[quote name='Monday']Odnośnie sprawdzenia domu w Tarnowie (chyba dla Vertera miało to być, albo dla tego drugiego psiaka od megii).
Zerduszko napisała na wątku Floyda:
"
A pisaliście do [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=4"][COLOR=#000000]Marlena:smile:[/COLOR][/URL] ? Ona meiszka 25 km od Tarnowa zdaje się.
Ew. do [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=427"][COLOR=#000000]Ulka18[/COLOR][/URL] - Dębica już trochę dalej, ale może kogos poleci. "
Mam nadzieję, że się przyda.[/quote]
To chodzi o tego drugiego psiaka.
agato, chciałabym mieć taką babcię :loveu::loveu::loveu: