Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. A spacerek też był a i owszem..... [IMG]http://images50.fotosik.pl/799/fb26631bae7f7f96gen.jpg[/IMG]
  2. Ja też chcę na stół Ferbuchu - Pampuchu.... [IMG]http://images50.fotosik.pl/799/b50568acd9a07fc4gen.jpg[/IMG]
  3. Ale masz fajne futerko... [IMG]http://images47.fotosik.pl/799/d05f6a6a008502d5gen.jpg[/IMG]
  4. i jeszcze.... [IMG]http://images39.fotosik.pl/791/3b6c522769401732gen.jpg[/IMG]
  5. I jeszcze tak..... [IMG]http://images47.fotosik.pl/799/751557afe2bc4289gen.jpg[/IMG]
  6. A ciebie kocham najbardziej...:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/791/17e026dea4fd0d1bgen.jpg[/IMG]
  7. No, my po kolejnej wizycie tygodniowej.... Cześć Amanda [IMG]http://images40.fotosik.pl/780/68c246f298e4a95agen.jpg[/IMG]
  8. Niestety, troszkę Cię przeniosło ;) coś muszę znaleźć na swoim terenie, ale najgorsze jest to, że Amanda się boi :-( i musi to być ktoś bardzo cierpliwy :roll:
  9. O, rany ale zakratowany :roll: , bardzo nie lubię kagańców :p - witaj maleńki...
  10. [quote name='Agucha']Moja Toffi obciachana :roll::diabloti: Wkurzają mnie niemożebnie jej kłaki, bo inaczej tego nazwać nie można. jest teraz słodziutkim maleńtaskiem i bardzo mi się w tym wydaniu podoba[QUOTE][/QUOTE] Ale zazdroszczę :cool3::crazyeye: żeby tak moją Amandę ktoś wypięknił :roll:
  11. Żeby chociaż wiadomość, że jest bezpieczny....
  12. I super wiadomość, powodzenia malutki :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. A myślałam, że jakaś fotka się pokazała :p
  14. Jesteś taki piękny może wreszcie wpadniesz komuś w oko :eviltong:
  15. To super :loveu: - wygląda jak mój Cezarek jako szczeniak:p
  16. Mówią, że człowiek całe życie się uczy, wszystko wskazywało, że będzie dobrze, i nie zawsze da się za pierwszym razem poznać czyjeś intencje i szkoda, że ucierpiał pies ale to doświadczenie pozwoli Ci przyjrzeć się dwa razy i to jest też jakieś doświadczenie a sunia jest już bezpieczna i ciesz się razem z nią, bo Ty pomoglas jej znalezc szczesliwe zakonczenie :loveu::loveu::loveu::loveu:
  17. Nie, nie to nie jest tak, po prostu zawiodła Cię wiara w człowieka - były ostatnio wpadki więc pomyślałaś, że coś takiego nie może się powtórzyć ale jedno jest pewne, że kiedy podejmuje się decyzję o wyciągnięciu psiaka trzeba mieć ograniczone zaufanie a hotelik sprawdzać bez względu na to czy to się podoba prowadzącemu czy nie
  18. Ale piękny psiak i dobrze, że dzięki Wam już bezpieczny :loveu:
  19. O, rany to niewiarygodne :crazyeye::crazyeye::crazyeye: taki los zgotować tym biedakom - myślę,że lepiej gdyby ich nie było :mad:a pieniądze byłyby spożytkowane autentycznie dla psiaków, bo tak mam wrażenie, że posłużyły na wyjazd zagraniczny opiekunce - może jestem okrutna ale nic nie jest w stanie wytłumaczyć tej sytuacji, zgodziła się na płatną opiekę i tylko ona odpowiada za tę sytuację :cool3::cool3::cool3:
  20. Witam, dziewczyny, niestety mogę tylko zaglądać :oops: - Kitka to mały terier zgłoście ją na terierowate :p
  21. [quote name='Iv_']O! to wizyta udana jednym słowem :evil_lol: Całkowite porozumienie między szkrabem, a zwierzyńcem :cool3:[/QUOTE] Tak troszkę na dystans :roll: a właściwie na długość rączek Martusi :p
  22. Myślę, że dieta wskazana bo jak się raz utworzył to znaczy ,że ma do tego skłonności....
  23. Ładna ta malutka, myślę, że wszystko OK...
  24. O, widzę że p. Tereska faktycznie wzięła się za zaległości ;) a to Promyczek a to Rodzynek :loveu:- dobrze, że maluch wyprowadzony na prostą i dobrze, że jeszcze w DT bo różnie mogłoby to wyglądać :shake:. Super psiak myślę, że to ostatni zakręt :loveu:
×
×
  • Create New...