Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. Ja też czekam :roll:, moje miśki u Profesora to stali bywalcy, wiem, że wspomaga takie bidy, ale koszty i tak będą niemałe :shake:
  2. Fajne te nasze dzieciaczki :loveu:, tyle rozdają radości dookoła, i już nie wyobrażam sobie domu bez nich i ich kochanych mordulek :evil_lol:
  3. moja Ami uwielbia dzieci, jak zobaczy wózek to pakuje się i już. Wołam ją i wołam a ta kładzie się koło wózka i czeka :evil_lol:. Tomik jak usłyszy, że do Ami ktoś się odzywa, leci na tych krótkich nóżkach żeby go chociaż jakiś miziak nie minął :evil_lol:
  4. Tak czas leci szybciutko i jak się zagapisz to ze szczyla urośnie piękne psisko ......;) więc utrwal każdą chwilę tego uroczego szczeniora...
  5. I tak trzymać :loveu:, a ciepełko niech będzie jak najdłużej, bo nie mam ochoty już na grube ubrania brrrr....:cool3:
  6. O dawno do Was nie zaglądałam a tu same sukcesy :lol:, gratulacje :p:evil_lol:
  7. Postaramy się, ale chyba pod koniec tygodnia ;), chwilowo leżymy kołami do góry :roll:, chyba nam gorąco a i pora wieczorowa troszkę :lol:
  8. Po prostu straszne :-(
  9. [quote name='Bgra']zraz obok naszej ławeczki jest plaża,ogrodzony siatką plac zabaw dla maluszków i jak myślicie...który z psiaków pierwszy poszedł się tam bawić? tak !Ali,znalazł małą dziurę w siatce :evil_lol: i zadowolony kroczył w stronę dzieci:) spryciula:)jestem w nim zakochana bezgranicznie:)[/QUOTE] Myślałam, że ta miłość osiągnęła już jakąś stabilizację :roll::evil_lol:, a tu widzę, że ciągle nie sięga zenitu :cool3::diabloti:. A co może też chce na huśtawki :evil_lol:
  10. O to jesteście piękni.....moje też śpiochy :p, Ami kiedy mam ranek wolny to potrafi zerwać się :cool3: koło 11 :mad:. Dobrze, że poprawiła się pogoda to można zabrać ich na spacerki :evil_lol:
  11. O kurcze, to faktycznie fatalnie :shake:, ciężko współpracować z psiakiem po którym nie wiemy czego możemy się spodziewać :shake:. Nie wiadomo jaka jest tego przyczyna czy to tkwi w psychice czy jakieś pourazowe.....oj ciężko......musisz uważać bo głębokie rany potrafią się źle goić :shake:
  12. [quote name='Bgra']dobrze,że jesteście:loveu: ja od początku przygotowywałam miśki na ewentualną rozłąkę ze mną,co tu ukrywać,tytanem zdrowia nie jestem:([/QUOTE] Po prostu czasami trzeba cosik podreperować to zdrówko ;) a później już będzie z górki :glaszcze::loveu:
  13. Chyba będzie ciężko, trudno ogarnąć takiego psiaka :shake:
  14. [quote name='Bgra']mimo ogromnych postępów okulistyki,operatywy,zachowawczego leczenia,widać,że są jednostki chorobowe które się im oparły:([/QUOTE] niestety to prawda :placz:, gdyby u mnie były od malutkich kuleczek nigdy by do tego nie doszło :shake:,a ja tylko teraz mogę starać się naprawić to zło jakiego zaznały :-(
  15. [quote name='Bgra']a bo to raz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No właśnie, będą dzwonić i dzwonić cobyś mogła spokojnie przejść przez tę rehabilitację i szybciutko wrócić do domeczku [IMG]http://skupca.websnadno.cz/THUMB_%7E16.GIF[/IMG]
  16. Dadzą radę :loveu:będą dzwonić codziennie :loveu:
  17. Właśnie, znam go z dawien, dawna jeszcze od mojego pierwszego terierka, ale z wiekiem chyba pamięć nie taka :roll::diabloti:
  18. A no niestety problem :-(, ale przeze mnie nie zawiniony :shake: a tu muszę się nasłuchać, bo ciągle vet zapomina, że one są z odzysku :shake:
  19. Nie, nie mimo ,że serduszko Ci pęka [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,baby.gif[/IMG] ale ja myślę, że dla Alexa lepiej jak zostanie z drugą maminką :loveu:, ja pamiętam mojego Stinusia, każdy wyjazd do veta to był stres, wszystko znowu było inne i nieznane :shake:.Dopiero po powrocie do domu,obwąchaniu i obejściu wszystkich kątów pomalutku dochodził do siebie :shake:
  20. [quote name='Bgra']biedactwa,ciągnie się za nimi ta przeszłość :( leczysz je,że tam powiem u weta pierwszego kontaktu:)czy specjalisty okulisty?[/QUOTE] Jeździmy do okulisty, sama nie wiem czy to już tak ma być czy co o tym myśleć :shake:, do profesora jeździmy :roll:
  21. [quote name='Bgra']mówisz Halizko o oczkach Amy?cały czas ma problem?[/QUOTE] A, no niestety Amusia ma bardzo zmarnowane oczka :shake:, szczególnie prawe jest tak suche, że bez kropelek nie funkcjonowało by zupełnie :-( cały czas muszę zapuszczać jej krople :shake: a Tomiczek niestety też nie lepszy, ciągle wraca mu zapalenie, niby bakterie są wrażliwe na wszystko ale kończy antybiotyk i za kilka dni znowu jest wydzielina :shake: [quote name='Iv_']No wreszcie :mad: są zdjęcia :loveu: Ładniusie :loveu:[/QUOTE] Witaj cioteczko [IMG]http://skupca.websnadno.cz/winkW9.gif[/IMG] po wiosennych wywczasach, troszkę pokazaliśmy się wiosennie :loveu:
  22. Łoł [IMG]http://skupca.websnadno.cz/wave1W2.gif[/IMG] , witamy krakowską rodzinkę, dobrze, że będziecie opowiadać co u Was słychać :loveu:. Zawsze to fajnie jak można podzielić się swoim szczęściem :lol:
  23. A u nas cichutko, gdyby nie oczka to powiedziałabym, że wszystko jest ok, mamy piękną pogodę, psiaczki lubią poleżeć na słoneczku i tak sobie żyjemy.....
  24. Pogoda faktycznie jest okropna - zdrowiej malutka.....
×
×
  • Create New...