Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Argos chyba u Bajki jest? Bajko, byłabyś w stanie wziąć na płatny dt jednego psiaka z katowickiego schronu?
  2. [quote name='Jasza']Jeszcze pięć dni. Dam Ci Laro znać, jak się moje Allegro skończy, wiesz?[/quote] Jasne, tak będzie najlepiej ;) O, Kisiaraf będzie mieć lepsze zdjęcia to jeszcze lepiej :D
  3. Witamy :loveu: to mamy kolejną osobę od transportu, super! :loveu:
  4. Kotki przepiękne! :loveu: cud-miód :loveu: jakie piękne błyszczące futerka :loveu: Ale sunia bardzo smutno wygląda :placz: rzeczywiście Javeno, koniecznie idźcie z nią jutro do weta! ona może mieć gorączkę :(
  5. Może być po powrocie, i tak to allegro pójdzie już na konto października, za którego będę płacić w listopadzie ;)
  6. hahahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. supergoga, to jest cud normalnie! :loveu: że są jeszcze na tym świecie tak wspaniali ludzie :loveu: tak się cieszę, że Pirat znalazł swoją przestrzeń życiową :loveu: swoje miejsce na ziemi :D niech będzie kochany najmocniej jak się da :loveu:
  8. [B]maciaszku[/B], proszę o przelew za allegro wrześniowe: 20,60zł.
  9. Ok ;) a kiedy się skończy?
  10. Marinka, ale zaszalałaś :cool3:
  11. Oj szkoda go :( To ogłoszenia będą potrzebne, porobię!
  12. [quote name='Kisiaraf']Ale Wrocław to raczej zadaleko :(. Może faktycznie jakiś hotelik. Wiem, że jeden jest w Sosnowcu na Zagórzu zadzwonie tam i zapytam o warunki.[/quote] Tylko ja myślałam, że ten dt byłby jak minie kwarantanna... zawsze to coś :(
  13. Narazie dzwonią i piszą same debile :placz::placz::placz: Jedna babka pisze mi smsa, że chce psa yorkowatego, skąś pewnie dorwała jeszcze ogłoszenie Marinki w necie... jak jej pisze, że nie ma już jej to czy są inne małe rasowe... napisałam jej, że rasowe można kupić w hodowli, a w schronisku są wierne i oddane kundelki :angryy::angryy::angryy: Drugi, facet.... pyta się jakie mam psy. To mu mówię, że jestem wolontariuszem w schronisku i w schronisku jest 200 psów. To czy jest jakiś yorkowaty dla córki... :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: powiedziałam mu, że po pierwsze nie dla córki, bo psy to nie maskotki, a po drugie w schronisku są kundelki... Yorki - rasa znienawidzona przeze mnie :angryy::angryy::angryy::angryy:
  14. No tak, zapomniałam, że ona jest z naszego schronu, czyli pewnie to samo co miała Perełka, rzeczywiście kk.
  15. o! To trzeba sprawdzić ten dt - Jaszo, poproś o adres.
  16. Ogłoszenia: [U][URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.przygarnij.pl"]www.przygarnij.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com"]www.vetmozga.com[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [url]www.pineska.pl[/url] [/U]
  17. No właśnie, to krztuszenie się, na dworze dużo siusia...
  18. ;) dobrze, że wyjaśniłaś. To może ktoś pokaże Ci jak pomagać tu na dogomanii? tak żeby ta pomoc była owocna ;)
  19. [quote name='malawaszka']takie objawy to najprawdopodobniej zapalenie gardła albo kaszel kennelowy - wet konieczny tak czy inaczej bo samo nie przejdzie[/quote] Ale właśnie nie, kaszel i dużo sikania wskazuje na zawodnienie psa również. Wet najlepiej oceni. Musi to sprawdzić, bo zawodnienie może być np. spowodowane jakąś chorobą narządu wewnętrznego.
  20. No to teraz musi pójść z górki!
  21. Pisałaś wczoraj Javeno, że duszo sika, dziś kaszle, pewnie jest zawodniona. Dostanie prawdopodobnie Furosemid na odwodnienie. Lekarz możliwe, że będzie jej chciał zrobić USG jamy brzusznej żeby zobaczyć co i jak.
×
×
  • Create New...