-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Trzeba go wyciągnąć, będzie piękny jak Bella. Nie wygląda na agresora, raczej na spokojnego -
[B][COLOR=Blue]Skarpetka Kajtka:[/COLOR][/B] 20 zł/miesiąc - Poker - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesiąc - MagdaH - dziękujemy :loveu: Dogo07 - rzeczy na bazarek - dziękujemy :loveu: 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - enia - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin - dziękujemy :loveu: 20 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA - dziękujemy :loveu: 20 zł - mamanabank - dziękujemy :loveu: 30 zł - AgusiaP - dziękujemy :loveu: Stałych deklaracji: [B]120 zł[/B] miesięcznie Jednorazowo: [B]376 zł[/B]
-
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
leni356 replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ale cudo :-o Zakochałam się w jużakach Takie ma smutny wyraz pyszczka :-( numer chip: 953000005133641 imię: Bombaj płeć: pies wiek: ok. 3 lat wielkość: bardzo duza rasa: mix jużaka data przyjęcia: 2009-07-25 Bombaj to piękny, łagodny pies w typie jużaka. Psiak lubi kontakt z człowiekiem, chociaż na początku groźnie obszczekuje obce osoby. Po chwili spędzonej przy boksie psiak zaczął nastawiać się do głaskania, cieszył się z poświęconego mu czasu. Bombaj to jeszcze młody psiak, świetnie sprawdzi się w ogrodzie, będzie dobrym stróżem, polecamy miłośnikom rasy. [URL="http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3838"]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/URL] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94543532.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94543526.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94543527.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94543528.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/94543530.jpg[/IMG] -
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jeśli to pani z Kabat to podałam linka do Lenki, pani szukała kudłacza podobnego do Orenka, a Lenka jest bardzo podobna :lol: Mnie się też wydawało że Oren nie będzie gotowy do adopcji jeszcze długo, ale zrobił nam niespodziankę.. Także trzymam kciuki -
[quote name='Jasza']To może tej fajnej Pani z Gliwic Laro? Nie wiem w końcu jak się z nią zakończyła sprawa... Wiesz, ta Pani, której jamniczek zginął pod ciężarówką...[/quote] Mnie już ciarki przeszły :shake: Czy jesteście pewne że to dobry domek? Ostatnie co chcemy dla tych psów to zagrożenie przejechania przez samochód
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Podłamał mnie ten szczylek na schodach, na dodatek daaaaleko[/quote] Ale jak się znajdzie dt to transport można załatwić biedakowi :-( -
Czy domki które się nie załapały na Perełkę dostały jakieś inne kudłatki? Założyliśmy wątek kudłatym, podsyłajcie ludziom proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/[/url] Zamiast Perełki można Borka polecać, taka Perełka w innym kolorze :lol: też kochany [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1168/kudlaczek-malutki-mlodziutki-sliczny-olsztyn-146618/[/url]
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='A.R.S.']My weekend wybieramy się do Greven (jeśli nas przyjmie :p) więc w sumie moglibyśmy go do Morynia podrzucić. Tylko ja nie zmieszczę się z czasem aby jechać po niego do schroniska, bo też mam kawałek. Mogłabym go ew. odebrać od kogoś na prawobrzeżu... :roll: Byłoby super. To teraz kto mógłby go wyciągnąć i podwieźć kawałek? I w jaki dzień? Na szczęście jutro już piątek, weekend niedaleko -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wystarczy miasto -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
leni356 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ale Aza nie jest aż tak żywiołowa :roll: niektóre labradory są bardziej żywiołowe.. i do tego gabarytowo cięższe -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mysza 1']Zatem Sebriel, czy możesz załatwić ze schroniskiem wydanie psa? Kto ze Szczecinia wyadoptuje jamnisia i podwiezie gdzieś w stronę Sandry? Zawsze można dogadać telefonicznie dokąd i w jakich godzinach. Szkoda zmarnować takiej szansy, prosimy o pomoc. To prawda, dla niego to OGROMNA szansa, prosimy pomóżcie Ja niestety do Szczecina mam daleko. Proszę zmieńcie tytuł - potrzebny transport na trasie X-Y -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy on nadal może przyjechać do Ciebie na te 2 tygodnie? -
Kudłaczek malutki, odszedł za TM[*]
leni356 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Było kilka domków chętnych na takiego właśnie pieska mix jamnika i yorka (to była sunia), może da się Borka polecić -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I czy przy okazji można zrobić zdjęcia pozostałym staruszkom jamnikom? :-( -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
leni356 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Wiem coś o tym, też się chyba nie nadaję na dt :-( Taks, nie martw się. Jak mu będzie dobrze w nowym miejscu to się szybko przyzwyczai, może nowe panienki będzie miał :lol: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dlaczego akurat ten jamnik, dziwne to jakieś -
Dzięki za deklaracje :loveu: [B][COLOR=Blue]Skarpetka Kajtka:[/COLOR][/B] 20 zł/miesiąc - Poker 20 zł/miesiąc - MagdaH Dogo07 - rzeczy na bazarek 326 zł - zostało po Orenie, który już jest w DS 20 zł/miesięcznie - enia 20 zł/miesięcznie + bazarki - evita. 20 zł/miesięcznie + transport - Evelin 20 zł/miesięcznie - sacred PIRANHA Stałych deklaracji: [B]120 zł[/B] miesięcznie Jednorazowo: [B]326 zł[/B]
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Matko, biedny jamniś :shake: -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wstrzymałam oddech :lol: