Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Niezawodna Poker :loveu: To może wstrzymam się i dopiero po długim weekendzie byłaby wizyta, a może jeszcze jakiś domek się zainteresuje do czasu wizyty
  2. [B]Szukam pilnie kogoś na wizytę przedadopcyjną [/B][B]we Wrocławiu [/B][B]dla kudłatej Mii. [/B]Proszę pomóżcie [url]http://www.dogomania.pl/threads/181668-Kud%C5%82ata-Mia-nowe-zdj%C4%99cia-str.10-POTRZEBNA-osoba-do-wizyty-przedad.-we-WROC%C5%81AWIU[/url]
  3. Super :multi::multi: Skopiuję zdjęcia od Ewy tutaj: [quote name='E-S']Pudi w domku, puszek puchaty po kąpieli: [img]http://lh3.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S9i4RWuxD_I/AAAAAAAAC_U/Bre7kwTnw3k/131214.jpg[/img] Pudi z Nelą: [img]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S9i4RefUM2I/AAAAAAAAC_Y/7UYedie2IxI/131415.jpg[/img][/QUOTE]
  4. [quote name='Dogo07']Pudi ma dom :). Mopik nadal czeka.[/QUOTE] Pudi pojechała do spanielki Lali? wiesz coś więcej? Może zdjęcia będą? :)
  5. Ja też dech wstrzymywałam :) ależ się cieszę :cunao: dziękujemy pani Marioli za ciepły domek dla Brucia
  6. Moje psy boją się kluczy, raz rzuciłam między nie pękiem kluczy, bo nie mogłam sobie już poradzić i teraz na sam dźwięk kluczy nagle grzecznieją. Nie wiem czy to dobra czy zła metoda, ale w przypadku moich psów pomaga jak tylko zagrzechotam kluczami (mój pies nienawidzi ONków od czasu jak został pogryziony jako szczeniak przez onka, teraz rzuca się, warczy i szczeka jak zobaczy jakiegoś na horyzoncie, a drugi pies mu w tym wtóruje, a po drugie oba lubiły spożyć co znalazły na osiedlu).
  7. Gotowane jedzenie jest o wiele bardziej tuczące niż karma. Poza tym istnieje ryzyko że potem będzie grymasić z karmą - znam to cholera z autopsji z moją schroniskową sunią. Muszę być twardsza :)
  8. Zdjęcia Bulisia i Ząbka cudowne :) W schronisku w Sosnowcu jest jamniczek z lekko siwym pyszczkiem, na razie nie ma zdjęć. Także wywieście ogłoszenia jak najbardziej, biedaków jamników nie brakuje :(
  9. Miałam dzisiaj telefon w sprawie Mii, pani bardzo miła i serce dla psiaków ma, ale mam mieszane uczucia. Pani się zakochała w Mii bo jest podobna do jej poprzedniej suni. Poprzednia sunia nie była sterylizowana, więc pani zapytała czy to konieczne i czy to nie ma złego wpływu na psychikę suni że nie będzie miała małych :crazyeye: Ale ponieważ to jest wymóg to nie oponuje. Wyjaśniłam zresztą wszystko o sterylizacji. Druga rzecz - pani ma trójkę dzieci (12, 9 i 2 latka) i nie stać jej na pokrycie kosztów sterylki. Dopytywałam czy będzie ją stać na wizyty u weterynarza, regularne szczepienie, odrobaczenie, itp. Pani mówiła że tak, bo koszty są raz w roku. No czasami koszty są częściej niż raz w roku, ale pani zdaje sobie sprawę z obowiązków względem utrzymania i opieki nad psem. Pani na mnie dobre wrażenie zrobiła, opowiadała ciepło o swojej poprzedniej suni, wzięła ją ze wsi z jakiś złych warunków, dożyła starości. Dzieci bardzo z psem związane. Mieszkają w bloku we Wrocławiu (obrzeża). Czy ktoś mógłby złożyć pani wizytę przedadopcyjną? Zależy mi na domku, w którym Mia będzie kochana..
  10. Jest nowy bazarek ogłoszeniowy, może skorzystacie dla Bryśka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia!-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29[/url]
  11. Zaproszę na [B]bazarek ogłoszeniowy[/B]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia%21-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia!-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29[/URL] Widzieliście Bajkę ze swoją panią? Widziałam się z Bajką w niedzielę, jest tak słodka że do zacałowania :) Zdjęcie by Andzike: [URL="http://img697.imageshack.us/img697/2561/p1100970.jpg"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2561/p1100970.jpg[/IMG][/URL]
  12. Czy moze jakieś ogłoszenia potrzebne dla psiaczków? Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia!-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29[/url]
  13. [B]Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy dla kudłaczy:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/184528-Daj-szans%C4%99-swojemu-bezdomnemu-pupilowi-Og%C5%82oszenia!-Na-DT-Dafne-i-Fizi.-%28Do-15.05%29[/url]
  14. Droga daleka, ale dla Puszka dt to wybawienie..
  15. może ktoś go mógłby jeszcze podejrzeć jak on z innymi psami?
  16. ludzie to mają porąbane psychiki
  17. [SIZE=3]Zapraszamy na bazarki dla kudłaczy:[/SIZE] [B]banerkowy: [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184076-Bannerkowo-Na-utrzymanie-w-DT-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-pi%C4%99knych-dam-%29-%2830.04%29[/URL] [B]ciuszkowy:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184490-Odlotowa-kolekcja-ciuszkowa-%28Abercrombie-Zara-Tchibo%29-Dla-Mii-i-Tibbiego.-%28Do-7.05%29[/URL]
  18. [quote name='Wiewiórka']Właśnie ja nie posiadam aparatu i to jest najgorsze. Ładny gładki kilka siwych włosków na pyszczku[/QUOTE] A może komórką chociaż mogłabyś zrobić? Nie wiesz kto tam bywa kto miałby aparat?
  19. Zapraszamy na bazarek dla dłużyńskich kudłaczy, Mii i Tibbiego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184490-Odlotowa-kolekcja-ciuszkowa-%28Abercrombie-Zara-Tchibo%29-Dla-Mii-i-Tibbiego.-%28Do-7.05%29[/URL] oraz na bazarek banerkowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184076-Bannerkowo-Na-utrzymanie-w-DT-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-pi%C4%99knych-dam-%29-%2830.04%29[/url]
  20. Ludzie pytają i się nie odzywają :mad: Dorobiłam trochę nowych ogłoszeń, czekamy na ludzia który się zakocha w słodkiej Mii, ci niezdecydowani już mnie zaczynają wkurzać. Zawsze było sporo chętnych na kudłacze. Czyżby żałoba nadal?
  21. Wiewiórko, masz zdjęcia tego czarnego starszego jamnika?
  22. [quote name='Panca']krew w moczu ..hm...zbadanie moczu to podstawa..ciekawe jaki wynik?[/QUOTE] Przed sterylką też tak miała w schronie, schron myślał że to cieczka, potem jej coś dali, chyba jakiś antybiotyk, ale to dziewczyny wiedzą lepiej
  23. Byłam kiedyś z tym pytaniem u weta. Póki się nic nie dzieje to nie ma sensu ryzykować z kastracją, narkoza osłabia serduszko, wet kazał mi tylko obserwować psiaka (czy np nie sika częściej), badać regularnie. Ale niektórzy kastrują nawet w podeszłym wieku.. Także też sama nie wiem
  24. Tak, mam. Kolusia ma znowu krew w moczu :( trzeba zrobić badanie moczu, może jakiś antybiotyk podać, bo to pewnie zapalenie pęcherza lub cewki moczowej. Poza tym to jest super psiakiem, radosnym, Aga bardzo ją chwali i jest przeszczęśliwa. Aga długo pracuje, więc w tygodniu opiekę nad Kolusią przejmuje mama Agi, także Kola nie jest sama :) Żeby tylko ta krew z moczu jej przeszła. Myślę że to nie jest efekt sterylki, ona musi mieć coś przeziębione. Jak coś będę wiedzieć to napiszę. Na razie to mój pies też jest chory, więc rzadko jestem na sieci
  25. Uszy ma jak skye, to zdecydowanie mix skye'a, cudny jest
×
×
  • Create New...