-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Super wieści że udało się ją zabrać :multi: Ja uważam że do budy takiego psiaka szkoda :-( Lepiej żeby miała swoją rodzinę, swój domek
-
Ja dostałam zniżkę na Powstańców na psa ze schroniska, gdzie indziej ze mnie zdarli, a tam dużo taniej płacę. Drugi pies jest alergikiem i tylko tam znalazłam alergologa z prawdziwego zdarzenia. Ale to pewnie zależy jak się trafi :-( Mnie osławiona klinika na południu Polski zaszkodziła dwóm psom :shake: Wracając do kudłatki - mam nadzieję że uda się ją dziś zabrać. Prosimy wszystkich o zbiórkę funduszy na hotelik. Może ktoś mógłby też zrobić bazarek
-
Bosko :loveu: Lulka, a co z Powstańców nie tak? bo ja nie z Wwy i nie znam się na klinikach tu, a ze swoimi futrami jeżdżę na Powstańców właśnie
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarnula']ale super bo czytałam ze psiaki bardzo potrzebowali domku:loveu: aha mam zapytanie o Petre ale znalałam na watku ze ona jest zarezerwowana i bedzie miec domek[/quote] Tak, Petra już chyba w domku, [B]Jasza potwierdź pliz, [/B]można usunąć ją z allegro, a dodać kudłacza z Tomaszowa od Ocelot. -
Super! W hoteliku u Megii mogłoby być miejsce pod koniec przyszłego tygodnia - Megii jeszcze potwierdzi. Ze skarpety kudłaczy możemy póki co przeznaczyć 80 zł/miesiąc na hotelik - razem z deklaracjami to już trochę jest, trzeba jeszcze dozbierać, ale przynajmniej byłoby ją gdzie umieścić
-
Kudłaczek malutki, odszedł za TM[*]
leni356 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli macie dodatkowe miejsce na dt to może ktoś mógłby wziąć innego yorko-podobnego, mrozy idą :-( http://www.dogomania.pl/forum/f1166/przestraszona-tusia-potrzebna-pomoc-finansowa-na-hotelik-jastrzebie-zdr-145835/ -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']wiem, postaram się jak najszybciej, bo obiecałam jeszcze innym dziewczynom pomoc. Ale trzeba będzie bardzo uważac, bo jorkomuty to chodliwy towar :( i będzie napewno wielu chętnych a niewielu takich, o jakich nam chodzi :([/quote] Dlatego kontakt najlepiej podać na Monikę jeśli się zgodzi -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']poweidzcie mi czy b=nadal zbieracie deklaracje na DT czy tez hotel dla Tusi? Zadeklarowałam 20 zł miesięcznie dla niej i leżą ,a tyle bid czeka na pomoc.Szkoda ich marnować.[/quote] Ja bym ją chętnie wyciągnęła. Było kilka osób zainteresowanych adopcją Tusi, ale chyba nic z tego nie wyszło. Także nadal zbieramy -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']to wlasnie smutne bo ona jest sliczna. Ludzie kupuja szczeniaka wydaje im sie zebedzie jak z wystawy a kupuja byle gdzie, a poznien nie spelnia standardow i wio... Wiecie tak mysle ze jak robilam ooszenie dla kibica to wszyscy mysleli ze to taki psiak w typie jorka i bylo bardzo duzo telefonow tylko wiekszosc to starsze osoby dzwonily. Nie wiem czy zostaly jakies rozsadne kontakty po tym. Zrobie malej ogloszenie w Metrze w nastepnej kolejnosci. Ona jest sliczna na ewentualnych zainteresowanych mozna tez uraczyc innymi psiakami.[/quote] Super, z Metrem to duża szansa dla Tusi -
[quote name='Kasiek']Sunia jest piękna i znajdzie domek! Lulka znajdź doktora na sterylke, tak jak pisałam zapłacę z pieniędzy ze zbiórki na Lottka które mam. Zbieramy więc na hotel, prosimy o deklaracje! Musimy ja zabrać jak najszybciej! Leni gdzie jest ten hotelik? Serock pod Warszawą
-
Cudowne wieści :p
-
[quote name='Pliszka']no to może zrobię już ten bazarek, co? zobaczymy ile się uzbiera...[/quote] Super :multi: Zbieramy, koniecznie. Bazarki i deklaracje. A nóż się uzbiera sporo. I o więcej ogłoszeń też bardzo prosimy. Trzeba ściągnąć więcej osób na wątek
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Już wysyłam na pw nr konta. Są dwa kudłaczki na które myślę że w pierwszej kolejności powinny iść pieniążki ze skarpetki - trzeba im pomóc na cito, sunia z ulicy powinna iść do hoteliku, na drugiego kudłaczka nie mam pomysłu - jak znaleźć dt? :-( Wklejam linki do wątków, były już tutaj, ale dla przypomnienia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-kudlaczka-koczuje-na-jagielonskiej-moze-byc-w-ciazy-wawa-148542/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/help-znaleziony-w-warszawie-kudlacz-czy-uda-sie-uratowac-moze-go-znacie-148343/[/url] -
Ja myślę że ona szybko znajdzie domek, cudna jest. Zawieźć ją na ulicę to nie jest dobre wyjście, tam przecież samochody jeżdżą :shake: Myślę że trzeba ją jednak dać do Megii
-
Zarezerwowałam wstępnie miejsce w hoteliku, z tym że musiałaby być wcześniej wysterylizowana i zaszczepiona, a na to na ulicy nie ma szans - kliniki chyba drogie. Ale zostawić ją na ulicy to też nie opcja :shake:
-
Trzeba ją ratować :-(
-
[quote name='Pliszka']Kochana mordeńka :loveu: Cioteczki, macie już jakiś plan? :razz:[/quote] Zbieramy fundusze. Trzeba mu też ogłoszeń dużo. Domki ostatnio się znajdują, więc może do Ksawera też się uśmiechnie szczęście. Taka piękna mordka na pewno niejedno serce skruszy :lol: Mnie wywala z sieci od 2 dni :diabloti:
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Fajnie że się tak dużo dzieje na wątku. Ja mam problemy z siecią :mad: Skarpeta kudłaczy została zasilona 50 zł/miesiąc od koleżanki Asi. Kilka osób też oferowało wsparcie - wszystkie wpłaty, za które kudłacze serdecznie dziękują, będę umieszczać w pierwszym poście. Komu jeszcze wysłać nr konta? Proszę o info. Zależy nam na wyciągnięciu kolejnych kudłaczy na dt i do hotelików, w związku z czym każdy grosz jest cenny. Trzeba też pomóc temu znalezionemu w parku kudłaczowi. [B]Super ogłoszenia [/B]:multi::multi: -
Świetne zdjęcia. Widać gołym okiem że Hyzio bardzo nieszczęśliwy :evil_lol:
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Dziś dzwoniłam do nowego domku Argosa - pani opowiadała ze chyba ich zaakceptował, cieszy się bardzo jak wracają do domu, nie ma z nim problemów, jest grzeczny, śpi u córki w pokoju, w ogóle córka pani bardzo się Argoskiem opiekuje - tuli go, sama poszła z nim do weterynarza na szczepienie. Pani mówiła ze skomplikowały jej się nieco sprawy rodzinne, trochę się zmartwiłam, bo nie mówiła nic dokładnie, ale oby wszystko było dobrze. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='*zaba*']Napiszcie, prosze, ze ona ma juz domek. TZ nie chce sie zgodzic na drugiego psa, a ona mi tak w serce zapadla :placz: [/quote] O ile wiem to nie ma :-( Podesłałam ją kilku domkom. Bidulka :-(