-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
haliza replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąseczku do domu, tyle ogłoszeń masz od cioci może się poszczęści ....:thumbs: -
[QUOTE][quote name='Agucha']Dokładnie tak - Włos generalnie "ani ich nie ziębi ani nie grzeje" :) Psy potrafią się dostosować. Tym bardziej te z obfitym włosem. Pod warunkiem, że nie jest to zbita skorupa... Tak jak mówisz - trzeba wycinać kudły między opuszkami i ewentualnie sam brzuch, dzięki czemu pies się chłodzi.[/QUOTE] Wiecie może to i prawda, bo moja Amanda po ścięciu nie chce wychodzić jak jest gorąco :roll:, ale chyba troszkę ciąży tyle kudłów, bo ona i mój poprzedni kudłacz po ścięciu nabrali lekkości w ruchach :evil_lol:;) - chodzenie po prostu na pazurkach :lol:
-
Moja babcia mówiła, że" lepiej z mądrym zgubić, niż z [B]głupim[/B] znaleźć " :cool3::mad: - i tego się trzymajmy, szkoda tylko Agusiu Twojego czasu i paliwa eh....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Amanda w nowej fryzurze strasznie mi się podoba - taka pucia :loveu: No dobra, poczekam :roll: ale kocur(olbrzym)to mój idol :p taaaaaa zwidy :siara: tralalala :siara: :eviltong: Owszem wyraźnie: Tomiś, Amanda i ....... Ktoś :eviltong: :mad: :evil_lol: :cool3:[/QUOTE] Nie bądź Ivusiu taka dociekliwa :cool3::mad::evil_lol: bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła :diabloti::saeek::diabloti: a kocura obfocę w przyszłym tygodniu :lol::kociak: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']fajnie! jak shih w bikini :loveu::loveu::loveu: przynajmniej będzie jej chłodniej ;-) [SIZE=1]ja bym skróciła jeszcze brodę, bo trochę za długa w porównaniu do głowy i grzbietu nosa[/SIZE] ;-)[/QUOTE] Wiesz Agusiu ja narobiłam takiej paniki, że to histeryczka, że być może ze strzyżenia wyjdą nici :cool3::lol: więc on już przez telefon podjął decyzję o całkowitym obcięciu żeby nauczyła się obcować ze szczotką i grzebieniem na krótkich włosach :evil_lol:. Doopkę też ma w bliznach więc łatwiej mi będzie jej pielęgnować :-( - częściej będę mogła natrzeć i spryskać :roll: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Śliczny Tomiś i Amanda :loveu::loveu: czekam jeszcze na kocura :cool3: i dzidzię :lol: a ktoś jeszcze jest na zdjęciach, kto? :razz:[/QUOTE] Niestety na resztę towarzystwa poczekasz do przyszłego tygodnia, bo przyjeżdżają na tydzień z aparatem ;):evil_lol: - odnośnie drugiej części pytania to masz jakieś zwidy :eviltong::evil_lol:. Na zdjęciach wyraźnie jest Tomiś i Amanda :evil_lol::diabloti: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Kto Ci ją strzygł?[/QUOTE][/QUOTE] Dostałam namiar od Osy :p , ale okazało się, że to nasz wspólny znajomy :lol::evil_lol: dawno temu strzygł mojego teriera :lol:. Jak wygląda? - wzięłam spineczki ale nie miałam ich do czego przyczepić :roll::lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
:lol::evil_lol:[IMG]http://images46.fotosik.pl/850/1c402bd0a5bc51e3gen.jpg[/IMG]no i koniec sesji na dzisiaj Nie mam aparatu na stałe tylko z doskoku, więc zdjęcia będą od czasu do czasu -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images50.fotosik.pl/902/157c67473e44ba57gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/902/16881dac2d473ad7gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images38.fotosik.pl/881/5ad67f096fc1c04dgen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images46.fotosik.pl/850/dbb1d1d294f4b9d5gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Ale słodka :loveu: cudna mordeczka :loveu::loveu: i jaka dzielna uuuuu :loveu: Jeszcze zdjęcie Tomika :mad: i kocura :p i dzidzi :multi:[/QUOTE] Dzisiaj tylko Tomiczek i Amanda :loveu::evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][quote name='Agucha']A co Niuniek ma na oczku? Takie mu się "zbielałe" zrobiło? : [/QUOTE] Tomik ma oczko z bakterią i od czasu do czasu musowo ją przeleczyć, ale ona wraca i daje taką wydzielinę i czasami nie zauważę :shake: bo wychodzi z pod tego odwróconego oka - dr. Garncarz mówił że tak będzie(oko nie jest przekrwione tylko pojawia się ta wydzielina) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images47.fotosik.pl/902/ebf3af0a1e9f5d17gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images35.fotosik.pl/704/6b83efdcfda58670gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
ciąg dalszy... [IMG]http://images40.fotosik.pl/883/aa65898a0fab6698gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A teraz razem... [IMG]http://images37.fotosik.pl/855/d37ba52c721dafbcgen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dalej Tomiś.... [IMG]http://images47.fotosik.pl/902/df8abd8af65e6ba0gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Tomiś niestety bez strzyżenia :eviltong::evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/903/32b53616687a1704gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No właśnie..... [IMG]http://images40.fotosik.pl/883/61b27f81c18a50e7gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dawno nas nie było, ale odpukać wszystko toczy się wolniutko do przodu. Tomiś i Amanda zadomowili się na dobre. Chodzimy na spacerki jak jest pogoda :loveu: albo nosimy Amandę na rękach jak grzmi :cool3:. Amanda była na strzyżeniu :loveu:, była taka grzeczna, że do dzisiaj jestem w szoku. Nie dosyć, że pozwoliła się zestrzyc :crazyeye:, to kiedy zeszła ze stołu to jakby nic poszła zwiedzać mieszkanie :p. Pochwalimy się jak wyglądamy :lol::evil_lol: [IMG]http://images50.fotosik.pl/901/2a002188260fd0b4gen.jpg[/IMG]