-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Czesio http://www.dogomania.pl/threads/184558-Kud%C5%82aty-CZESIO-.-Urodziwy-m%C5%82ody-a-mimo-to-trafi%C5%82-do-schronu Kontakt w sprawie CZESIA ; e-mail; [email protected] tel; 796 554 438 -
[quote name='marianna66']Witam, czy mogłabym dostać kontakt do osoby, która szuka domu dla suczki Fizi? Znalazłam ogłoszenie na allegro o poszukiwaniu nowych domów dla suczek Dafne i Fizia. Niestety od kilku dni wysyłam maile i dzwonię na podany numer. Niestety bez odpowiedzi. Po tym co przeczytałam na tym forum w wątkach najpierw Dafne, a teraz Fizia, mam pytanie czy te psiaki rzeczywiście czekają na nowy dom? Dodam, że ogłoszenie o Dafne z allegro zniknęło. Dziękuję za wszelkie informacje.[/QUOTE] Witamy :) Kontakt w sprawie adopcji jest w pierwszym poście, ale opiekunka w weekend jest niedostępna, będzie po weekendzie :) Prosimy o chwilę cierpliwości. Adopcją Fizi i Dafne interesuje się bardzo dużo osób. Allegro Dafne nie zniknęło, tylko się skończyło, zawsze trwa kilkanaście dni i się kończy
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Leni Jaaga pisała ze moze wziac tego kudłacza z pola za 100 zł oprocz weta to moze Igiełka niech wezmie inna bide[/QUOTE] Super, dzięki -
[quote name='Andzike']Trawkę mój brat dziś pracowicie skosil, ale po zimie nie wygląda najlepiej, musi trochę do siebie dojść.. :/ Leni, w końcu brudne psy to szczęsliwe psy ;)[/QUOTE] .. i mniej szczęśliwi właściciele :evil_lol:
-
Ale suuuuuuuuuper :) Jaką macie czystą zieloną trawkę na działce.. piękna dziś moje futra po spacerze wyglądają jak psy kloszardów :roll:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Igiełka']Witajcie Leni365 mam wolne miejsce a o którą suczkę chodzi?[/QUOTE] Chyba w największej potrzebie jest teraz ten na polu. A czy masz miejsce tylko dla suczki? -
[quote name='lucyfcia']To jest Twoja odpowiedż na normalne, konkretne i rzeczowe pytania, jeśli interesuje się ktoś poważną adopcją tych biednych stworzeń? Tak, zapewne będziesz musiała poprosić o pomoc adwokata. I nie tylko Ty. Robicie sobie skarbonki domowe z żywota tych biednych psiaków? Może właśnie powinien się ktoś tym zainteresować. Na przejazd Dafne też kasa była dwa razy- po 190 zł zbierana. I na co to poszły te pieniądze - miłośniczki zwierząt? Co tu jest grane? Sterylki na Paluchu są obowiązkowe, są za darmo, wręcz, wyznaczany jest termin sterylki po adopcji a jeśli adoptujący tego nie zrobi , to psinę mogą odebrać. Wystarczy wejść na stronę Palucha. Więc na co zbieracie dla Dafne?[/QUOTE] Nie, nie było zbierane 2 razy, tylko raz. Dafne [U]nie jest[/U] z Palucha, tylko z północy PL. Przejazd z Pati-C kosztował 190 zł. DT Dafne kosztuje 150 zł miesięcznie na karmę, odrobaczanie, weta, itp. (5 zł dziennie). To co zbieramy jest wrzucone w pierwszy post na wątku, a wszystkie osoby które wpłaciły na Dafne są na wątku, więc nie rozumiem za bardzo o co chodzi. Na sterylizację wystawiliśmy bazarki, bo nie ma aż tyle funduszy żeby pokryć zabieg. Dafne jest po cieczce, na sterylizację trzeba jeszcze odczekać wg weterynarza. Jeśli chodzi o Fizię to proszę o chwilę cierpliwości - opiekunka jest chwilowo niedostępna, będzie po weekendzie i odpowie na pytania odnośnie Fizi bo ma ją na codzień, więc najlepiej ona odpowie na wszystkie pytania odnośnie suni.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
I pół-kudłacz z tego samego schronu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Schronisko w Jędrzejewie i Gładyszewie - jest tam kilka kudłaczy o których nic nie wiadomo, może są tam jacyś wolontariusze w okolicy? -
Cudo z niej :loveu: Czekam na decyzję domku z Wrocławia, bo to jedyny sensowny który dzwonił ostatnio
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Elinka, masz teraz trójkę futrzaków? :) Jej, jak dobrze że będzie sterylka.. -
Bugi się chciał oczyścić ;)
-
Ja też mam złe doświadczenia z onkami :shake: Od czasu jak pogryzł Pascala to chodzę z łańcuchem - działa i nie mam innego wyjścia, bo u nas na osiedlu jest kilka agresorów onków. Nie wiem czy to kwestia genów czy czego Współczuję Anita..
-
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
U Renaty w Sochaczewie jest super :) -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bo Willi to latający pies :D [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ce58632b2e48a662901cb84e929d0cdf,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/3e8243125f1486a521d00c58066b36af,14,19,0.jpg[/IMG] -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwy Willek na plaży: [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/ef0b9a2abf03c8db640372d86c42574f,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4ab84291daea632b984b99a385235417,14,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/db5ae67414c63d2cf4e8a1531d3a6595,14,19,0.jpg[/IMG] -
Co słychać u Finniganka? :)
-
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dobry hotelik jest u Funii, mam tam rezerwację, ale nie wiem która jestem w kolejce, nie wiem czy są miejsca. Poza tym Jamor i AlinaS. Macie jakieś sugestie? Funia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181648-Hotelik-w-ZamoA-ciu[/url] -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Z tego co zrozumiałam to Dante będzie musiał być w hoteliku aż 6 m-cy przed wyjazdem do Wkl. Brytanii ?![/QUOTE] Tak, 6 miesięcy trwają formalności wymagane przez WB :( -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
adresy lepiej wykasować z forum, ja już spisałam, więc może Pani usunąć. Spróbujemy rozejrzeć się za hotelikiem, dogomaniackie hoteliki to koszt około 400 zł miesięcznie, ale psy mają dobrą opiekę -
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='herak']mieszkam w szkocji w east kilbride a moja rodzina mieszka pod lubartowem nie oceniajcie ludzi z góry źle .mam świadomość tego że pies to członek rodziny i trudno mi to udowodnić przez internet przez telefon.ja już o niczym innym nie myślę jak o dante[/QUOTE] Bardzo się cieszymy że pojawiła się Pani na wątku :) My nie oceniamy ludzi źle, mamy po prostu dużo, dużo doświadczeń z różnymi ludźmi, więc do absolutnie każdej adopcji podchodzimy ostrożnie i z rezerwą. Proszę nie brać tego do siebie oczywiście, po prostu nie możemy bezgranicznie ufać każdemu człowiekowi - to jest zrozumiałe. Dla nas najważniejsze są psy, a Dante szczególnie zapadł nam w serce - będziemy szczęśliwi jak znajdzie super domek. Teraz zastanawiam się jak z wizytą przedadopcyjną - może macie jakieś pomysły? Myślę że warto byłoby Dante zarezerwować w schronisku -
Ciarki przechodzą :( I pomimo tego co ja spotkało ma taki cudowny charakter i tak kocha człowieka.. Domek - znajdziemy najlepszy
-
[quote name='mamanabank']Filip, gdy tylko przewiduje najazd psich gości od razu się ewakuuje do biskupa. A nie przerażaj się, to jeszcze nic. Bellę szoruję domestosem, żeby biała była, a Hyźkowi na noc przywiązuję odważniki do uszu (po 2kg na każde), żeby były dłuższe, Mopik natomiast jako potomek ttb nocuje uwieszony za oknem na strychu, dodam, że trzyma się na zębach, ot takie ćwiczenie mięśni :diabloti:[/QUOTE] Wiedziałam!! :-D