Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Bugi wielbicieli ma więcej, mnie też :) Ciekawe co na zdolności Bugiego powiedział Pan :roll: Mamy nadzieję że docenia pomysłowość tego zdolnego psa. PS. Bugi bardzo mi mojego jamniora przypomina - ta sama zmyślność i inteligencja. Jamnik nas kiedyś wyprowadził z domu, poszliśmy na koncert bez niego, więc wszystkie ciuchy zdjęte z wieszaków zostały wyniesione pod drzwi. Sugestia była wymowna - won.
  2. Mam zapytanie o jamnika, czy on jeszcze w schronisku? jakby coś to przekażę namiary, domek do sprawdzenia. W domu już jest jeden jamnior
  3. [quote name='mamanabank']moje łażą w nich cały czas :-) Dzień i noc. Nie przyszło mi do głowy, żeby zdejmować ;-)[/QUOTE] Pascal się wali na moją poduszkę :( więc mu zaczęłam zdejmować. Jak wykopać psa z łóżka? :razz: Oczywiście to pan pozwala..
  4. Anita, a one śpią w tych obrożach też czy tylko w dzień noszą? Ja moich zdejmuję na noc, a może nie powinnam?
  5. Do poczytania: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/105349-Alarm%21%21%21-Kleszcze%21%21%21/page100"]http://www.dogomania.pl/threads/105349-Alarm!!!-Kleszcze!!!/page100[/URL] Tak naprawdę to chyba trzeba w szczęście wierzyć, bo po wypowiedziach na tym powyższym wątku to okazuje się że różne preparaty działają różnie na różne psy i w różnych miejscach :roll:
  6. Może nic mu nie będzie. W zeszłym roku z Pascala też wyciągałam kilka kleszczy i też miałam stracha. W tym roku chodzą w obrożach
  7. Ja też się cieszę :multi:
  8. [quote name='piechcia15']opis dokładnie w samo sedno:) a to 'leniwy' to normalnie należałoby wytłuścić:)[/QUOTE] Zakochałam się :)
  9. [quote name='Dogo07']Akurat suczek kudłatych to jest niewiele. Głównie to psiaki szukają domków :(. Może Mia ? Ale nie wiem jak ona do kotów. Może Pudi, ta mała ze schroniska w Białej Podlaskiej od Jostel5. I jest jeszcze Fragleska z Buska, ale ona terierkowata troszkę to nie wiem jak ona do kotów. W schronisku w Łodzi jest jeszcze mała 5-letnia Pixi (wątek pudli w potrzebie). Tak się zastanawiam czy to dobrze dwie suczki w tym samym wieku i podobnej postury, czy one się razem zgodzą :roll:.[/QUOTE] Na pewno Fizia i Mia, już podesłałam Elizie. Jeszcze poszukam innych, jeśli macie jakieś sugestie to wstawiajcie. Jeśli chodzi o terierowate to róznie bywa, ja mam mix teriera i na koty nie zwraca uwagi, inna terierkowata suczka - Joszi początkowo goniła kota ale się przyzwyczaiła, ale to zawsze jest ryzyko. Jeśli pani chce sprawdzoną sunię na koty to chyba najpewniej z DT. Fizia która jest u Mantis na pewno do kotów ok
  10. Super razem wyglądają :)
  11. Biedna Juka :( Też się martwię. Trzymamy kciuki żeby wszystko było ok..
  12. Anita, dawaj resztę fot :)
  13. Cudny Pieprz :) A gdzie Wanilka? :)
  14. [quote name='Dogo07']I nikt nie dzwonił ?[/QUOTE] Skubi będzie miał w sobotę wizytę. Trzymajcie kciuki
  15. Mia jest w pierwszych 4 minutach filmu
  16. Cudna jest, przecudna :) Ile tam jeszcze ich zostało? :(
  17. [quote name='Marta67']Fizia słodka :) gdzie ten domek? ma dziewczyna dużo ogłoszeń?[/QUOTE] Fizia ma ogłoszenia od Mshume z bazarku ogłoszeniowego - nie wiem czy już były wklejane? Na pewno więcej się przyda :) bardzo dziękujemy
  18. Dzięki za wstawienie filmiku :)
  19. [quote name='aldira']i jamniczek buli juz w domku czy nadal czeka? chyba mu juz nie wiele zostalo ze wzgledu na wiek ....[/QUOTE] On ma 7 lat dopiero, to jeszcze zostało mu sporo..
  20. Po Mię dzwoniło kilka osób, miało się zastanowić razem z rodziną, ale oprócz tej pani nikt nie zdecydowany. Tak więc czekamy, może domki się namyślą w końcu. Dorobię też ogłoszeń
  21. [quote name='E-S']Małe, kudłate sunie pilnie poszukiwane, o tu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183868-Malutka-d%C5%82ugow%C5%82osa-sunia-w-%C5%9Brednim-wieku-poszukiwana%21%21/page3?p=14514621#post14514621"]http://www.dogomania.pl/threads/183868-Malutka-d%C5%82ugow%C5%82osa-sunia-w-%C5%9Brednim-wieku-poszukiwana!!/page3?p=14514621#post14514621[/URL] Pudi jest mała ???? ?Wklejajcie co macie !!![/QUOTE] Ja już ją wkleiłam. Domek chyba trzeba by i tak wcześniej sprawdzić. Osoba która założyła wątek ma niewiele postów na dogo, nowa osoba.
  22. Ja dostałam filmik, ale nie wiem jak go wstawić. Mogę wysłać komuś mailem, może ktoś pomoże wstawić?
  23. [quote name='Dogo07']Czy on się nadaje do mieszkania w bloku ? Pytam bo dostałam zapytanie o niego z gumtree. [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=199174886&Guid=1280c422-90b0-a20b-26b5-60c5ffff329c[/URL].[/QUOTE] Myślę że jak najbardziej, te psiaki miały kiedyś własny dom, Puszek wygląda na domowego psa, ale niech się jeszcze Zosia wypowie. Na pewno trzeba poinformować że kilka dni może psiakowi zająć przyzwyczajenie się do nowych warunków
×
×
  • Create New...