-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A teraz troszkę domkowych [IMG]http://skupca.websnadno.cz/danceW14.gif[/IMG] A co łóżeczko jest ok .... [IMG]http://images39.fotosik.pl/1489/a50084722f13da4agen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1552/4c92f5830258ddfegen.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1552/ca07c33c2c75fe51gen.jpg[/IMG] Takie to rozkoszne leniuszki :loveu:a pańcia :crazyeye:a co tam niech śpi gdzie chce :cool3: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Może się uda :hmmmm: Może się pobawimy :roll: [IMG]http://images41.fotosik.pl/1488/fd488c4d705c8cdcgen.jpg[/IMG] ...i jeszcze troszkę wiosny.... [IMG]http://images42.fotosik.pl/328/fc3d2583da3a5597gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1489/93ee67e5024bb264gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1489/a4adbca19da64e77gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1535/706a1bb50d8b0008gen.jpg[/IMG] Wiosna w pełni, stokrotki i te cudowne słoneczka mniszka :p -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Tak Agusiu, śliczne te moje krasnale i takie już domowe ;) -
Tak jakoś wychodzi, że najładniej prezentują się w plenerze albo na maminkowych łóżeczkach [IMG]http://www.webix.com.br/emoticons/emoticons/amor/8231.gif[/IMG]
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jutro może coś jeszcze zamieścimy bo dzisiaj znowu coś się zawiesiło...... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
....i jeszcze parę.... Fajna ta czapeczka... [IMG]http://images38.fotosik.pl/1533/87efbbef2db9e3edgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/1355/58bba1fba66df500gen.jpg[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Troszkę mi zajęło odzyskanie komputera :cool3:, wirus, brak dostępu a na koniec okazało się, że został uszkodzony przewód :mad:, ale na szczęście mamy to już za sobą ;). Więc wkleimy kilka tych obiecanych zdjęć [IMG]http://www.obrazki-i-gify.yoyo.pl/galeria/329468714000201C5.gif[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/328/d708ca5101023892gen.jpg[/IMG] Troszkę wiosny na balkonie..... No i wiosenny spacerek ;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/1534/3d0cb38493dbddc8gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/328/93bdf6d9eb1322e6gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1489/25f9db55e95ccd16gen.jpg[/IMG] Fajny ten kwiatuszek.... [IMG]http://images41.fotosik.pl/1488/a80530b7b410be18gen.jpg[/IMG] ...i Ami.. [IMG]http://images50.fotosik.pl/1551/62a28a8c0ef9e1ca.jpg[/IMG] -
Pięknie wyglądacie w tych zielonościach [IMG]http://skupca.websnadno.cz/thinkW13.gif[/IMG]
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Taaaak, to prawda :loveu: Na pewno. Niby nic takiego, ale dla kogoś kto ma w domu psa po przejściach jest to wielka radość i znak, że jego praca nie poszła na marne :) Ściskam Was wszystkich :) :) :)[/QUOTE] Dziękujęmy Agnisiu i wkleimy zdjęć parę jutro :lol: -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
haliza replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że w domku..... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Jesteśmy, jesteśmy :) My z tych wiernych :eviltong:[/QUOTE] I super, tylko nie mamy się czym pochwalić [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1705/5928oe.gif[/IMG] -
[quote name='Bgra'][IMG]http://i45.tinypic.com/x255dw.jpg[/IMG] tak lubimy spacerować najbardziej:)szczególnie wieczorami[/QUOTE] Witamy w klubie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_21.gif[/IMG]
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']kochana malizna[URL="http://smayliki.ru/smilie-473432583.html"][IMG]http://s4.rimg.info/dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif[/IMG][/URL]takkk,nareszcie to powiedziała:)[URL="http://smayliki.ru/smilie-1222168263.html"][IMG]http://s19.rimg.info/d796cf86e712fd06a78bcb016adc5e48.gif[/IMG][/URL] moja Stefanka bardzo lubiła zabawki z pozytywkami,wystarczyła komenda -zagraj i zaczynał się koncert,włączała zabawkę,ale nic to...ona jeszcze śpiewała Aluś tak,on też gada,tylko przy czesaniu,którego nie znosi,dzisiaj za kąpiel i czesanie malca zabrała się córcia i ugryzł ją[URL="http://smayliki.ru/smilie-855717255.html"][IMG]http://s14.rimg.info/9929338208dae0f0ff75d8b5d6487002.gif[/IMG][/URL]dziąsłami z kompem faktycznie kłopot,szkoda zdjęć,ale jak nie te to będą inne:)[/QUOTE] Na szczęście zdjęcia są w aparacie :roll:, wirus wskoczył od razu do komputera i program p/ wirusowy wywalił w pierwszej kolejności dysk wymienny a ja nie wiem co z tym zrobić :mad:ale może w niedzielę moje dzieci to jakoś ogarną :p - zobaczymy :eviltong: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']no ktoś w końcu musi czuwać jak mamcia śpi:) u nas ocieplanie domu,a że mieszkamy w wieżowcu,moja Hana ma już dosyć stukania,wiercenia,szurania jak za głośno to się tuli do Alexa,ale też potrafi zaszczekać:crazyeye: a ona raczej z tych cichutkich:)[/QUOTE] Ami też była cichutka (oczywiście pomijając ataki histerii :shake: kiedy ją przywiozłam), Tomi to taka wieczna gaduła, możesz z nim porozmawiać :evil_lol:.Myślę, że Amanda powiedziała dzisiaj, że jest u siebie :sweetCyb:po 1,5 roku, nareszcie w to uwierzyła - a dojścia do komputera dalej nie mam :mad:, a takie mam zdjęcia wiosenne z mniszkiem w słoneczku, eh..... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/47771-Przepisy-na-psie-ciasteczka-)[/URL] - nie znalazła bazarku ale znalazłam wątek z przepisami A u mnie dzisiaj Ami stała się psem obronnym :evil_lol:, pierwszy raz od kiedy jest u mnie broniła domu. Zasnęłam przed telewizorem i obudziło mnie szczekanie, a to Amusia broniła swojego domu, była taka nabzdyczona, że hej.....więc mam psa obronnego :roll:, a co ;):diabloti: -
No to Lilusiu zdrowiej :loveu:
-
Ale zmiana ;) ......ale maluch fajny....
-
O to troszkę zamieszania u Was.....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:mdleje: toś sobie narobiła :shake: A ja foty chcę :roll: i już :diabloti:[/QUOTE] Już nawet nie powiem jak przeklinam :pissed: wcale nie wiem jak to ugryźć :shake: - może wieczorem podejrzy mój komp mąż córki :roll: [B]MASAKRA[/B] Mnie gdzieś mignął ciasteczkowy bazarek z kurczaka, ale nie wiem gdzie :hmmmm: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No i ze zdjęć lipa :mad::mad:do aparatu wlazł jakiś wirus z komputera "Czarny Koń" i jak system go usuwał wywaliło mi dysk wymienny i nie mogę zgrać zdjęć :cool3: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']ja boję się o Alexa,bo to jego serduszko jest niewydolne,w zasadzie mój wet powiedział,że nadaje się do przeszczepu:( uważam na niego,w domu nie ma powodu do stresu,dostaje wszystko co tylko mogę mu zaoferować,kochamy go bardzo:):):)szkoda,że nie trafił do domku wcześniej[/QUOTE] Chyba takie przeznaczenie :-(- ale i tak nigdy się nie pogodzę z tym, że tyle muszą się nacierpieć a później słoneczko zabłyśnie im jak zza chmury na chwilkę, nawet nie zdążą się nacieszyć :shake:, może Alexikowi się poszczęści i będzie długo radował Wasze serduszka :loveu: życzę mu tego z całego serca :loveu: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
Każda z nas spotkała dobre dusze na swojej drodze......ja Stinusiem i Karusiem cieszyłam się bardzo krótko ( 6 i 5 miesięcy) ale one chociaż tyle zaznały ciepła i spokoju .....myślę, że Ami i Tomi będą jeszcze długo rozświetlać moje dni :smile: i dawać mi dużo radości :loveu: -
Dobrze powiedziane :diabloti::eviltong: :sleep2:
-
Oby takich zwariowanych takie bidy spotykały jak najwięcej na swojej drodze :loveu:. To cudowne kiedy znowu ufają i wierzą, że nic złego ich nie spotka - i oby tak było :smile: Moja Amusia strasznie boi się burzy :roll:, dzisiaj po południu zaczął wiać taki wiatr, zachmurzyło się i ona czuła, że gdzieś jest chmura :shake:, wcale nie chciała wyjść a jak ją wyniosłam na rękach i puściłam, to skakała mi na nogi żeby ją wziąć na ręce. Przytula się do ramienia jak dziecko całym swoim ciałkiem (codziennie odkrywam coś nowego)Nie wiem jak można zrobić im krzywdę :cool3:
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']biedactwo,bała się,wszystkiego musiała się uczyć,zaufać najtrudniej ciągle mam obraz tego jak opisywałaś jej zmiany na skórze:( szkoda,że nie wszystkie potrzebujące dostają to do czego są stworzone,tyle ich w potrzebie to dogo mnie rozmienia na drobne:-([/QUOTE] To fakt, bardzo dużo jest potrzebujących :-(, a ile jest takich o których nie wiemy i nigdy się nie dowiemy :-( - dzięki temu dogo dużo znalazło swój dom i ciągle znajduje :shake: dokąd ludzie się nie zmienią zwierzęta będą cierpieć :shake: