Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='matrioszka2']4.Kudłaczek gryzący.Chłopak. [URL]http://i43.tinypic.com/qzq42r.jpg[/URL] [/QUOTE] Matrioszka, co to znaczy gryzący? gryzie ludzi czy kolegów z boksu? wiesz może w jakim jest wieku?
  2. [quote name='Malwi']wstawiony w pierwszy post na tej stronie :D[/QUOTE] ale super filmik :) nawet naleśniczek był :D
  3. [quote name='Madallena']Wow! Tytul zmieniony! ale ja bym napisala: Po wielu namowach, godzinnych przemysleniach, mega oporach Bugi zostaje w DT ! :D[/QUOTE] Nie, nie, musimy chronić psychikę Mateusza, stopniowo dawkować dobre wieści ;)
  4. Mojemu czortowi kupowałam już kilka takich piłek na sznurku i za każdym razem bawi się 5 minut, po czym odgryza sznurek :diabloti:
  5. [quote name='E-S']Ja też :) choć całam w strachu, a toast to rumiankiem, bo wątróbka ... :( I tytuł jaki śliczny nowy :)[/QUOTE] Pocieszę Cię - ja mam w domu tylko ziele pokrzywy :roll: Ale do opijania nawet woda może być :)
  6. W porozumieniu z Ewą niniejszym ogłaszam przeniesienie wątku Bugiego do działu MAJĄ DOM :BIG: To co, oblewamy? :knajpa: Ja się bardzo cieszę :multi:
  7. [quote name='Paula03']Co tam u Arona?[/QUOTE] Też dziś o nim myślałam i miałam pytać :D
  8. [quote name='Dogo07']A może wystarczy jej domku szukać, ogłoszenia jakieś zrobić, jest młoda, ładna , miła , mała, powinna szybko domek znaleźć.[/QUOTE] Oby dobry. Najgorsze że schron wyda ją każdemu kto się zgłosi
  9. Ja już nie wiem jak pomóc tym biedakom, tyle kudłaczy w potrzebie :( Trzeba by tamtą sunię też zabrać gdzieś.. tylko gdzie?
  10. Mam zapytanie o kudłatą Ponkę, możecie coś wiecej o niej powiedzieć pliz? jaka jest do innych zwierząt i ile moze mieć lat? nie wiem co odpowiedzieć pani
  11. Wysłałam 100 zł ze skarpety kudłaczy, daj znać jak dojdzie
  12. Jestem. fajny kudłacz :)
  13. Tak, sporo ludzi jest uczulonych i na sierść i ślinę psów albo na jedno z dwóch, dlatego jak ostatnio zgłosił się domek z alergikiem to prosiłam państwa o sprawdzenie czy nie jest uczulony tez na ślinę
  14. Zapytanie o Ponkę: "W jakim wieku jest ta sunia? Jest zdrowa? akceptuje inne zwierzęta ? " wiecie coś więcej o niej? jak do innych psów i kotów? w domku są koty
  15. [quote name='tanitka']ale Skubi miał przecież książeczkę ze schroniska z wpisanymi szczepieniami, wścieklizna już się skończyła?[/QUOTE] Czy w ogóle książeczka do Małgosi dojechała czy ta kobieta jej nie przekazała w takim razie?
  16. Małgosiu, jeśli pani doktor będzie w sobotę w hoteliku to chyba najlepiej żeby zaszczepiła i Skubisia p/wściekliźnie
  17. Ja cały czas czekam żeby tytuł zmienić, raz dwa mi to zajmie.. Hehe Ewa przyjdzie to się za nami rozprawi, a gada pewnie spakuje :grins: :grins:
  18. Tytuł zmieniać? :razz: Uwielbiam Bugiego, chyba sobie tapetę na kompie zrobię jeśli mi Ewa pozwoli :) [URL="http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S-qv6GX0lII/AAAAAAAADcA/WQZFZSPzI1I/s512/dsc_9063.jpg"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S-qv6GX0lII/AAAAAAAADcA/WQZFZSPzI1I/s512/dsc_9063.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='mshume']Leni, wyczysc skrzynke[/QUOTE] wyczyściłam
  20. [quote name='Malwi']rodzice ... a to: to do tej samej rodzinki szukasz ? Finka zdjęcie jedno mam z dzisiaj to zaraz wstawię ( tylko się zgra na serwer)[/QUOTE] TT uczula, patrz Kitek i Limek - dwa rodowodowe TT, właścicielka ma alergię i musi je oddać post #4506
  21. [quote name='rodzice']są po stracie swojego psa , chca dac dom innemu a ze wnuczka idzie do komunii i bardzo po stracie tamtego rozpaczala chca jej zrobić w dniu komunii niespodziankę . Na psa czeka cała trzypokoleniowa rodzina . Daja dom i calodobowa opieke a ze chcieliby połaczyć to z datą komunii czy to cos złego ?[/QUOTE] A oni teraz stracili tego pieska?
  22. Bez wizyty przedadopcyjnej żaden wolontariusz nie wyda psa
  23. [quote name='rodzice']Rodzina jest z Poznania ale ma kogos kto czesto jeżdzi do Warszawy więc pewnie nie byloby problemu z odbiorem . Prosze o kontakt do dt gdzie piesek przebywa . Dobrze byloby takze telefon . Piesek ładnie chodzi na smyczy ? Jest zaszczepiony , wykastrowany ? Pozwala się czesać ?[/QUOTE] Zapytam opiekunki, bo czasami dt szuka tylko w województwie w którym jest pies. Kastracja, szczepienia - tak
×
×
  • Create New...