Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. A ja jutro nie mogę być - JOMA, proszę, wykreśl mnie z grafiku.
  2. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: To może tak nałogowo zaczniemy grać w Lotto? :diabloti:
  3. To dzisiaj ten wielki dzień dla Pirata! :loveu::loveu::loveu: czekamy na relację!
  4. :loveu::loveu::loveu: ale ładnie wyszła, taka radosna ;) :lol:
  5. To ja podniosę chociaż! Ciekawe jak tam noc minęła :cool3:
  6. [quote name='Glutofia']Kasiu jak to jest ? Czy osoba pełnoletnia moze przyjść i opiekować się psem? Oczywiście uprzednio podpisawszy odpowiednią umowę ze schronem bo tak mi się wydaje jest..? edit: oczywiscie po okresie kwarantanny[/quote] Nie może. Nie ma jeszcze wolontariatu.
  7. Jak obiecałam, [B]bazarek na Floyda:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/plaszcz-spodnie-spodnica-gadzety-wejdz-sprawdz-na-chorego-floyda-do-18-10-g-22-00-a-147948/#post13084093[/url]
  8. Ciotki, pamiętajcie, że z mojego bazarku będzie 110zł ;) to się przyda na ten lek ;)
  9. [quote name='ZUZANNA11']Lara_ na 100% zrobi dodatkowe ogłoszenia Skrytkowi. :loveu: Niech wreszcie ktoś się odezwie.[/quote] Tak, zrobię kochani. Tylko nie mam podanego e-maila do ogłoszeń i w tym jest problem :roll: ale liczę oczywiście na Waszą pomoc i raptem nietoperek będzie miał duuużo ogłoszeń :lol:
  10. Nie :( wystawiłam kolejne, bo Bjuta przelała mi na dwa. Oby teraz :roll:
  11. Kwarantanna trwa 2 tygodnie, ten psiak ma ją do 11.10, więc to jeszcze sporo czasu :( żeby był wolontariat to by się go zabrało na spacer albo jakieś lepsze jedzenie przyniosło :placz:
  12. [quote name='obraczus87']To prawda, że zyskał ogłoszenia. Tylko szkoda, że ludzie przeglądający je, mysleli, że pies przebywa w schronisku.. a nóż widelec ktos chciałby Go adoptować... mniejsza z tym. Tyle pytań było postawionych w celu wyjasnienia sprawy...niestety wiekszośc bez odpowiedzi. Każdy pomaga w taki sposób, w jaki chce. ale jeśli ja chcę pomóc jakiemus psiakowi, to zapisuję sie na jego wątek, a nie tworzę kilka nowych wątków. We mnie ta sytuacja uderzyła, jako pierwsza zaintersowałam sie losami Pręgusa na tym wątku... Jedno jest pewne, gdyby zwierzaki postąpiła inaczek tzn. mówiła prawe, to nie byłoby takiego zamieszania.[/quote] Dobrze napisała na czarnych kwiatkach Izadora, że zaczyna się od drobnych kłamstw, a potem to idzie coraz dalej i dalej... zauważcie, że ona zaczęła od kłamstwa takiego, że nie podała prawdziwych danych o psie po kłamstwo z smsem, że pies znalazł dom. To już całkiem wyssała z palca.
  13. Ta skóra i kości to mój pies w ostatnich tygodniach życia.... ale Jagoda wyjdzie z tego! Jest też bardzo chuda. Choć nie powiem, ten jamnik ze zdjęcia to trochę za bardzo pojedzony jest :p
  14. Filmik fajny, bo są na nim bidy, które pilnie szukają schronienia :(
  15. [quote name='Javena']A mnie się Bella kojarzy po prostu z "piękna" :)![/quote] Bella, to po włosku piekna. Skojarzenia moga być różne. To zalezy ,gdzie sie człowiek spotka z jakims imieniem. Ona jest naprawde piękna i co wiecej...Ona reaguje na to imię.Teraz śpi,kotki siedzą i patrzą.:cool3: Jutro zrobie wiecej zdjęc. Wysle do Jaszy ,bo ja nie umiem jeszcze wklejac na dogo.:shake:[/quote] Wymiziaj ją od nas :loveu:
  16. Rozumiem. To rzeczywiście oby to była ta pierwsza wersja!
  17. Ale jeszcze w miarę wyszła na tym zdjęciu: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7623/1010753.jpg[/IMG] W porównaniu do tego zdjęcia: [IMG]http://images32.fotosik.pl/430/9317e1a801bba57amed.jpg[/IMG]
  18. :diabloti::diabloti::diabloti: Wy to potraficie rozbawić człowieka :diabloti:
×
×
  • Create New...