-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
:placz::placz::placz::-( strasznie smutno wygląda :( [B]Nowe ogłoszenia:[/B] [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR]
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miałam jeden sensowny telefon w sprawie Amidy, wysłałam zdjęcia telefonem, zobaczymy co z tego będzie (z telegazety). -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Ja tylko tak napisałam z tymi Siemianowicami, bo nikogo bliżej nie ma. A z Siemianowic jest bliżej niż np. z Katowic. Niech się Jasza wypowie. Biedna Mirka :( -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu: słodki Spajkuś :loveu: -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Narazie napisałam do scarlet, bo tylko ona jest z Piekar... ale chyba zacznę pisać też do ciotek z innych przyległych miast :p [B]Jaszo, [/B]a może Ty byś była w stanie? :) Piekary są niedaleko Siemianowic :) -
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']no ba! wiadomo!:razz: Lara, Ty wiesz, że dosłownie z ust mi to wyjęłaś:angryy::angryy::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: chyba założę jakąś pseudohodowlę - ile ja bym cioteczki zarobiła, ja cię kręcę.... normalnie co drugi telefon to pytanie o sprzedasz yorka, tak za max. 500zł...kurde no... marnuje się chyba tutaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: (:angryy::angryy::angryy:) -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) Moniska, napewno nie zrobiłaś źle, lepiej zrobić nie mogłaś! Jemu tam groziło niebezpieczeństwo. Przyzwyczai się do życia w zamknięciu, pozna co znaczy ludzka miłość i będzie inaczej ;) -
Bernardynka Sisi pilnie szukamy domu, CK likwidacja
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Kochane,a czemu założyłyście Sisi drugi wątek?Ona już ma jeden [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-sisi__bernardynka_8lat_juz-do-konca-schron-samotnosc-potrzebne-ogloszenia-145781/?highlight=anettta[/URL] Ma też allegro i swoje gołoszenia... [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=762059902"]BERNARDYN -ka SISI - groźba likwidacji schroniska (762059902) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Dziewczyny,może warto połączyć siły na tym jednym wątku?:oops:[/quote] :-o ? ? ? ? ? ? -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, dzwonili Państwo w sprawie Mirki :loveu::loveu::loveu::multi: są sunią bardzo zainteresowani :D Dziękuję ana za ogłoszenia - to dzięki nim :loveu::loveu::loveu: Państwo są z Piekar Śląskich :loveu: potrzebujemy kogoś na wizytę!!! -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verter ma jednego obserwatora na allegro :loveu: -
Bernardynka Sisi pilnie szukamy domu, CK likwidacja
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Ja jej mogę zrobić ogłoszenia :cool1: -
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
__Lara replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']faktycznie...na serio trzeba mu trochę porcje jedzeniowe okroić, bo jak utyje ponad normę, to sprawa adopcji się skomplikuje jeszcze bardziej:roll::shake: ale tak na marginesie - to ludziom w psach zawsze coś nie odpowiada - a to za chudy, a to za gruby, za łagodny, za agresywny, za żywiołowy, za ospały i tak w kółko i bez końca:angryy:[/quote] ... a tak w ogóle to mógłby wyglądać jak york... :evil_lol::angryy::angryy::angryy::angryy: -
Czekamy.... mam nadzieję, że jeszcze jest...
-
ślepy terier walijski, biega za TM
__Lara replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monica_20']Ja się przyzwyczaiłam do "Wilczek" ale czy to imię?, można wybrać inne. Ale PKS to nie bardzo :shake:[/quote] A może w takim razie Wolter? ;)