-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Ale teraz jest pięknie :), można pochodzić po trawce, powygrzewać kosteczki na słoneczku :loveu:- kochane maleństwa :loveu:
-
O jejku, znowu kłopoty, oby małej się poprawiło na dobre....
-
Ale fajnie, jednak to był strach przed nieznanym, czas i konsekwencje zrobiły swoje, bardzo się cieszę .....
-
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
[quote name='Agucha']Pewno, że jest! Fajny kizior z niej - nadrabia charakterem :loveu:[/QUOTE] Koty generalnie są fajne, uzupełniają coś.....czego nie ma u psiaków. -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
[quote name='Agucha'] Fryzurki co chwilę się zmieniają. Mamcia szaleje, a co! :lol: Kava to taki chłystek. Jest strasznie mała i szczuplutka... Nie waży więcej jak 3kg... A zawsze marzyłam o wielkim kocie :([/QUOTE] Fajnie jak ktoś umie i ma wenę twórczą :p - a Kawusia na zdjęciu wygląda na większą :roll:( nie każdy może mieć 11kg z nawiązką ;)) ,ale nic to i tak jest fajna :loveu:.... -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Ale piękne portrety :loveu:i nowe fryzurki ;) , Kawusia też urosła..... -
Ja też uwielbiam kupować, jeżeli będę miała do wymiany to dla jakiejś biedulki.....
-
[quote name='Bgra']no tak cioteczko,gdybym miał czym[URL="http://smayliki.ru/smilie-976539495.html"][IMG]http://s17.rimg.info/43082b0a7e36a8f27d6a73aa144dd023.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Ale chociaż postraszę, a co :obrazic:
-
[quote name='Bgra']Hana woli większe psy,często spaceruje z seterem irlandzkim,lubią się,chodzą na długie spacery Aluś z racji swojego wieku i serduszka nie wybiera się aż tak daleko zawsze jak do Alexa podchodzi jakiś pies z opiekunem(na szczęście nie ma psów biegających samopas)boję się,że coś mu może zrobić i muszę powiedzieć z radością,że wszystkie go lubią,chcą się zaprzyjaźniać,ma coś w sobie mój malec takiego,że łapie wszystkich za serce:)[/QUOTE] Moje bardziej zaprzyjaźniają się z ludźmi, każde z nich ma swoich fanów i oczywiście obydwoje uwielbiają dzieci.Moje nie umieją bawić się radośnie, bardziej wychodzi to w kontakcie z człowiekiem, troszkę zabawką, pokazują brzuszki do miziania....może nigdy nie bawiły się tak radośnie:roll:. A na duże psy ja też uważam bo nawet niechcący mogłyby uszkodzić nasze kruszynki :p
-
[quote name='bianka0'] Tak bardzo ciągle tęsknię za Tinką, była jej przeciwieństwem.[/QUOTE] Ja swojego Karusia do dzisiaj czuję dotyk łapek i miękkość jego futerka .....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']na odwiedzanie kotka też sobie pozwalam,mniej na głaski:( wiesz moja córka przestała szczekać jak odeszła Stefcia,na szczęście teraz ma dalej spokój odkąd są maluchy:)[/QUOTE] No i całe szczęście :smile:, czasami są takie alergie z których dzieci wyrastają i miejmy nadzieję, że tak będzie u Was :loveu:( moja siostra kiedyś też nie miała alergii a przyszła dopiero kilka lat temu a teraz nawet nie dotykając kota puchną jej oczy i ma duszność) ale pieski ok :evil_lol: -
[quote name='Bgra']Aliś to twardy chłopak,ciągle mnie zaskakuje niczego się nie boi,lubi,dzieci,koty:)z suczkami jakoś tak mniej,ale jak się pojawi jakiś chłopak:crazyeye:aż się Hana dziwi,że jej chłopaków podbiera[/QUOTE] U mnie zupełnie dwa różne charaktery - Ami bojaźliwa, wszystkiemu co żywe stara się nie wchodzić w drogę, ta koteczka od grubasa cały czas próbuje się zaprzyjaźnić ale co się zbliży to wąchając dotknie wąsami i Ami w nogi :evil_lol:. Tomik na początku odganiał od siebie wszystko co ma 4 łapy, nawet grubasa odgonił od swojej miski z jedzeniem, a teraz uwielbia dziewczynki, chłopaczków zrównoważonych a takich z ADHD odgania ( nie lubi Yorków i skaczących szczeniaczków, mówi im "a sio").
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Wypróbujemy następnym razem, ale trudno będzie, bo Siu, pomimo, że do przytulaków nie należy, tak bardzo garnęła się do ludzia, kiedy wypełzła spod kanapy. I te błagalne oczy... Tofika huki żadne nie wzruszają, Najduś to najchętniej siedziałby w ten deszcz na balkonie, a Siu jak mamcia umierała ze strachu;);) Tak się nawzajem pocieszałyśmy:cool3::cool3:[/QUOTE] U mnie jeszcze chmury nie widać a ja wiem ,że będzie burza :shake:, Ami boi się bardzo :shake: - wskakuje do mnie na ręce i nie ma mowy żeby ją postawić na ziemi, a raz to jak była burza przez całą noc to nie chciała wyjść na siu...prawie 20 godz.....ja ją na dwór a ona do domu....i Sylwester tak samo.....:shake: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']ja też mam plaskate i gdyby mi kiedyś odbiło,w co wątpię:)to kot też były plaskaty obie z córką jesteśmy alergiczkami,ja uczulona na koty na psa nie robiłyśmy sobie testów bo i tak by to nic nie zmieniło:)[/QUOTE] O, to chyba naprawdę nie zaszalejecie :shake:, kocie futro ma dużo alergenów :shake:, a pieskowe jest inne :roll: - moja siostra też ma uczulenie i u mnie w domu jest gościem przez 20 min po zażyciu leków a na futro psa nie ma uczulenia w ogóle i takim sposobem ma Yorka i Owczarka długowłosego :evil_lol: - ale zawsze zapraszamy do nas w odwiedziny, można napatrzeć się do woli i niczym to nie grozi :evil_lol::diabloti: -
No to super, że wszystko ok :loveu:, ja sama ledwie żyłam w te upały, a co mówić o maluszku po takich przejściach :shake:. A burzy nie muszą widzieć ja wiem, że zbliża się burza po Ami, zanim jeszcze zobaczę chmurę na niebie. Dzisiaj u nas też popadało i pogrzmiało i powietrze jest super, nawet spacerek był na piechotę, na własnych nóżkach a nie na rączkach u maminki :diabloti:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']tyle musiały wycierpieć żeby odnaleźć maminkę dopiero dzisiaj doczytałam,że Tomisia i Aminkę razem adoptowałaś z KŚ jesteś moją idolką Halizko[URL="http://smayliki.ru/smilie-1088860935.html"][IMG]http://s18.rimg.info/ee6d8a8db3c273a90c129ddcc0530ef9.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] A no tak jakoś wyszło [IMG]http://skupca.websnadno.cz/thinkW13.gif[/IMG], po odejściu moich ostatnich schroniskowych dzieciaczków i usamodzielnieniu się moich dzieci, stwierdziłam, że muszę zmienić gabaryty :roll:, tak z 25 kg na poniżej 10 :roll: - miał być jeden Ami :lol:, ale Kasia zapytała czy nie mogłabym wziąć Tomika bo mam doświadczenie z niewidomym psiaczkiem Stinusiem :roll:. No i troszkę namieszała mi w głowie :eviltong:, zaczęłam się zastanawiać ....a moja kuzynka stwierdziła , że przy tych gabarytach mogłabym zabrać obydwa, no i się stało, zdurniałam zupełnie i przywiozłam parkę, dziewczynkę i chłopczyka, i nie żałowałam swojej decyzji nawet przez jedną chwilę, tyle, że musiałam nauczyć się obsługi takich gabarytów [IMG]http://skupca.websnadno.cz/smile2W5.gif[/IMG] [quote name='marmosia']prze-cu-dne :)[/QUOTE] [quote name='marmosia']Jestem fanką tych olbrzymów![/QUOTE] Cieszymy się, że mamy takich wiernych fanów [IMG]http://skupca.websnadno.cz/hearts2W18.gif[/IMG] [quote name='Bgra']ja jeszcze trochę pogapię na tego kotecka,to...zacznę zaglądać do KŚ:) marmosiu zapisuję się do tego fan clubu:) le ten gryziony ma piękne kolory:) aaaaa przepięknego kotka ma też Ela&Puch,nie wiem ile ma tych kolorów na sobie:)[/QUOTE] Przykro mi, ale nawet Kasia nie znajdzie takiego drugiego jak mój Ferbuś :evil_lol:, myśę, że jest jeden jedyny i niepowtarzalny :diabloti: ale inne też czekają na domek :eviltong: Fantusia ta niebiesko-kremowo -biała jest piękną koteczką :loveu:, Eli jest ciemniejsza szylkret czarny:loveu:Ale najbardziej mnie rozbawiło, że teraz mam całe towarzystwo plaskatonose [IMG]http://skupca.websnadno.cz/shyW4.gif[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No udała mi się wnusia śmieszka [IMG]http://skupca.websnadno.cz/hearts2W18.gif[/IMG] Tomik przylepka od samego początku, stracił dom ale chyba nie był bity, więc przylgnął do malutkiej od razu :loveu: Grubas porządnicki przy wyciąganiu kocyków z legowisk(drepci z nimi po całym mieszkaniu :roll:, chyba to podtekst sexualny, chociaż kastratem jest odkąd skończył 7 miesięcy :evil_lol:) A Amusia to indywidualistka, uparciuch jakich mało ale równocześnie bardzo przestraszone zwierzątko. Wiele przeszła i boi się człowieka, niby mniej niż na początku ale cały czas to z niej wychodzi :shake:, wie, że się żle zachowuje bo zaraz przeprasza dając łapki na zmianę, ale to silniejsze od niej [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,cry1.gif[/IMG] -
U mnie też deszczyk, burza przeszła jakby bokiem, ale Ami cały czas przy nogach....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Myślę, że tak bo zawsze jedzie do babuni, Tomisia i Mandy - ale zwierzaki też za nią tęsknią, zawsze obwąchują inne dzieci :p -
Sama nie wiem co Ci poradzić, bo generalnie dorosły pies jak ma jakieś nawyki to zawsze gdzieś to wraca ( z tym biurem to też jakoś nie dowierzam), ale z drugiej strony może też przez te swoje ułomności być zagubiona, a zęby to jedyne co jej zostało.......może potrzebuje więcej czasu.....biedna babulinka, ale Ty Dorotko też troszkę się nie dawaj bo odgryzie Ci rączki :p
-
Może nigdy nie mieszkała w domu, a przez to że jest ślepa ciężko jej załapać co chcesz od niej. Chociaż ja miałam niewidomego pieska tego ze zdjęcia, załatwiał się jeden dzień a później załapał o co chodzi.....
-
Dobrze, że zbliża się ku końcowi ;)
-
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
haliza replied to Agucha's topic in Foto Blogi
No Agusiu [B]WIOSNA[/B] już, czas na wiosenną odsłonę dziewczynek i Kawusi [IMG]http://skupca.websnadno.cz/stupid21.gif[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A teraz coś dla miłośniczek rozmiaru [B]MAX[/B] [IMG]http://skupca.websnadno.cz/wave2W19.gif[/IMG] Chyba muszę sam pościelić to posłanko bo nie mogę patrzeć jak ciągle jest rozgrzebane :cool3::diabloti: [IMG]http://images42.fotosik.pl/329/2cc37fc2ddf79733gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1488/eb79b598e796fde5gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1488/2c0abc68603a72aegen.jpg[/IMG] ...i jeszcze z Fantusią, a ugryzę ją niech się tu nie kręci :evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/1533/30d2add9b45b7869gen.jpg[/IMG] ...i jeszcze Amusia... [IMG]http://images42.fotosik.pl/329/1a7ca7e983673ef0gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1552/ca053059c4412b9bgen.jpg[/IMG] Ale nudyyyy..... [IMG]http://images49.fotosik.pl/1497/24b3db545adf8ed9gen.jpg[/IMG] Chyba wystarczy, troszkę się pochwaliliśmy [IMG]http://www.webix.com.br/emoticons/emoticons/amor/8231.gif[/IMG]