-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asia2405']u Tusi wszystko ok.w drodze do domu cały czas pchała sie na kolana:)jest juz wykapana,dzieci polubila od razu,ale jeszcze jest wystraszona,z moim pieskiem jest maly problem ale to za krotki czas musza sie przyzwyczaic(raczej moja Maja warczy)zdjecia beda tylko narazie poczekam az Tusia nie bedzie sie tak bala.mozecie byc spokojni Tusia napewno bedzie szczesliwa:)[/quote] Dziękujemy za relację :lol: Bardzo się cieszę, Tusia nam wszystkim mocno na sercu leży. Dogadanie się z drugą sunią trochę zajmie, potem będą się kochać - tak było z Majką, a teraz dziewczyny na jednym posłaniu sypiają. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']przelałam 50zł na skarpete kudłaczy;)[/quote] Dzięki Piranha :loveu: Choć jedna dobra wiadomość dzisiaj. Smutno z tym kudłatkiem :-(:-( -
Boże :placz::placz: Dlaczego w schroniskach nie usypia się takich psów które potrafią zagryźć inne?? :angryy::angryy: Mam nadzieję że pies który go pogryzł zostanie uśpiony - szkoda kolejnych biedaków które może pogryźć. Nie dość ze tragedie w postaci porzucania psów, to jeszcze pogryzienia :-(:-( Ale mi smutno strasznie :-(
-
U naszego wet kiedyś stwierdził możliwość skurczu żołądka, też na dzień dobry podejrzewali babeszję, bo nie jadł, nie pił i nie chodził, leżał tylko, do kliniki go niosłam, ale badanie wyszło z wynikiem negatywnym, dostał jakiś środek rozkurczowy i mu minęło. Może rzeczywiście to coś od zatrucia
-
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę :multi: Czekamy na relację -
Rozmawiałam dziś z panem Orenka. Zadomowił się u nich na dobre, jest wesoły i w świetnej formie. Będę na wizycie w weekend, będą zdjęcia :p
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słodkie zdjecia jamniorków. Dafcia wygląda wspaniale, a Amiś i Stefan to prawie jak bracia :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Odwiedźcie proszę bazarek dla Misi: http://www.dogomania.pl/forum/f99/fuul-rzeczy-perfumy-zegar-alabaster-cos-dla-ciala-ducha-na-misie-17-10-a-148869/ Potrzebne też fundusze na operację, brakuje jeszcze sporo: http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-kudlaczka-ma-raka-sledziony-zbieramy-na-operacje-148542/ -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarnula']Dziewczyny wielka szansa sie pojawiła dla kudłaczy. Mam chociaz taka nadzieje. Takiego maila dostałam: "POSZUKUJEMY BARDZO MAŁYCH PSÓW DO OŚRODKA TERAPEUTYCZNEGO DLA DZIECI" Leni wysyłam Ci tel. do nich[/quote] Zadzwonię porozmawiać, nie skreślam od razu, ale mam wrażenie że to nie jest dobry pomysł. Wiele z tych psiaków jest wystraszonych, potrzebuje spokoju i dojścia do siebie w nowym domu -
Ja też się dołożę, prześlę 50 zł, proszę o nr konta
-
Kudłaczek malutki, odszedł za TM[*]
leni356 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko on taki malutki, a pogoda fatalna. W domku powinien siedzieć :-( Wiadomo co mu jest? -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='asia2405']Ja też sie ciesze:loveu:czekam jeszcze co na to Pani Monika i moge jechać po Tusie,nie moge sie już doczekać!!![/quote] My też :p To może zadzwoń do Moniki? jej numer jest na wątku. Ja myślę tylko o tym że ona zamarza przy tej pogodzie :-( -
Kudłaczek malutki, odszedł za TM[*]
leni356 replied to Jagoda1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedaczek :-( Jemu trzeba szybko dać dt, w schronisku się wykończy :-( -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Super :multi: Kiedy Tusia mogłaby jechać? -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
leni356 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Gdyby trafiła do Megii byłoby świetnie -
Tusia ma już swój kąt i swojego człowieka :) !
leni356 replied to mineralna_'s topic in Już w nowym domu
Byłoby cudownie, tym bardziej że pogoda coraz gorsza. Tusi trzeba domku, też trzymam kciuki -
Ksawer jest wpisany do kolejki u Astaroth - Olga7 powie więcej. Teraz jest trochę adopcji (sprawdzane domki), więc niedługo będzie miejsce dla niego. Pozostawałby transport pod Warszawę
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
leni356 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zagladamy do Amisia :loveu: -
Jak długo może być w dt? Trzeba sprawdzić czy ją przyjmą do hoteliku? Nadal jest mało deklaracji, operacja też kosztowna, więc trzeba zbierać.
-
Chyba nie ma co czekać :-(
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyrkurDagur']Jutro mija miesiąc pobytu Lenki u Megii. Tak szybko minął ten czas... a u suni na razie raczej bez większych zmian w zachowaniu... choć z drugiej strony wiele się wydarzyło i miały miejsce sytuacje, o których nawet nie marzyłabym w odniesieniu do tego dzikusa. A czy Pani zainteresowana Lenką, była już może u suni?[/quote] Nie, nie była. Pani zrezygnowała. Trzeba szukać Lence nowego domku, ale jeszcze potrzebuje czasu. Może behawiorysta to niezły pomysł? -
[quote name='olga7'][COLOR=Navy] Pisze tu Clo ,że może być miejsce dla Ksawera u Morii. Jesli nie -to u Meggi albo w jeszcze innym dt -jesli ciotki mają jeszcze inne propozycje -będzie w czym wybierać ..mam jeszcze 2-3 namiary -w razie potrzeby.. Leni -jesli możesz -to może sprawdz, proszę, wpierw ten dt u MORII a potem te inne ,ktore masz na oku /jesli tam nie da rady / -bo pewnie Basia nie ma na to czasu a czas mija i miejsca mogą uciec ..Jak uważasz. [/COLOR][/quote] U Megii nie ma miejsca dla psa. Wysłałam zapytanie do Astaroth. Jeśli ktoś mógłby zapytać Morię, bo nie mam linka do hoteliku
-
[quote name='olga7'][COLOR=Navy] TAK TYLKO przypominam temat tego hoteliku u Morii w Elblągu -bo tam jest na miejscu a szansa na umieszczenie tam Ksawera jest chyba duża. Jeśli nie do Morii -to pewnie będą inne propozycje ... [/COLOR][/quote] Ale cudnie :loveu: U Morii byłoby super i chyba najbliżej, tylko czy jest miejsce? U Megii tylko dla suczki, więc póki co odpada. Sprawdzamy inne hoteliki czy na razie miejsce u Morii?
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Kajtuś i Petra mają domy: [url=http://www.allegro.pl/item758326142_ow_nizinny_pudel_shih_york_briard_pomoz.html]Ow.nizinny, pudel, shih, york, briard - POMÓŻ (758326142) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']czarnula a skąd wiesz o tym domu Koko ? on był z Bydgoszczy ?[/quote] Chyba zniknął ze stron schroniska, bo link już tam nie przekierowuje. Ja nie dostałam żadnego info od wolontariuszy