Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Dużo Polaków na Wyspach, wykombinujemy kogoś do wizyty. No i warto rodzinę tu w Polsce odwiedzić
  2. Kora dobrze myśli, przecież Skubiś mógłby mieć mini-wakacje, on kocha ludzi, przy dobrej opiece to wcale nie musi być stresujące. Tylko jego miejsce w hoteliku musiałoby czekać. Pośpiechu nie ma, warto przemyśleć sprawę
  3. [quote name='mshume']Biedna sunia: najpierw śmietnik, potem buda, tułaczka, schron :( Teraz bedzie juz tylko lepiej... A moze nazywac ją Tina, jeśli na to imię tak reaguje?[/QUOTE] Chyba lepiej nie, takim psom trzeba zawsze zmieniać wszystko, coby nikomu nie wpadło do głowy się po nią zgłosić. Jestem przeciwna. A historia przerażająca :(
  4. Myślę że trzeba by zadzwonić do schroniska i sprawdzić kiedy był szczepiony, może Kosu albo Tanitka mają możliwość sprawdzić?
  5. O rany, z Wielką Brytanią to jest jazda :( trzeba pobrać psu krew i obserwować 6 miesięcy, jeśli nie ma antyciał wścieklizny to dopiero dostaje pozwolenie. A wiadomo kiedy on miał szczepienie p/wściekliźnie? W jakim mieście pani mieszka?
  6. Jaka bida ta sunia :( jak będzie wątek to wklejcie link
  7. [quote name='Paulina87']Kudłacz ze schroniska w Krotoszynie (chyba Kropka) po obcięciu To Iga http://krotoszyn.schronisko.net/adopcja-id-33068.html
  8. Wchodzę sobie popatrzeć na Miłą, a tu takie super wieści o domku :multi: Ona jest naprawdę cudna :loveu:
  9. Wygląda na to że wakacje psiaków się udały :lol: A jak Wasze? :evil_lol: super zdjęcia
  10. Super filmiki :) Przyzwyczai się do nowego domku, za jakiś czas będą mu się oczka śmiały
  11. on chyba ze strachu tak, może nigdy w życiu nie był czesany :(
  12. [quote name='Ellig']Obejrzalam filmik to dobrze ,ze juz reaguje na wolanie i wychodzi, w domku bedzie jej najlepij bez tego halasu, szczekania innych psow, mysle ,ze to ja najbardziej denerwuje,leni356.... nie przegabcie takiej szansy niepotrzepnymi uwagami......[/QUOTE] O które uwagi ci chodzi? I które są niepotrzebne? bo nie chcę się kłócić, ale dla nas zawsze wizytę robi osoba z doświadczeniem, nie nowa osoba na Dogo
  13. [quote name='Jages']Jutro pasuje mi i mojemu Adasiowi rewelacyjnie!!! Czy moze to byc g.18?? I jeszcze jedno od 3 tyg. mieszkamy w Kiełpinie, to k/Kartuz (blizej GD). Wlasnie chcialam zmienic miesjce zamieszkania w profilu i nie moge :([/QUOTE] Poczekaj na Fiorsteinbock, ona decyduje kto pójdzie na wizytę
  14. Jaka ta sunia? duża? mała? kudłata? mamy dużo domków chętnych na kudłaczki, będziemy proponować
  15. [quote name='fiorsteinbock']Napisalam na maila do Jargos. Dzisiaj nic nie mozna zrobic na dogo. Ciotki, trzymamy kciuki i nie zapeszajmy. [SIZE=4][B]Ciocie, szukamy osoby do przeprowadzenia wizyty przedadop. u Jargos - to zapewne czysta formalnosc :) PILNE! niestety dogo wariuje![/B] [B]Wizyta w Kartyzy, okolice Trójmiasta[/B][/SIZE][/QUOTE] Napisz do: [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=599"]pinkmoon[/URL] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=681"]a.piurek[/URL] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=672"]luna-tic[/URL]
  16. Jedna z pań ma dać odpowiedź w ciągu 3 najbliższych dni, muszą to przemyśleć z rodzicami. W domu jest kot i pies, dom we Wrocławiu. Powiedziałam że przed adopcją jeszcze sterylizacja, jeśli państwo się zdecydują to przyjadą po Mię do Zgorzelca. Ale wcześniej wizyta przedadopcyjna oczywista
  17. Super :loveu: Trzeba by to wydać bo naprawdę świetnie się czyta. I te zdjęcia :)
  18. Jeszcze dwa domki dzwoniły. Zobaczymy ..
  19. Dla mnie to też dużo funduszy, no i poza tym ich nie mamy :(
  20. Tak, ja zadzwonię. Szkoda mi pani bardzo, ta pierwsza była taka że niespecjalnie było mi jej żal, natomiast ta jest taką szczerą, ciepłą osobą. Szkoda że dom nie ten :(
  21. [quote name='Poker']myślę,że nie takiego domku szukamy dla Mii, ja w 100% bym jej nie dała do nich. Sunieczka znajdzie super domek,musi tylko jeszcze poczekać. Mamy jeszcze jeden dowód na to , jak potrzebne są wizyty przedadopcyjne.[/QUOTE] Wiem, wiem, ale już drugi niewypał (praktycznie taki sam) to trochę dużo. Yuki, wielkie dzięki za wizytę
  22. załamka. żal mi pani trochę, bo to naprawdę bardzo miła kobieta ale z domkiem dla Mii to jakiś pech normalnie :(
  23. Yuki nas trzyma w niepewności :hmmmm:
  24. [quote name='matrioszka2']Życie tak pędzi i pełne jest niespodzianek... właśnie dowiedziałam się, że Kastor zostaje w swoim DT.:multi::multi::multi:[/QUOTE] Wspaniałe wieści :)
  25. [quote name='zuziaM']Zapisuje watek. Prowadze hotelik i mam teraz wolny kojec. Moge sunie przyjac za 300 zl miesiecznie. Sa u mnie juz takie wystraszone sierotki z tyskiego schroniska, ktore ponad 10 lat w nim spedzily. Resocjalizuja sie dosc powoli, ale juz sa ogromne postepy.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy. Tak myślę że powinniśmy skorzystać z miejsca u ZuziM z uwagi że jest niedaleko. Czasu też niewiele :( Sunia potrzebuje deklaracji
×
×
  • Create New...