-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Niezawodna Poker :loveu: To może wstrzymam się i dopiero po długim weekendzie byłaby wizyta, a może jeszcze jakiś domek się zainteresuje do czasu wizyty
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Szukam pilnie kogoś na wizytę przedadopcyjną [/B][B]we Wrocławiu [/B][B]dla kudłatej Mii. [/B]Proszę pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/181668-Kud%C5%82ata-Mia-nowe-zdj%C4%99cia-str.10-POTRZEBNA-osoba-do-wizyty-przedad.-we-WROC%C5%81AWIU[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Super :multi::multi: Skopiuję zdjęcia od Ewy tutaj: [quote name='E-S']Pudi w domku, puszek puchaty po kąpieli: [img]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S9i4RWuxD_I/AAAAAAAAC_U/Bre7kwTnw3k/131214.jpg[/img] Pudi z Nelą: [img]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S9i4RefUM2I/AAAAAAAAC_Y/7UYedie2IxI/131415.jpg[/img][/QUOTE] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Pudi ma dom :). Mopik nadal czeka.[/QUOTE] Pudi pojechała do spanielki Lali? wiesz coś więcej? Może zdjęcia będą? :) -
ciągle gryziony Brucio - 13 lat i chore serduszko :( MA DOMEK !!! :))
leni356 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ja też dech wstrzymywałam :) ależ się cieszę :cunao: dziękujemy pani Marioli za ciepły domek dla Brucia -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
leni356 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Moje psy boją się kluczy, raz rzuciłam między nie pękiem kluczy, bo nie mogłam sobie już poradzić i teraz na sam dźwięk kluczy nagle grzecznieją. Nie wiem czy to dobra czy zła metoda, ale w przypadku moich psów pomaga jak tylko zagrzechotam kluczami (mój pies nienawidzi ONków od czasu jak został pogryziony jako szczeniak przez onka, teraz rzuca się, warczy i szczeka jak zobaczy jakiegoś na horyzoncie, a drugi pies mu w tym wtóruje, a po drugie oba lubiły spożyć co znalazły na osiedlu). -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Gotowane jedzenie jest o wiele bardziej tuczące niż karma. Poza tym istnieje ryzyko że potem będzie grymasić z karmą - znam to cholera z autopsji z moją schroniskową sunią. Muszę być twardsza :) -
Jamnik Bulik -JUZ W SWOIM DOMU W MILANÓWKU!!!!!
leni356 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Bulisia i Ząbka cudowne :) W schronisku w Sosnowcu jest jamniczek z lekko siwym pyszczkiem, na razie nie ma zdjęć. Także wywieście ogłoszenia jak najbardziej, biedaków jamników nie brakuje :( -
Miałam dzisiaj telefon w sprawie Mii, pani bardzo miła i serce dla psiaków ma, ale mam mieszane uczucia. Pani się zakochała w Mii bo jest podobna do jej poprzedniej suni. Poprzednia sunia nie była sterylizowana, więc pani zapytała czy to konieczne i czy to nie ma złego wpływu na psychikę suni że nie będzie miała małych :crazyeye: Ale ponieważ to jest wymóg to nie oponuje. Wyjaśniłam zresztą wszystko o sterylizacji. Druga rzecz - pani ma trójkę dzieci (12, 9 i 2 latka) i nie stać jej na pokrycie kosztów sterylki. Dopytywałam czy będzie ją stać na wizyty u weterynarza, regularne szczepienie, odrobaczenie, itp. Pani mówiła że tak, bo koszty są raz w roku. No czasami koszty są częściej niż raz w roku, ale pani zdaje sobie sprawę z obowiązków względem utrzymania i opieki nad psem. Pani na mnie dobre wrażenie zrobiła, opowiadała ciepło o swojej poprzedniej suni, wzięła ją ze wsi z jakiś złych warunków, dożyła starości. Dzieci bardzo z psem związane. Mieszkają w bloku we Wrocławiu (obrzeża). Czy ktoś mógłby złożyć pani wizytę przedadopcyjną? Zależy mi na domku, w którym Mia będzie kochana..
-
Zaproszę na [B]bazarek ogłoszeniowy[/B]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia%21-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia!-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29[/URL] Widzieliście Bajkę ze swoją panią? Widziałam się z Bajką w niedzielę, jest tak słodka że do zacałowania :) Zdjęcie by Andzike: [URL="http://img697.imageshack.us/img697/2561/p1100970.jpg"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2561/p1100970.jpg[/IMG][/URL]
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
leni356 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Czy moze jakieś ogłoszenia potrzebne dla psiaczków? Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia!-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy dla kudłaczy:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia!-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29[/url] -
Puszek- mały, zaniedbany, przerażony kudłacz już w NOWYM DOMKU!!!!!
leni356 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Droga daleka, ale dla Puszka dt to wybawienie.. -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
może ktoś go mógłby jeszcze podejrzeć jak on z innymi psami? -
ludzie to mają porąbane psychiki
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Zapraszamy na bazarki dla kudłaczy:[/SIZE] [B]banerkowy: [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184076-Bannerkowo-Na-utrzymanie-w-DT-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-pi%C4%99knych-dam-%29-%2830.04%29[/URL] [B]ciuszkowy:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184490-Odlotowa-kolekcja-ciuszkowa-%28Abercrombie-Zara-Tchibo%29-Dla-Mii-i-Tibbiego.-%28Do-7.05%29[/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
leni356 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiewiórka']Właśnie ja nie posiadam aparatu i to jest najgorsze. Ładny gładki kilka siwych włosków na pyszczku[/QUOTE] A może komórką chociaż mogłabyś zrobić? Nie wiesz kto tam bywa kto miałby aparat? -
Zapraszamy na bazarek dla dłużyńskich kudłaczy, Mii i Tibbiego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184490-Odlotowa-kolekcja-ciuszkowa-%28Abercrombie-Zara-Tchibo%29-Dla-Mii-i-Tibbiego.-%28Do-7.05%29[/URL] oraz na bazarek banerkowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184076-Bannerkowo-Na-utrzymanie-w-DT-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-pi%C4%99knych-dam-%29-%2830.04%29[/url]
-
Ludzie pytają i się nie odzywają :mad: Dorobiłam trochę nowych ogłoszeń, czekamy na ludzia który się zakocha w słodkiej Mii, ci niezdecydowani już mnie zaczynają wkurzać. Zawsze było sporo chętnych na kudłacze. Czyżby żałoba nadal?
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
leni356 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wiewiórko, masz zdjęcia tego czarnego starszego jamnika? -
[quote name='Panca']krew w moczu ..hm...zbadanie moczu to podstawa..ciekawe jaki wynik?[/QUOTE] Przed sterylką też tak miała w schronie, schron myślał że to cieczka, potem jej coś dali, chyba jakiś antybiotyk, ale to dziewczyny wiedzą lepiej
-
Byłam kiedyś z tym pytaniem u weta. Póki się nic nie dzieje to nie ma sensu ryzykować z kastracją, narkoza osłabia serduszko, wet kazał mi tylko obserwować psiaka (czy np nie sika częściej), badać regularnie. Ale niektórzy kastrują nawet w podeszłym wieku.. Także też sama nie wiem
-
Tak, mam. Kolusia ma znowu krew w moczu :( trzeba zrobić badanie moczu, może jakiś antybiotyk podać, bo to pewnie zapalenie pęcherza lub cewki moczowej. Poza tym to jest super psiakiem, radosnym, Aga bardzo ją chwali i jest przeszczęśliwa. Aga długo pracuje, więc w tygodniu opiekę nad Kolusią przejmuje mama Agi, także Kola nie jest sama :) Żeby tylko ta krew z moczu jej przeszła. Myślę że to nie jest efekt sterylki, ona musi mieć coś przeziębione. Jak coś będę wiedzieć to napiszę. Na razie to mój pies też jest chory, więc rzadko jestem na sieci