Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Przesłodkie bójki :loveu::loveu::loveu: a co z domkami dla tych maleństw? :cool3:
  2. [quote name='jamor']Psiak dobrze wyglada, jest odpasiony, pelnej kondycji. Jego samopoczucie w DT jest kiepskie. Smutny jakis. NIe jest zainteresowany integracją z psiakami. Teskni[/quote] :( może rzeczywiście trzeba wypytać czy nie był czyjś...
  3. Dokładnie, z każdym dniem powinno być coraz lepiej. Dżina jest w dobrych rękach.
  4. [quote name='agata51']Pamiętam o Kornelii. Kaska pójdzie w poniedziałek - zrobiłam sobie krótkie wakacje i teraz nie mogę nadążyć z zaległymi przelewami. Przepraszam.[/quote] Nie masz za co przepraszać cioteczko :mad::loveu: witamy po urlopie :loveu:
  5. Dagusiu :loveu: ale Ty nam się otwierasz nie do poznania :loveu:
  6. [quote name='marysia55']i realnie do zrealizowania :lol:[/quote] Ale ponoć systemu nie da się opracować :shake::diabloti:
  7. To teraz tylko super domek by się przydał!
  8. [quote name='Monday']Odnośnie sprawdzenia domu w Tarnowie (chyba dla Vertera miało to być, albo dla tego drugiego psiaka od megii). Zerduszko napisała na wątku Floyda: " A pisaliście do [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=4"][COLOR=#000000]Marlena:smile:[/COLOR][/URL] ? Ona meiszka 25 km od Tarnowa zdaje się. Ew. do [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=427"][COLOR=#000000]Ulka18[/COLOR][/URL] - Dębica już trochę dalej, ale może kogos poleci. " Mam nadzieję, że się przyda.[/quote] To chodzi o tego drugiego psiaka. agato, chciałabym mieć taką babcię :loveu::loveu::loveu:
  9. Ale ładna :loveu::loveu::loveu:
  10. :loveu::loveu::loveu: No to świetnie - szczęśliwy dzisiaj dzień dla niego :loveu:
  11. [quote name='agata51']No przecież ogłoszenia Kamykowi robiły _Lara i Olena84. Cioteczki, odnawiacie? Lara, wyróżnij znów allegro. Jutro poproszę kogoś o cafeanimal.[/quote] Ok ;) z tego co pamiętam to ja robiłam mu tylko allegro. A chodziło mi też o inne ogłoszenia. Jakby co mogę porobić.
  12. [quote name='zuzlikowa']Sama nie znam sie na wynikach i jutro jeszcze bedę dzwonić do LAB-WETu...jednak wyniki wydaja sie być nie najlepsze i z informacji jakie udało mi się uzyskać będzie konieczność szybkiego zrobienia usg wątroby i nerek oraz oznaczenia poziomu kreatyniny w moczu i porównanie z krwią. Istnieje podejrzenie,że Mela może mieć przewlekłe zapalenie,bądź początek marskości wątroby,a do tego niepokojące są obecne w moczu nabłonki okrągłe i wielokątne...te wskazują i na nerki.[/quote] Wynik wątrobowy jest znacznie przekroczony. Wątrobę trzeba koniecznie sprawdzić.
  13. :loveu: Sabunia widać, że dochodzi do siebie :loveu:
  14. Bardzo się cieszę, że Bella się lepiej czuje :loveu::loveu::loveu::multi: Dziękuję Jaszy za tego pocieszającego smsa ze stanem zdrowia Belli, bo już się o nią martwiłam! :( Niech Bidulka się kuruje!
  15. :loveu::loveu::loveu: Piraciku, bądź szczęśliwy! masz świetnych Państwa - widać po zdjęciach :D
  16. Dziś wrzuciłam trochę ogłoszeń Stievego do skrzynek :roll:
  17. I Vertera polubiła :loveu:
  18. :loveu::loveu::loveu: Justyno, u Was w Rudzie każdy może przyjść i wyprowadzić psa?
  19. Jak dobrze, że wzięliśmy ją z tego schronu:placz: może tak miało być, że ani Petra, ani Żabka miały nie iść Jaszo tylko Bella.
  20. :diabloti: a to łakomczuchy :lol:
×
×
  • Create New...