-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Jako pudelki trafiły tez na wątek pudliszonów.Myslę,że dziewczyny zrobią jakieś ogłoszenia.To takie perełki,prawda?[/QUOTE] Mshume ma dobrą rękę do takich perełek w typie biszonków. Na Biankę 3 domki się chyba zgłosiły. Może i tym biedaczkom szczęście przyniesie. Przydałby się dla nich osobny wątek -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Iwan cudo nad cudy :loveu: Zmieniłam zdjęcia na pierwszej. Czy tekst jest ok czy inny wstawić? Iwan stał się mega przytulakiem, łagodnym, towarzyskim, bardzo spokojnym i leniwym. Uwielbia przysmaki i robi dla nich wszystko[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nie lubi dzieci, do psów przyjazny[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] -
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Ja dopiero wróciłam do chaty i czym prędzej zaglądam do Juki.. Super że już w nowym domku :multi: Poker, dzięki za przygarnięcie biedaczki i nowe życie dla niuni :loveu: Odczekamy 2 dni i dopiero zmienię tytuł. Czekamy na wieści od nowego pańcia -
Na ratunek czeka Puszek - młody psiak w typie PONa. Niegdyś miał piękne futro, teraz w coraz gorszym stanie :( Wątek Puszka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177945-Puszek-ma%C5%82y-zaniedbany-przera%C5%BCony-kud%C5%82acz-w-schronisku.-Potrzebny-DT-lub-DS[/url]!!! [IMG]http://images41.fotosik.pl/280/192612ec2abda93dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/280/1a979414a9591e3dmed.jpg[/IMG]
-
Romka, cudny Pakuś (a jaki ma cudny fotelik :)) Słodziak z niego. Szkoda że nie był z Romką
-
A to w takim razie tylko moje ulubione umaszczenie. Eh, chciałabym kota..
-
Może taką koleżankę Rudolfowi? Młoda piękna koteczka szylkretka (ok 1,5roku) o imieniu Wena [url]http://img258.imageshack.us/img258/6333/dsc0194p.jpg[/url]
-
KOTY w Psim Aniele. Prosimy o dt i ogłoszenia!
leni356 replied to pumcia02's topic in Kotki już w nowych domach
Czy Wena (nr 3) nadal w schronisku? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Rysio cudny ma pysio :) Fajnie że zaczął nowe życie.. -
[quote name='mitheithel']to ja zalożylam wątek o którym mowa wyżej;) gdzie aktualnie przebywa sunia??[/QUOTE] Mia jest obecnie w hoteliku w Zgorzelcu (woj dolnośląskie)
-
On może być zazdrosny po prostu, koty są bardzo wrażliwe. Może przedszkole Neli źle działa na psychikę rudzielca, zostaje sam
-
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
leni356 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']A mój Pinek wczoraj poszedł do nowego domu a jutro........wraca. :-(:-(:-([/QUOTE] czemu wraca? biedak :( -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']A ja donoszę, że Rysiek, nasz kudłacz z najdłuższym stażem w schronisku został wczoraj po trzech latach wykąpany i dojechal do domku tymczasowego:) zdjęcia będą i prośba o kampanię reklamową:)[/QUOTE] Suuuuuuper :) Wstaw zdjęcia po przemianie :) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='dzidzia88']pozdrawiam wszystkie kudłacze i mam nadzieje że uda sie im znależc domki... Jesli bedzie potrzeba żeby zrobic ogloszenia to ja moge porobic... :)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo - ogłoszenia na wagę złota :) Zrobię listę komu potrzebne najpilniej -
Wygląda cudnie :) Długie futro odrośnie
-
Rany :( mam nadzieję że się lepiej poczujesz. Jakieś leki bierzesz?
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angel']Peggi jest kudłata :) a potrzebuja domu na który czekaja od 6 lat! Wydaje mi się ze jeżeli 50% składu to kudłacze to moga być na tym wątku:) a one tworzą jedność w dwóch ciałach..są nierozłączne. PEGGI I MEGGI :)[/QUOTE] Nie, nie jest. Ona jest szorstkowłosa, nie kudłata, jest osobny wątek szorstkowłosych w potrzebie. Poza tym nie spamuj wszystkich naszych wątków - wszędzie spamujesz, już raz zwrócił ci ktoś uwagę, ale robisz to nadal. To jest niezgodne z regulaminem. Nie na tym polega zapraszanie ludzi na wątek -
[quote name='E-S']Ze Zdrapeczki też będzie robił wegeteriankę ???[/QUOTE] Widać też się o nią martwi..
-
[quote name='E-S']Bugi odkrył niezabezpieczony przeze mnie pojemnik pasztecików z mięskiem roboty mojej cioci z przeznaczeniem do jutrzejszego barszczyku dla mnie i TŻ, miał teorię, że barszczyk nam w zupełności wystarczy. Nie podzielił się świntuch ze Zdrapkiem. Pożarł wszystkie. No, i takie to teorie z Bugumiłem. Strasznie wiesz, wsobne takie, egoistyczne ...[/QUOTE] Ewa, on to z miłości robi, z czystej miłości i troski o Was. Tak pomyślał chłopak że z Was wegetarian zrobi, bo mięso niezdrowe, więc sam zjadł. Jakie poświęcenie z jego strony, nie mów że egoista
-
[quote name='Dagovill']Hej. Przeczytałam historię Skubisia i bardzo mnie ona poruszyła. Nie wiem z kim mogłabym się skontaktować telefonicznie aby dowiedzieć się szczegółów o tym psiaku. Jeżeli jest takowa osoba, która chciałabym ze mną na jego temat porozmawiać, udzielić mi odpowiedzi na pytania (bo chciałabym wiedzieć konkretnie co jest z tym psiakiem nie tak,że już 2 razy znalazł się w schronisku, bo mam już swojego pieska-staruszka i muszę wiedzieć czy się wzajemnie ewetualnie zaakceptują a z tego co tu jest napisane Skubi ma nieopanowaną energię:)) to proszę podać mi numer na privie albo tutaj bo nie mogę takowego znaleźć. Dzięki![/QUOTE] Dziękujemy za zainteresowanie Skubisiem. Wysłałam na priv
-
DASZA - już w DS, dołaczyła do sfory Andy'ego :)
leni356 replied to mshume's topic in Już w nowym domu
Świetne wieści :)