-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Oren już w swoim domku :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Chodzi i zapoznaje się ze wszystkim, ale się boi i jest bardzo nieufny. Państwo wierzą że wszystko się dobrze ułoży. Jamor, bardzo dziękuję za zajęcie się tym kudłatym nieszczęściem :lol:
-
[quote name='mamanabank']Brawo!!! Kurczę, jak piszemy o Orenie to mam taki rozjazd, jakby o dwa różne psy chodziło, ten z początku wątku i ten z końca i nie potrafię ich złożyc do kupy, tak się zmienił...[/quote] Zmiana jest ogromna, mnie też ciężko uwierzyć że to jeden i ten sam pies :crazyeye:
-
Oren jest właśnie w drodze ze swoim nowym Państwem do nowego domku :painting: Relacja wieczorem
-
Zobaczcie jakie cuda :-( :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/zaglodzony-samotny-bez-dachu-nad-glowa-prosi-o-lepsze-zycie-145909/[/url] [IMG]http://images43.fotosik.pl/194/c2f4bc17924cbcc4med.jpg[/IMG] [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=2372"]Sezamek[/URL] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC042s7%20%284%29.JPG[/IMG]
-
Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08
leni356 replied to schronisko.bydgoszcz's topic in Już w nowym domu
I ten jamniś czy nadal jest? Imię: [B]NIUNIEK [/B]Płeć: piesek Wiek: 5 lat Sterylizacja: TAK Został znaleziony w lesie. Jest jeszcze nieco nieufny, lecz powoli zaczyna doceniac nasze starania i juz nie chowa się po kątach. Ciekawie popatruje na pielęgniarzy. [IMG]http://www.schronisko.org.pl/components/com_adopcje/adimages//psy/NIUNIEK%20%20PIES%20879-09.jpg[/IMG] -
Jeszcze jeden domek, który się kontaktował w sprawie Orena, adoptował Dżibiego :loveu: Dżibi ma teraz na imię Piksel i mieszka w Łodzi
-
Mam jeden domek z Warszawy, który nie ma samochodu, w związku z czym szuka pieska w Warszawie [U]w typie Czapiego[/U] - jeśli macie jakieś typy to prosze wklejajcie. Ja szukam i prześlę pani propozycje. Dwa domki, które były zainteresowane Orenem jeszcze się nie zdecydowały. Jeden domek nie jest zbytnio mobilny, więc w grę wchodzi Wwa i okolice (Warka była ok). Spodobała się ta sunia biała, ale ona jest na południu Polski i pani tak daleko nie podjedzie. Można by sunię wyciągnąć do hoteliku, o czym już myślałam, ale z funduszami kiepsko Pani nie chce adopcji w ciemno, chce się najpierw z pieskiem zapoznać, co jest logiczne. [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/33195.jpg[/IMG]
-
[quote name='Poker']ale się cieszę :multi::multi:, poszczęściło się kudłaczkom. Który następny w planie ?[/quote] Było kilka domków zainteresowanych Czapim: [IMG]http://www.reksio.cdmedia.pl/files/czapi1.jpg[/IMG]
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziś przelałam datki dla Argosa: 100 zł od kazuki, 10 zł od olga7, 100 zł ode mnie (łącznie 210 zł). Domu szukamy wszyscy. Trzeba by Argosa do gazety ponownie, bo z internetowych ogłoszeń coś ostatnio nie ma odzewu - może do jakiejś katowickiej? ktoś może pomóc? ja się spróbuję dowiedzieć jak dać ogłoszenie Dobrze byłoby umieścić go w "Moim psie" -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja te zaciskam :kciuki: -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście cudniaste :loveu: A zdjęcia rozczulają.. -
[quote name='Poker']nie było mnie 2 tygodnie i proszę o informacje czy mam jeszcze wpłacić na Orena zadeklarowane 20 zł w imieniu pani Anety?czy mogę już dla innej bidy przeznaczyć?[/quote] Możesz na inną bidę przeznaczyć. Dzięki :loveu: Oren niedługo jedzie do domu
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, bazarek niby kończy się jutro, ale na dziś jest z niego 77 zł. Czy Fido ma jakieś szanse na hotelik? Czy w ogóle jest jakiś hotelik, do którego on miałby iść? Jakieś DT? Bo ja już nie wiem, na co zbieramy. :)[/quote] Jeśli nie znajdzie się domek dla niego to musi iść do hoteliku, więc pieniążki się bardzo przydadzą. Bardzo dziękujemy :loveu: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zaraz zrobimy ponowną zbiórkę po dobrych ciotkach i przelejemy na utrzymanie Argosa -
Wczoraj byłam u Fafiego podrzucić dla niego rzeczy - smycz rozwijaną i zwykłą, piłkę żeby dzieci mu mogły rzucać, smakołyki, które pożarł na miejscu, i przy okazji zobaczyć jak się w nowym domku sprawuje. Super trafił, bo rodzina bardzo fajna, dzieci go uwielbiają, ma ogródek do biegania, śpi w domku. Najmłodsze dziecko ma 1,5 roku - na początku przy ciągnięciu za uszy Fafi nie reagował i pozwalał robić ze sobą wszystko, teraz jak już zagrzał się w nowym miejscu to pokazuje że ciągnięcie za uszy mu się nie podoba i łapie za rękę malucha, na szczęście nie gryzie. Myślę że będzie OK. Posesji już zaczął pilnować przed intruzami, akceptuje tylko suczki, pieskom wskakuje na głowę :mad: ale państwo nie robią z tego dramatu. Gości wszystkich wpuszcza i każe się głaskać :evil_lol: Państwo wzięli go już nad wodę - lubi się kąpać i pływa, ładnie się ich pilnuje i wraca na zawołanie. Goni koty.. Państwo z psa zadowoleni i dzieciaki również, więc zostaje :evil_lol:
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='DAGA1505']olgo7 nie wiedziałam że już w swoim życiu uśmiercił kota w takim przypadku to faktycznie nie ciekawie wygląda być może by się przyzwyczaił ale po paru tyg w stałym domu kiedy On sam poczuł by się bezpiecznie ale tu ryzyko duuże.Kur... tyle domków było chętnych aż szkoda...[/quote] Gdyby nie "miłość" Argosa do kotów to już dawno byłby w domku, bo dwie panie były zdecydowane na 100% właśnie na niego, a domki fajne :-( :-( -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ladySwallow, dziękujemy za ogłoszenia :loveu: -
[quote name='coronaaj']To sie mowi po polsku szmery serca (ale ja glupia) wyczytalam..:crazyeye::crazyeye: Bedzie 1 wizyta 10 wrzesnia u dr.Lesniaka (EKG, RTG) i zrobie dla 3 u dr. Niziolka tylko nie wiem ktora klinike wybrac...:shake::shake:Leni gdzie najlepiej?[/quote] Nie znam warszawskich klinik niestety, słyszałam że najlepszych lekarzy mają na SGGW, ale ta na Pradze też brzmi sensownie
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
To prawda, lepsze niż książka :loveu: -
Pozdrowienia dla kurdupelków :loveu: Biedny Pakuś, może dlatego go oddali bo gryzł? :-(
-
[quote name='coronaaj']:roll:Jeszcze nie ale bedzie, mamy 1 wizyte..zaczniemy od EKG, przeswietlenia serca (drugie) , potem echo...moze cos jeszcze...zobaczymy co ten kardiolog powie...pozniej pojde do Dr Niedziolka (???) podobno najlepszy w W-wie..:roll::roll:lekow moze nie byc wcale jak murmury (bicie serca) w granicach normy , jest 6 poziomow dla pieskow...:crazyeye::crazyeye:nie wiem czy to w Polsce znane ale to mus..:shake::shake: [/quote] Tak, tutaj też określają wg 6 poziomów, nie wiem jak w Wwie, ja jeździłam z moim poprzednim psem na Brynów, ale pewnie tak samo
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='taks']Dołączam do prośby Isadory. To co nazwaliśmy roboczo "agresją" może byc tak na prawdę tylko reakcją obronną na stres i w normalnych warunkach minie. Kiedyś bronił swojej suczki , teraz sam czuje się z pewnością zagrożony ( przecież swiat zawalił mu się na głowę)- jamniki niestety w takich sytuacjach najczęsciej reaguja nie wycofaniem tylko jazgotem i "prężeniem muskułów".[/quote] Tak, to prawda, potwierdzam. Miałam jamnika i to wszystko jest mi znane, też myślę ze u Fidusia to nie do końca agresja. Jamniki lubią być ważne, a przy tym są tak kochane -
[quote name='irysek']polecasz i co? jest jakis kontakt z nimi, odzywaja sie, chca inne kudlacze w zamian za orena? fajnie by bylo, jakby kilka znalazlo dom dzieki orenowi.[/quote] Jestem z nimi w stałym kontakcie
-
Luka, czy mogłabyś zmienić tytuł wątku: Oren czeka na dom, inne kudłacze w potrzebie Ja mam kilka domków, które dzwoniły w sprawie Orenka, polecam im inne kudłatki, których w schroniskach cała masa :-(