-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Pozdrawiamy :buzi: -
[TE]QUOTE][QUO I tu się mylisz, jesteś w strasznym błędzie :cool3::cool3::cool3: - mój Cezar kiedyś wracaliśmy ze spaceru znalazł reklamówkę z rybami w rozkładzie :mad:łaziły już po nich białe robaki :cool3: (pies do kolana) wynurał się cały, matko i córko, jak on śmierdział :mad::cool3: to guwienka i inne rzeczy to była po prostu pestka( to też przerabiałam, a raz znalazł w zimie zamarznięte gu...i zeżarł loda :cool3::mad: fuj....)Wróciliśmy na osiedle, ja się tak darłam, że szedł ode mnie parenaście metrów, nasz pan co aktualnie sprzątał na trawnikach stwierdził po naszym przejściu, że znowu bakutil działa (przerabiają zwłoki martwych zwierząt) znowu działa.....jak weszłam na klatkę otwierałam wszystkie okna :cool3:, a w wannie prałam go przez godzinę wszystkim co miałam w domu :cool3:, a później codziennie przez cały tydzień.......i tak śmierdział :wallbash: więc nie mów, że wolisz zdechłą rybę :cool3::mad:, nie życzę najgorszemu wrogowi........
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=green][SIZE=4][B]SERDECZNE ŻYCZENIA NA NOWY 2012 ROK DLA WSZYSTIKCH CIOĆ OD AMANDY I TOMIKA [IMG]http://www.e-gify.pl/gify/gify_dodane/e-gify_dodane34.gif[/IMG] [/B][/SIZE][/COLOR][/I] -
Veci też są różni :shake: - przecież to tylko ludzie :oops::-(
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
ja też się zgadzam.... -
Ale śliczny sierścioszek, faktycznie domek by się przydał....
-
Śliczna bidulka, jak przytyje to i wyniki się poprawią ;)
-
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
haliza replied to Murka's topic in Już w nowym domu
O, super Havaneczko :lol: -
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
haliza replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Łoł ale sucz :loveu: cudna przy tej choince :loveu: -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
haliza replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Ja też dopasuję się do decyzji wszystkich, a Deniskowi zdrówka życzę :loveu: ( co do kastracji też dałabym jeszcze okres kwarantanny, z sunią czasami większy problem a piesek może troszkę poczekać ;)) -
[quote name='ajlii']Zapytałam na wątku sterylkowym, czy wogóle jest szansa na dofinansowanie sterylki. Haliza, napewno by się taka pomoc przydała... dziękuję :) Oprócz Gwiazdki sterylki potrzebuje też Lenka - szczeniak z lasu, który jest u na mnie BDT od lipca. Koszty sterylek mnie po prostu przerastają :([/QUOTE] U was są strasznie drogie sterylki, ja jak poproszę veta to mam sterylkę średniego psa za 150 zł, a poza tym jest jakaś u nas fundacja i sterylizują za darmo :p - ale myślę, że jak się coś zorganizuje to damy radę :p
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
haliza replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Fajna dziewczynka ;) -
Teraz ciezki okres, ludzie bez kasy ja wplacam na skarpete od dawna a nigdy nie korzystalam, moze na moje konto :roll:
-
A watek sterylkowy, moze oni pomoga ....
-
GAJA psie dziecko uratowane od głodu i choroby - ma domek:)
haliza replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']Gajula, witaj ! Trzymamy wszyscy kciuki za zabieg !!! A potem czekamy na fotki;)[/QUOTE] Ja też....:lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
.........i malutki....:diabloti: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1291/36c69eb3d717de61gen.jpg[/IMG] świątecznie :evil_lol: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1291/340e6f134f416378gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Oczywiście stały zestaw [IMG]http://images35.fotosik.pl/1094/643b85a58ca0d612gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1228/b02f00505dea5569gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1272/1aa664a6f815e50fgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1227/d298e7b7b18962b2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1271/e5ae47fbd086eaf3gen.jpg[/IMG] -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Po prostu biedactwo, tyle cierpienia od nowa :-( - jak ją musi boleć ......:placz: -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Ale biedna sunia, jest strasznie słaba immunologicznie jak tak mocno ją zaatakowało :-( -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
haliza replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie myślałam, że tak szybko odejdziesz :-(, wiedziałam, że nie jest dobrze ale zawsze jest nadzieja :shake:, choroba jednak Cię zabrała :-(- Bądź szczęśliwy, i pamiętaj o domku z którego odszedłeś ..... -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
haliza replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No, 6 toreb cukru to wcale nie taka kruszynka :evil_lol: