Jump to content
Dogomania

leni356

Members
  • Posts

    8296
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by leni356

  1. [quote name='asia2405']u Tusi wszystko ok.w drodze do domu cały czas pchała sie na kolana:)jest juz wykapana,dzieci polubila od razu,ale jeszcze jest wystraszona,z moim pieskiem jest maly problem ale to za krotki czas musza sie przyzwyczaic(raczej moja Maja warczy)zdjecia beda tylko narazie poczekam az Tusia nie bedzie sie tak bala.mozecie byc spokojni Tusia napewno bedzie szczesliwa:)[/quote] Dziękujemy za relację :lol: Bardzo się cieszę, Tusia nam wszystkim mocno na sercu leży. Dogadanie się z drugą sunią trochę zajmie, potem będą się kochać - tak było z Majką, a teraz dziewczyny na jednym posłaniu sypiają.
  2. [quote name='sacred PIRANHA']przelałam 50zł na skarpete kudłaczy;)[/quote] Dzięki Piranha :loveu: Choć jedna dobra wiadomość dzisiaj. Smutno z tym kudłatkiem :-(:-(
  3. Boże :placz::placz: Dlaczego w schroniskach nie usypia się takich psów które potrafią zagryźć inne?? :angryy::angryy: Mam nadzieję że pies który go pogryzł zostanie uśpiony - szkoda kolejnych biedaków które może pogryźć. Nie dość ze tragedie w postaci porzucania psów, to jeszcze pogryzienia :-(:-( Ale mi smutno strasznie :-(
  4. U naszego wet kiedyś stwierdził możliwość skurczu żołądka, też na dzień dobry podejrzewali babeszję, bo nie jadł, nie pił i nie chodził, leżał tylko, do kliniki go niosłam, ale badanie wyszło z wynikiem negatywnym, dostał jakiś środek rozkurczowy i mu minęło. Może rzeczywiście to coś od zatrucia
  5. Strasznie się cieszę :multi: Czekamy na relację
  6. Rozmawiałam dziś z panem Orenka. Zadomowił się u nich na dobre, jest wesoły i w świetnej formie. Będę na wizycie w weekend, będą zdjęcia :p
  7. Słodkie zdjecia jamniorków. Dafcia wygląda wspaniale, a Amiś i Stefan to prawie jak bracia :loveu:
  8. Odwiedźcie proszę bazarek dla Misi: http://www.dogomania.pl/forum/f99/fuul-rzeczy-perfumy-zegar-alabaster-cos-dla-ciala-ducha-na-misie-17-10-a-148869/ Potrzebne też fundusze na operację, brakuje jeszcze sporo: http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-kudlaczka-ma-raka-sledziony-zbieramy-na-operacje-148542/
  9. [quote name='czarnula']Dziewczyny wielka szansa sie pojawiła dla kudłaczy. Mam chociaz taka nadzieje. Takiego maila dostałam: "POSZUKUJEMY BARDZO MAŁYCH PSÓW DO OŚRODKA TERAPEUTYCZNEGO DLA DZIECI" Leni wysyłam Ci tel. do nich[/quote] Zadzwonię porozmawiać, nie skreślam od razu, ale mam wrażenie że to nie jest dobry pomysł. Wiele z tych psiaków jest wystraszonych, potrzebuje spokoju i dojścia do siebie w nowym domu
  10. Ja też się dołożę, prześlę 50 zł, proszę o nr konta
  11. Tylko on taki malutki, a pogoda fatalna. W domku powinien siedzieć :-( Wiadomo co mu jest?
  12. [quote name='asia2405']Ja też sie ciesze:loveu:czekam jeszcze co na to Pani Monika i moge jechać po Tusie,nie moge sie już doczekać!!![/quote] My też :p To może zadzwoń do Moniki? jej numer jest na wątku. Ja myślę tylko o tym że ona zamarza przy tej pogodzie :-(
  13. Biedaczek :-( Jemu trzeba szybko dać dt, w schronisku się wykończy :-(
  14. Super :multi: Kiedy Tusia mogłaby jechać?
  15. Gdyby trafiła do Megii byłoby świetnie
  16. Byłoby cudownie, tym bardziej że pogoda coraz gorsza. Tusi trzeba domku, też trzymam kciuki
  17. Ksawer jest wpisany do kolejki u Astaroth - Olga7 powie więcej. Teraz jest trochę adopcji (sprawdzane domki), więc niedługo będzie miejsce dla niego. Pozostawałby transport pod Warszawę
  18. Jak długo może być w dt? Trzeba sprawdzić czy ją przyjmą do hoteliku? Nadal jest mało deklaracji, operacja też kosztowna, więc trzeba zbierać.
  19. Chyba nie ma co czekać :-(
  20. [quote name='MyrkurDagur']Jutro mija miesiąc pobytu Lenki u Megii. Tak szybko minął ten czas... a u suni na razie raczej bez większych zmian w zachowaniu... choć z drugiej strony wiele się wydarzyło i miały miejsce sytuacje, o których nawet nie marzyłabym w odniesieniu do tego dzikusa. A czy Pani zainteresowana Lenką, była już może u suni?[/quote] Nie, nie była. Pani zrezygnowała. Trzeba szukać Lence nowego domku, ale jeszcze potrzebuje czasu. Może behawiorysta to niezły pomysł?
  21. [quote name='olga7'][COLOR=Navy] Pisze tu Clo ,że może być miejsce dla Ksawera u Morii. Jesli nie -to u Meggi albo w jeszcze innym dt -jesli ciotki mają jeszcze inne propozycje -będzie w czym wybierać ..mam jeszcze 2-3 namiary -w razie potrzeby.. Leni -jesli możesz -to może sprawdz, proszę, wpierw ten dt u MORII a potem te inne ,ktore masz na oku /jesli tam nie da rady / -bo pewnie Basia nie ma na to czasu a czas mija i miejsca mogą uciec ..Jak uważasz. [/COLOR][/quote] U Megii nie ma miejsca dla psa. Wysłałam zapytanie do Astaroth. Jeśli ktoś mógłby zapytać Morię, bo nie mam linka do hoteliku
  22. [quote name='olga7'][COLOR=Navy] TAK TYLKO przypominam temat tego hoteliku u Morii w Elblągu -bo tam jest na miejscu a szansa na umieszczenie tam Ksawera jest chyba duża. Jeśli nie do Morii -to pewnie będą inne propozycje ... [/COLOR][/quote] Ale cudnie :loveu: U Morii byłoby super i chyba najbliżej, tylko czy jest miejsce? U Megii tylko dla suczki, więc póki co odpada. Sprawdzamy inne hoteliki czy na razie miejsce u Morii?
  23. Kajtuś i Petra mają domy: [url=http://www.allegro.pl/item758326142_ow_nizinny_pudel_shih_york_briard_pomoz.html]Ow.nizinny, pudel, shih, york, briard - POMÓŻ (758326142) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  24. [quote name='Dogo07']czarnula a skąd wiesz o tym domu Koko ? on był z Bydgoszczy ?[/quote] Chyba zniknął ze stron schroniska, bo link już tam nie przekierowuje. Ja nie dostałam żadnego info od wolontariuszy
×
×
  • Create New...