-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
[quote name='Malwi']wstawiony w pierwszy post na tej stronie :D[/QUOTE] ale super filmik :) nawet naleśniczek był :D
-
[quote name='Madallena']Wow! Tytul zmieniony! ale ja bym napisala: Po wielu namowach, godzinnych przemysleniach, mega oporach Bugi zostaje w DT ! :D[/QUOTE] Nie, nie, musimy chronić psychikę Mateusza, stopniowo dawkować dobre wieści ;)
-
Mojemu czortowi kupowałam już kilka takich piłek na sznurku i za każdym razem bawi się 5 minut, po czym odgryza sznurek :diabloti:
-
[quote name='E-S']Ja też :) choć całam w strachu, a toast to rumiankiem, bo wątróbka ... :( I tytuł jaki śliczny nowy :)[/QUOTE] Pocieszę Cię - ja mam w domu tylko ziele pokrzywy :roll: Ale do opijania nawet woda może być :)
-
W porozumieniu z Ewą niniejszym ogłaszam przeniesienie wątku Bugiego do działu MAJĄ DOM :BIG: To co, oblewamy? :knajpa: Ja się bardzo cieszę :multi:
-
[quote name='Paula03']Co tam u Arona?[/QUOTE] Też dziś o nim myślałam i miałam pytać :D
-
[quote name='Dogo07']A może wystarczy jej domku szukać, ogłoszenia jakieś zrobić, jest młoda, ładna , miła , mała, powinna szybko domek znaleźć.[/QUOTE] Oby dobry. Najgorsze że schron wyda ją każdemu kto się zgłosi
-
Ja już nie wiem jak pomóc tym biedakom, tyle kudłaczy w potrzebie :( Trzeba by tamtą sunię też zabrać gdzieś.. tylko gdzie?
-
Chester malutki kudłaczek W SWOIM DOMKU - za TM
leni356 replied to leni356's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cudowności :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Mshume, masz pełną skrzynkę -
Jestem. fajny kudłacz :)
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Tak, sporo ludzi jest uczulonych i na sierść i ślinę psów albo na jedno z dwóch, dlatego jak ostatnio zgłosił się domek z alergikiem to prosiłam państwa o sprawdzenie czy nie jest uczulony tez na ślinę -
PONKA z DOBROCINA, wiele tam zginęło. Dt stał się jej domem :).
leni356 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zapytanie o Ponkę: "W jakim wieku jest ta sunia? Jest zdrowa? akceptuje inne zwierzęta ? " wiecie coś więcej o niej? jak do innych psów i kotów? w domku są koty -
Ja cały czas czekam żeby tytuł zmienić, raz dwa mi to zajmie.. Hehe Ewa przyjdzie to się za nami rozprawi, a gada pewnie spakuje :grins: :grins:
-
Tytuł zmieniać? :razz: Uwielbiam Bugiego, chyba sobie tapetę na kompie zrobię jeśli mi Ewa pozwoli :) [URL="http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S-qv6GX0lII/AAAAAAAADcA/WQZFZSPzI1I/s512/dsc_9063.jpg"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S-qv6GX0lII/AAAAAAAADcA/WQZFZSPzI1I/s512/dsc_9063.jpg[/IMG][/URL]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Leni, wyczysc skrzynke[/QUOTE] wyczyściłam -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwi']rodzice ... a to: to do tej samej rodzinki szukasz ? Finka zdjęcie jedno mam z dzisiaj to zaraz wstawię ( tylko się zgra na serwer)[/QUOTE] TT uczula, patrz Kitek i Limek - dwa rodowodowe TT, właścicielka ma alergię i musi je oddać post #4506 -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='rodzice']są po stracie swojego psa , chca dac dom innemu a ze wnuczka idzie do komunii i bardzo po stracie tamtego rozpaczala chca jej zrobić w dniu komunii niespodziankę . Na psa czeka cała trzypokoleniowa rodzina . Daja dom i calodobowa opieke a ze chcieliby połaczyć to z datą komunii czy to cos złego ?[/QUOTE] A oni teraz stracili tego pieska? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bez wizyty przedadopcyjnej żaden wolontariusz nie wyda psa -
[quote name='rodzice']Rodzina jest z Poznania ale ma kogos kto czesto jeżdzi do Warszawy więc pewnie nie byloby problemu z odbiorem . Prosze o kontakt do dt gdzie piesek przebywa . Dobrze byloby takze telefon . Piesek ładnie chodzi na smyczy ? Jest zaszczepiony , wykastrowany ? Pozwala się czesać ?[/QUOTE] Zapytam opiekunki, bo czasami dt szuka tylko w województwie w którym jest pies. Kastracja, szczepienia - tak