMG]http://images35.fotosik.pl/460/6567fd25439b815cgen.jpg[/IMG]
  20. Co tu jej zrobić...... [IMG]http://images39.fotosik.pl/639/5096fd14ef401ed2gen.jpg[/IMG]
  21. Czego ona się mnie czepia :-o [IMG]http://images39.fotosik.pl/639/a4ab2ca3e4f2f7aegen.jpg[/IMG]
  22. Nie wytrzymam :cool3:[IMG]http://images39.fotosik.pl/639/3225fd6e6448fcd5gen.jpg[/IMG]
  23. I tak sobie poczytam :Cool!: [IMG]http://images50.fotosik.pl/646/610221dd43524bd8gen.jpg[/IMG]
  24. Co on sobie myśli, nie skończy z tym wąchaniem :cool3: [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42fac915fab459d0.html[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/647/42fac915fab459d0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...