-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
leni356 replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
Ja mam na chwilę obecną 80 zł, to już mało brakuje -
Internet mi przestał działać, ale już ok, więc zrobię kudłaty wątek dzisiaj
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']No tak terierowate psiaki to w większości kotów nie lubią. Ale że też akurat musiały mu się trafić chętne domki z kotami :roll:. A do dzieci się nadaje ?[/quote] Tak, do dzieci tak -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Ja tak z ukrycia obserwuję tego ślicznego szorściaczka, i myślałam że biedaczek już w swoim domku, a tu go nikt nie chce :shake:.[/quote] Chce, były 3 domki chętne, tylko z kotami, a Argosek kotów wybitnie nie lubi :shake: -
[quote name='sacred PIRANHA']alr tych kudłączy sie narobiło:shake: leni może wątek dla kudłaczy to rzeczywiście dobry pomysł?[/quote] Zrobię wieczorem watek. Wysyłałam już Frędzla do tych państwa, podeślę im te pozostałe pieski też. Do Celestynowa niedaleko
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']agata51- jak już masz jednego tak zdolnego i sprytnego psa -mixa-jadgterriera -to może byś i drugiego takiego razem przeżyla.......;):razz::evil_lol:??? macie już doświadczenie z tymi pięknymi ,zdolnymi psami -myśliwymi ....;) tak tylko pytam ...:evil_lol: i Mixerek się by ucieszył ...:)[/quote] Popieram :lol: Sunia i piesek na pewno by się dogadały :cool3: -
[quote name='elinka']A jak się mają sprawy z jej resocjalizacją? Tzn. chodzi mi o to, czy piesek po schronisku przejawia jakieś złe zachowania? Bo wiesz, z tym to różnie bywa. No i czy można prosić o więcej zdjęć Kudłatki?[/quote] Mała ma cudowny charakter. Widać że była domowym psiakiem. Nie załatwia się w domu, zostaje grzecznie sama, lubi inne psy, szczeka tylko jak dzwoni dzwonek do drzwi. Bezproblemowa. Jest ulubienicą na osiedlu :lol:
-
[quote name='elinka'][B]leni356[/B], jak na razie wątek doczytałam do 14 strony. Widziałam tam Kudłatkę w schronie. Czy powyższe zdjęcia świadczą, że sunia znalazła już u Ciebie cieplutki domek?[/quote] Sunia jest u mnie na dt. Pani wet kazała jeszcze wyczyścić kamień na ząbkach, mała zaliczyła też wizytę u dermatologa, bo na skórze ma mały łysy placek, ale nic nie stwierdzono, czekamy aż zarośnie. Sierść na brzuchu niestety trzeba było obciąć do skóry, bo filce spore i nie do rozczesania. Długowłose psy są bardzo biedne w schroniskach, kołtuny robią się już po kilku dniach
-
[quote name='Dogo07']Leni, Miedary to mała miejscowość jest koło Tarnowskich Gór (to jest między Katowicami a Częstochową). A skoro Ci Państwo są z W-wy to może jakieś psiaki z Łodzi, tam też są ładne kudłacze[/quote] Wysłałam im wszystkie kudłacze z Łodzi jakie znalazłam na stronie, niestety dla nich to wyprawa :shake: więc szukają na razie w okolicy Najbardziej spodobała się biała sunia z Tychów, dlatego tak sobie myślę żeby ją wyciągnąć - szybko domek by się znalazł. Ja mam od dawna rezerwację dla jakiejś suni w hoteliku u Megii. Może w wolnej chwili zrobię kudłaczom osobny wątek? Orenowi dajmy czas na zwiedzanie swojego nowego domu i po weekendzie można zmienić tytuł
-
[quote name='Poker']jak wyciągniecie kolejnego kudłatka do Jamora, to moje pieniądze chętnie przeznaczę na ten cel. Bardzo sie cieszę z domku Orenka :loveu:, co dobre warunki mogą zdziałać, dzięki jamor za postawienie Orenka na 4.łapach :loveu:[/quote] Super :loveu: Kudłatkami się zrobiło spore zainteresowanie
-
[quote name='irysek']co do finansow to zostalo 417zl (liczac te 91zl od piranii). fajnie, ze tyle sie uzbieralo, bo faktycznie mozna za ta kwote kolejnego psiaka u jamora umiescic. sek w tym - ktorego? bo jest ich troche. ten z miedar podobny i tez taki dzikowaty jak oren, wiec moze jemu.[/quote] Nie, te pieniądze d Piranhi były na koncie Jamora, nie moim. Jamor odliczył te dni od rachunku Orena.
-
[quote name='maciaszek'] [B]Leni[/B], pieniądze "oddałam" :).[/quote] Bardzo dziękuję. Jamnisiowi być może nie będą potrzebne, pani rozważa ds, więc trzymajcie kciuki za Fidusia. A pieniądze będą na inną bidę w potrzebie
-
[quote name='Dogo07']A jakie w schronisku w Miedarach są kudłate cuda. [/quote] Gdzie są Miedary? mam dwa domki w Wwie po Orenie, polecę też te kudłacze, aczkolwiek oba bez samochodu więc szukają pieska w Wwie i okolicach, więc najlepiej byłoby zabrać do hoteliku kolejną bidę, tym bardziej że sporo pieniędzy po Orenku zostało. Co myślicie ciotki darczyńcy?
-
[B][COLOR=RoyalBlue]Rozliczenia:[/COLOR][/B] [U][B]Wpłaty:[/B][/U] bazarek - 200 zł MagdaH - 5X20 zł 100 zł leni356 - 100 zł Poker - 60 zł Poker - 20 zł miesięcznie Maruda666 - 50 zł leni356 i Piromanka bazarek - 50 zł Maruda666 bazarek - 40 zł Maruda666 bazarek - 50 zł [COLOR=Red][/COLOR] Asia - 50 zł Razem wpłat - [B]720 zł [/B] [COLOR=RoyalBlue][B]Bardzo serdecznie dziękujemy[/B][/COLOR] [B][U]Wydatki:[/U][/B] 30 zł opłata schroniskowa 50 zł strzyżenie 35 zł szczepienie 6 zł odrobaczenie 221 zł hotel do końca sierpnia (17 dni) 52 zł hotel 7-11 września ----- [B]394 zł[/B] sacred PIRANHA przekazała 91 zł, które zostały po Majce na koncie hoteliku na pobyt Orenka (7 dni ) - dziękujemy bardzo [B][U]Zostało:[/U][/B] [B]326 zł[/B]
-
Super wieści o Perełce :loveu: :loveu:
-
[quote name='maciaszek'][B]_Laro[/B], możesz zawrzeć te wszystkie rozliczenia w pierwszym poście, żeby było wiadomo co i jak? Bo coś tam się nie zgadza... Z wypisanych wydatków na leczenie wychodzi kwota 74,50 zł, a Ty napisałaś, że na leczenie poszło 90 zł. [B]Leni[/B], co zrobić z Twoją wpłatą? Na jakiego psiaka ją przekazać? Bo Perełce już pieniądze niepotrzebne :).[/quote] Jeśli możesz odeślij na moje konto, być moze będzie potrzebne dla jamnika, a jeśli nie to przekażę na inną bidę. Prześlę nr konta na pw
-
Misia- maleńka sunia- porzucona przez urlopowiczów-W NOWYM DOMU!!
leni356 replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Cudna, biedactwo :-( -
[quote name='jamor']po orenie została nadpłata za dwa dni. co z tym zrobic ? bo przepije[/quote] Może dołóż dla Tuptusia, a flaszencję osobno przywieziemy :evil_lol:
-
[quote name='mamanabank']Czekamy na zdjęcia!!! Przedwczoraj dzwoniła do mnie hodowczyni Hyźka, no i sobie pogadałyśmy, jedna przez drugą, bardzo się ucieszyłam, ze jest taka zainteresowana psiurkiem. Hyziek ma siłę jak czołg, wczoraj był przypięty koło mnie w naszym ogródku na skórzanej smyczy do ławki, jak zobaczył mojego męża to tak do niego wypruł, że przerwał smycz i nawet nie zauważył, że był przypięty, dla mnie nauczka, że nawet skórzana smycz musi być mocniejsza, to już druga smycz na jego koncie, niedawno w karczmie przypięłam psy do brzózki, co się petitkowi nie spodobało, wiedział, że nie może gryźć swojej smyczy, nigdy mu na to nie pozwalam, to przegryzł kumplowi Mopikowi, żeby przynajmniej on sobie polatał...[/quote] Doskonałe :evil_lol: :evil_lol: Pascal lubi gryźć swoją smycz, też mu nie pozwalam, więc próbuje inne rzeczy - ostatnio odpina ludziom sandały na rzepy :roll:
-
W Nadarzynie pod Warszawą