-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
leni356 replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Cudny jest... Leni, jakby ktoś dzwonil od Czaputka to mam kandydata ;)[/QUOTE] Super, dzięki :) Mam nadzieję że się ktoś zainteresuje biedaczkiem, on taki słodki jest -
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Dziewczyny, chciałam jakiś czas temu zrobić Skubiemu bazara. Nie zrobiłam, przepraszam. Cały czas brak czasu i moje bezdeklaracyjne obciążenia... Ale pomyślałam, że dorzucę mu gotówki trochę chociaż. Poprosiłabym o numer konta.[/QUOTE] Dziękujemy bardzo za wsparcie dla Skubisia. Mantis wyśle numer konta. Prosimy o cierpliwość w kwestii domku
-
Zrobiłam jeszcze Cafeanimal na Warszawę: [FONT=Calibri, Verdana, Helvetica, Arial][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Fizia,13890[/URL][/SIZE][/FONT]
-
Mia jest dziś na pierwszej stronie Cafeanimal [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url]
-
[quote name='Dogo07']Ona się nadaje do mniejszych dzieci ? Do podróżowania samochodem ?[/QUOTE] Nadaje się
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
leni356 replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
Zagląda.. Mogę zrobić papierowe ogłoszenia jeszcze, do wywieszenia -
Ja jestem za Renatą ze względu na odległość bliższą.. Na transport nie ma funduszy, stałe deklaracje trzeba zbierać
-
Zrobiłam papierowe ogłoszenie, może ktoś miałby ochotę rozwiesić też u siebie? proszę o info to wyślę plik do wydruku [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/be3df39a6e16d5e50f291d703d37984b,14,19,0.jpg[/IMG]
-
Wioleta, przepraszam za opóźnienia - przygniotła mnie robota :niewiem: Czasu brak na wszystko. Czy może ktoś mógłby wstawić zdjęcia? podeślę mailem Florek szczęściarz i pozostałe szczeniaczki też.
-
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Śliczne allegro, bardzo dziękujemy :loveu: -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Też mi się marzy cudowny domek dla Tibbisia. Lucynka obiecała zrobić allegro - może mu przyniesie szczęście :) -
Przelałam dziś 200 zł za hotelik, reszta będzie z bazarku
-
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Małgosiu, przelałam dziś za hotelik dla Tibbiego. Niech już znajdzie swój domek maluszek.. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Paulina, bardzo dziękujemy za obfocenie kudłaczy. Bardzo się przydadzą zdjęcia do ogłoszeń. Pytanie co z nieadopcyjnym? By the way - to nie jest shi-tzu, tylko lhasa apso (ma inną kufę). Może mu trzeba by osobny wątek założyć? może jakiś znawca rasy zechce mu dać szansę -
Kto zrobi Fizi Allegro? Jest przecudna.. ach..
-
[quote name='E-S']Bosze ... złamałaś mi serce Leni ... Kropka jak moja Zdrapka ... Iga to księżniczka kudłata a to ostatnie, to ostatnie, ten wypłoszek słodki w budce, Ines :( :( :( wysyłam kudłate dziewuszynki ...[/QUOTE] Tych cudeniek jest bez liku :( Szukamy im dt, żeby choć sterylkę zrobić. Paulina, nie wiem jak tam w schronisku jest ze sterylkami? Ewa, co zrobiłaś?
-
Dziewczynki - Ewa, możesz polecić sąsiadce: [B] Kropka[/B] 3 lata Jest łagodna i przyjacielska, garnie się do ludzi, potrafi bardzo ładnie chodzić na smyczy. Kropka wymaga wycięcia skołtunionej sierści. Po tym zabiegu będzie z niej prawdziwa piękność. Nadaje się do domu z dziećmi, kompletnie pozbawiona agresji, chętna do zabawy i przytulania. Podaruj kropce ciepły dom. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/250/46319.jpg[/IMG] [B]Iga[/B] 2-3 lata Trafiła do schroniska ze szczeniakami: inką i ines, niesamowicie ładna, kudłata psina. Wzrostem sięga do kolana, trochę przestraszona nowym miejscem. Iga została znaleziona w stogu siana, wymaga wycięcia skołtunionej sierści. Przyjaźnie nastawiona do ludzi, ładnie chodzi na smyczy. Może zamieszkać w domu, w którym są dzieci. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/250/33068.jpg[/IMG] [B]Ines[/B] 1 rok Trafiła do schroniska mając cztery miesiąc razem z siostrą Inką, która znalazła już dom. Ines jest bardziej bojaźliwa, często chowa się przed ludźmi do budy, ale jak już kogoś pozna, to potrafi wesoło merdać ogonkiem. Czeka na człowieka, który będzie miał odrobinę cierpliwości by pokazać jej lepsze życie i przełamać strach wywołany złymi doświadczeniami. Ona bardzo na to zasługuje. Poza tym, jak widać na zdjęciach, jest prześliczna. Wzrostem sięga do połowy łydki. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/250/33070.jpg[/IMG]
-
[quote name='E-S']Mshume jak zrobisz wątek tym kudłatkom z Krotoszyna to daj link tutaj. A PW mam wyczyszczone, wczoraj wywalałam, ja nie wiem co się dzieje ...[/QUOTE] Może wysłane pw nie czyściłaś? ja miałam zapchaną skrzynkę w folderze 'wysłane'
-
[quote name='mshume']Zdrapka, taka piękność siedziała 2 lata w schronie?:crazyeye: A gdzie? To jednak teraz sytuacja z adopcjami się poprawiła, bo kudłatych, pięknych suń, nie ma tak wiele. Chociaż trudno uwierzyć, żeFizia, Dafne i Mia jeszcze nie w domku:shake: Poprosiłam też Paulina87 o zrobienie zdjęć paru pięknym kudłatkom z Krotoszyna, perełki o których nikt nie wie... Zdjęcia będę po niedzieli.[/QUOTE] Mshume, niestety kudłatych suń w schronach nie brakuje :( Tylko one są małe i ukryte gdzieś między innymi psami, ciężko znaleźć te cudeńka :( Dafne też siedziała trochę czasu, wypatrzyłam ją na stronie schronu w Brodnicy. Niestety na Dogo nie ma wszystkich kudłaczy, dużo z nich siedzi niezauważonych w schronach, a dodatkowo wiele mniejszych schronisk nie ma wolontariuszy..
-
Lala cudowna :) wygląda trochę jak cavalier, moi rodzice mają cavalierka i dużo cech wspólnych zauważam. No a w Zdrapce to kto by się nie kochał.. Mamy dużo kudłaczy do adopcji, możemy pani sąsiadce podesłać jakąś kudłatą sunię. Na przykład Mię albo Bunię (w moim podpisie)
-
To ona się zgłosiła na Pudi, właśnie ma kota i niedawno adoptowaną spanielkę. Podam Elizie kontakt na Ciebie, bo chyba nie ma sensu sprawdzać drugi raz domku :)
-
Ewa, masz pełną skrzynkę, więc piszę tu :) Czy pani która adoptowała od Ciebie spanielkę Lalę mieszka może w Lubartowie? W sprawie Pudi skontaktowała się pani z Lubartowa która już adoptowała mix spaniela, nie wiem czy to ta sama. Poprosimy Matrioszkę o sprawdzenie domku
-
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']poproś Lucyna , robi śliczne[/QUOTE] O dzięki, poproszę :) -
Mały kochany kudłacz Tibbi - już w swoim super domku!!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Tibbiś ma nowe ogłoszenia. Brakuje jeszcze Allegro, może ktoś mógłby ładne wystawić? zwrócę za wyróżnienie i opłaty. Tibbiś bardzo prosi.. Ja nie umiem robić ładnych allegro :( [FONT=Calibri, Verdana, Helvetica, Arial][URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-152464.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=75275[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=75275&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://wroclaw.olx.pl/uroczy-kudlacz-tibbi-szuka-domu-iid-89266673[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/?misio/[/URL] adpedia.pl [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/uroczy-kudlacz-tibbi-szuka-domu/14720[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=77843[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,1,1,0,0/11519/[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=200241041&Guid=12824c44-68c0-a20b-2661-61a1ffffc28c[/URL] [URL="http://www.Sprzedasz.pl"]www.Sprzedasz.pl[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/uroczy_kudlacz_Tibbi_szuka_domu,150234[/URL] Morusek.pl rubryka.pl [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1_Psy/34_Wielorasowe/6798_uroczy_kud_acz_Tibbi_szuka_domu.html[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/65/posts/6/10/32416.html[/URL] [URL="http://www.stacja.biz"]www.stacja.biz[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=2602&title=uroczy-kudlacz-Tibbi-szuka-domu[/URL] [URL]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/uroczy-kudlacz-tibbi-szuka-domu,idda4433dmc770.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=75275&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/uroczy-kudlacz-tibbi-szuka-domu/14720[/URL] [URL]http://owi.pl/ogloszenie/uroczy_kudlacz_Tibbi_szuka_domu,150234[/URL][/FONT] -
[quote name='kizimizi']Nie leni jamniczek juz dawno w ds. Tzn ten mały rudy bo czarne jamnikopodobne są. A o jakim domku mowisz? Bo mi w sprawie tego jamniora duzo osob dzwoniło i jedni nawet baaardzo chętni. Zalozylam im watek na adopcyjnym i jak dziewczyn psiaki pododawały to oni zamilkli. Jak zwykle! Moze ten watek temu domowi pokażesz?[/QUOTE] Podaj linka do wątku, podeślę