Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. [quote name='Bgra']oczywiście przyszłego roku:)spodziewam się uchchanych pysiolków:)[/QUOTE] A to troszkę poczekacie :roll:, a łudziłam się, że Ci miesiące się pomyliły :hmmmm: :evil_lol:
  2. [quote name='Bgra']najchętniej to zamieszkałabym w Rowach:razz:ale trudno,w czerwcu znowu pojedziemy...może wszyscy,zobaczymy:)[/QUOTE] ....w czerwcu.....no jak razem to wszyscy będą przeszczęśliwi....
  3. No, Amusia obrażona na amenus.....może troszkę przegięłam z tą letnią fryzurką [IMG]http://images39.fotosik.pl/1629/fcc3b8f417afb11egen.jpg[/IMG] ......a i tak mi gorąco [IMG]http://images42.fotosik.pl/469/4e8bc4af541e76c5gen.jpg[/IMG]
  4. Ale się rozmarzyłam :roll::p.......tak dawno nie byłam nad morzem......takie cudne widoki aż łezka w oku się kręci :p. Cudnie Wam tam było i faktycznie szkoda, że tak krótko....ale jakby dłużej to Aleksio całkiem by się obraził ;)
  5. No, u nas to różnie, jak musimy przejechać taksówką to zabieramy torbę bo czasami są uwagi, że futerko się posypie ;)
  6. haliza

    Ma dom

    To gulgotanie to ja też przerabiam :p, ale bardziej na zasadzie może się przestraszy i odczepi....a z tym łamaniem to też trudna sprawa....bo przy bólu nie ma dyskusji, ale jak sobie radzi, a efekty poprawy do końca nie są pewne.......
  7. Widzę, że humorek dopisuje, plany wyjazdowe już są więc rekonwalescencja się powiodła :evil_lol:
  8. No nie, zupełna załamka :shake:, u mnie cały dzień leje jak z cebra :roll: nie ma co marzyć o przerwie od wody, a u Was takie piękne niebo :placz: korzystajcie puki co :loveu: - ale mina u malutkiej :lol:, a Alex na pewno lepiej odpocznie w domciu ;)
  9. Kochana lwiczka :loveu:, ma to na co zawsze zasługiwała, kochającą rodzinkę i cudowny domek :loveu:
  10. No, to dzisiaj wielki dzień :loveu:
  11. Czasami tak podróżujemy do lecznicy :p, a czasami siedzimy sobie jako przesyłka :evil_lol: - przyślijcie nam troszkę słoneczka bo u nas jest strasznie :placz:, truskaweczki zgniją do ostatniego owoca :placz:
  12. A u nas dzisiaj leje jak z cebra, rano było jako tako a teraz chlapa i już...... [IMG]http://images39.fotosik.pl/1580/023f74a6dc2c08d6gen.jpg[/IMG]Tomiczek zadumany... [IMG]http://images39.fotosik.pl/1580/3e86a5833c2b3ba1gen.jpg[/IMG]Tomiczek na zielonej trawce..... [IMG]http://images37.fotosik.pl/1597/390d3356c43c98b4gen.jpg[/IMG]Będę podróżować :lol:
  13. Oby czwartek był jak najszybciej ;)
  14. No to witajcie :loveu: - dużo słoneczka, Hanusi więcej odpoczynku :p, a tak ogólnie kurujcie się i wracajcie pełne nowej energii :loveu:
  15. No to super, wreszcie będzie u siebie :lol:
  16. Super wieści :loveu:
  17. [quote name='MaDi']Melduję,że paczkę z lekami i gratisem;) odebrałam dzisiaj około 10. Dziękuję:)[/QUOTE] Wiem, wiem, że polecenie wykonane ;), chociaż troszkę mogłam pomóc maluszkowi :p
  18. Ale pięknie wszystko zakwitło, a charcica na zdjęciach wygląda tak niewinnie :evil_lol::diabloti:
  19. Niunia wyszykowana na ten wyjazd, że ho ho :crazyeye: ( jednak ją zabierasz :p), no to się kurujcie i wracajcie z nowymi siłami :buzi:
  20. O rany wiedzą, co to bieda :shake: i wspomagają się całym psim serduszkiem :p - gdybym nie wiedziała, pomyślałabym, że to mamusia ;)
  21. [quote name='MaDi']Wspaniale:) w razie potrzeby podaje swój nr telefonu 602228411. Co do szans na widzenie to są takie że jeśli przeszczep się przyjmie i zagoi to co ma zagoić to byc może "boki" będą nieco widziały. Profesor nic nie mówił o usunięciu lewej gałki.[/QUOTE] Odezwę się rano to się umówimy, i tak nie mam wszystkiego tego czego chciałam ......
  22. Prawdopodobnie będę w sobotę w Lublinie, myślę, że mogłabym podrzucić Ci coś z tych rzeczy........
  23. [B]MADI, [/B]mam pytanie, jakich kropli mały używa może bym coś podrzuciła .....możesz napisać na PW
×
×
  • Create New...