Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. Mix sznaucera? Fryzjera nie było jeszcze :-( Będzie we wtorek, więc się wstrzymuję z ogłoszeniami dla dredzika do czasu nowej fryzury
  2. Wazne zeby dal sie zsocjalizowac, z tego co pamietam Szurka tez sie tak bala i u Wandy odzyla. Irysku prosze sprawdz czy maja miejsce u Pati i u Wandy? ja nawet nie znam numeru, a z Dogo mnie ciagle wywala i potem mam problem z logowaniem. Wracam do domu w niedziele to cos moge zaczac dzialac. Moze najlepiej jakbysmy sie podzielili? Ja moge sprobowac zajac sie strona finansowa, bo poki co jest zero :lol:
  3. [quote name='sacred PIRANHA']ja mam problemy z prądem, odcinaja mnie codziennie na kilka(kilkanascie czasem) godzin:roll: nie moge podrzucac wlasnych bazrakow i wątkow ehhh wybieram się do schroniska(poniedziałek), porobie jej lepsze fotki i ruszymy z ogłoszeniami? co ty na to leni? po weekendzie powinnam miec juz nromalnie prąd i naprawionego neta wtedy sprobujemy rozkręcić wątek, porobimy jej jak najwięcej ogłoszeń, będziemy podrzucać na maksa wątek...może kaurat ktoś zakocha się w kudłatej:lol: a jeśli nie to będziemy zbierać na hotelik tylko intensywniej niz teraz bo masakra jest z tym moim prądem w tej chwili:shake:[/quote] Super :lol: Bardzo byloby fajnie. Na mnie mozesz liczyc jak wroce w niedziele. W domu nie mam problemow z dogo, a na innym kompiewiekszosc prob zalogowania konczy sie fiaskiem :angryy:
  4. I jeszcze jedna rzecz - bardzo lubie kudlacze :lol: Kama jest sliczna
  5. Jesli o mnie chodzi, bo mnie miedzy innymi spodobala sie Kama, to ja nie szukam psa rasowego, ani w typie rasy, a przynajmiej niekoniecznie, nie to jest wazne. Chyba ze to nie o mnie mowa... Chcielismy wziac taka sunie, ale wczesniej zostala juz zaadoptowana (bylam z wolontariuszka) [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8297/p8110052tk8.jpg[/IMG] Ja nie jestem typem ktory lubi sie klocic, nie podoba mi sie ze ktos na mnie napada jak o cos zapytam, do klotni mi daleko i raczej sie usuwam niz w nich uczestnicze
  6. Ale nie mam pojecia ile pobyt w klinice by kosztowal. Ktos moze ma rozeznanie?
  7. Jestem poza domem i czasami nie moge sie zalogowac na Dogo
  8. [quote name='lolka']patowa sytuacja.....i jeszcze ten okres wakacyjny :shake: dziewczyna u której jest piesio jest w stanie w razie operacji dołożyć ze 100/200 zl ale to i tak nic nie zmienia, bo nie ma gdzie go umieścić we wrocławiu na czas badan i leczenia[/quote] Chyba że do kliniki
  9. [quote name='irysek']wanda ma teraz 4 psiaki. musze zerknac na watek spanielki, jesli masz faktycznie racje i spanielka jedzie do murki to super by bylo. ale musialyby byc jakies pieniadze, bo wanda ma tylko emeryture i nie moze sponsorowac psow.[/quote] Tak, wiem. Dzięki, Irysku
  10. [quote name='Panca']wysylam zdjecie suni kolezance tyle ze ona ma 6 letnia corke wiec najpierw trzeba by sunie jakos oswoic zeby nie bylo ryzyka wobec dziecka[/quote] Suuuuuper, dzięki
  11. Ja zawsze widziałam w niej cudo, od czasu jak ją pierwszy raz zobaczyłam na pierwszym zdjęciu ze schronu. Była trochę "zarośnięta", a dzięki Wam dziewczyny tak wypiękniała :lol:
  12. [quote name='mienta']się dziś Wader popisał na spacerze [/quote] O PANIE :lol:
  13. [quote name='irysek']mozna do wandy napisac, ma tam chyba teraz z 4 czy 5 psiakow (szurke, spanielke itd.). nie wiem tylko czy umialaby zajac sie takim psiakiem i pomoc mu stac sie bardziej dla ludzi... jesli tak to moge do niej napisac i spytac czy by sie nie podjela, a jak tak to za jaka oplata.[/quote] Byłoby super, Irysku. Ja nie pytałam, jeśli możesz to zapytaj. Chyba niedługo spanielka wyjeżdża do Murki o ile pamiętam. Przepraszam, ale jestem na wyjeździe i nie zawsze mogę się zalogować na Dogo - jakieś problemy
  14. Hmm, to trzeba by teraz go wyprawić do Wrocławia. Tylko jak, przecież nie do schroniska :-(
  15. [quote name='PANGEA']Juz :razz: Czasem sypiam :evil_lol: Mysle, ze sugestia weta, o konsultacji na wydziale we Wroclawiu jest baaardzo trafna. Ja konczylam w Wawie wiec nazwisk z Wroclawia niestety nie znam :shake: ale mysle, ze nalezy spokojnie zaczac od interny/chirurgii i badan diagnostycznych... Trudno mi zasugerowac jakich.... bo do tego trzeba widziec psa, a nie tylko przeczytac opis.... Napewno RTG zarowno szyji jak i pluc ( wykluczyc zapalenie ) Mysle, ze koszt takich podstawowych badan nie bedzie duzy, rozumiem, ze pies jest adopcyjny/schroniskowy weci na wydziale tez to zrozumieja... szkoda, ze sa wakacje studenckie, bo mogli by go potraktowac jako psa dydaktycznego... wiecie takiego, ktorego przypadek omawiaja studenci i oni sugeruja badania, pozniej wspolnie analizuja itp... ale moze maja praktyki wakacyjne i w ramach praktyk....[/quote] Wielkie dzięki, Paulinko :loveu: Ty mi się przypomniałaś dopiero dzisiaj, wcześniej pisałam do innego weta, ale brak odp.
  16. [quote name='Jasza']Patrzcie jaka uśmiechnięta dziewczyna! [IMG]http://images49.fotosik.pl/159/4e2d53ac4cfd0ebemed.jpg[/IMG][/quote] O matuluuuuuuuuu To nie ten sam pies :lol:
  17. Nie mam odpowiedzi jeszcze :( Czy ktoś zna jakiegoś weta jeszcze na forum?
  18. Ja mogę popytać znajomego. Kiedyś mi mówił że w takich sytuacjach żeby nie musieć zbierać na konto prywatne to najlepiej zawiązać stowarzyszenie - ale jakie są konieczne warunki do spełnienia to musiałabym podrążyć temat
  19. [quote name='Torusia']widziałam Ją ,chyba dobrze jak byłam to nikt Jej nie gryzł trudno powiedzieć co się dzieje całymi dniami,sunieczka jak widzi człowiek to bardzo szczeka ,chce zwrócić na siebie uwagę[/quote] Chyba nie ma co liczyć że się jeszcze ktoś dołoży :-( Mnie teraz nie będzie do niedzieli, ale jak wrócę to zrobię jej allegro i ogłoszenia, liczmy że znajdzie domek
  20. Do niedzieli mnie nie będzie na sieci, podrzucajcie proszę co jakiś czas bazarek dla Maksia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/torebka-siateczka-royal-canin-mis-dla-chorego-jamnika-maksia-do-15-07-godz-21-00-a-141637/[/url]
  21. [quote name='Sylwia K']możesz to zrobić w dowolnym czasie:p w wawie mieszka sąsiadka dyrektorki i już raz tutaj na wątku zaoferowała transport wiec pewnie nie miała by nic przeciwko gdybys jej podrzuciła troszkę rzeczy. tanitka mieszka też w wawie... a kossu jadąc do schronu może przejechać przez wawę ja czasem tez jeżdżę do wawy autem więc jakby co to transport się skombinuje;)[/quote] Ja już powinnam wrócić z urlopu wtedy to też bym mogła
  22. [quote name='JoSi']jamnik czym starszy tym większy odkurzacz.[/quote] To prawda :evil_lol:
  23. Napisałam do jednej osoby wet., czekam na odp.
  24. Czy jest u Was ten jamniczek? [IMG]http://sherry-niunia.home.pl/utanhus/utanhem/tofik/03.jpg[/IMG]
  25. [quote name='ocelot']Potrzebuję pilnie pomocy dla 8-10 letniej jamniczki. W schronisku jest ok. pół roku. Nie ma za bardzo szans na adopcje, a na przeżycie jesienią i zimą w ogóle. Mam tylko zdjęcia robione komórką. Jest jeszcze jamnikopodobny chłopiec.[/quote] Wrzuć też na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f11/jamniki-jamnikowate-do-adopcji-78792/index82.html[/url]
×
×
  • Create New...