[quote name='obraczus87']To prawda, że zyskał ogłoszenia. Tylko szkoda, że ludzie przeglądający je, mysleli, że pies przebywa w schronisku.. a nóż widelec ktos chciałby Go adoptować... mniejsza z tym.
Tyle pytań było postawionych w celu wyjasnienia sprawy...niestety wiekszośc bez odpowiedzi.
Każdy pomaga w taki sposób, w jaki chce. ale jeśli ja chcę pomóc jakiemus psiakowi, to zapisuję sie na jego wątek, a nie tworzę kilka nowych wątków.
We mnie ta sytuacja uderzyła, jako pierwsza zaintersowałam sie losami Pręgusa na tym wątku...
Jedno jest pewne, gdyby zwierzaki postąpiła inaczek tzn. mówiła prawe, to nie byłoby takiego zamieszania.[/quote]
Dobrze napisała na czarnych kwiatkach Izadora, że zaczyna się od drobnych kłamstw, a potem to idzie coraz dalej i dalej... zauważcie, że ona zaczęła od kłamstwa takiego, że nie podała prawdziwych danych o psie po kłamstwo z smsem, że pies znalazł dom. To już całkiem wyssała z palca.