-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
__Lara replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Argos chyba u Bajki jest? Bajko, byłabyś w stanie wziąć na płatny dt jednego psiaka z katowickiego schronu? -
[quote name='Jasza']Jeszcze pięć dni. Dam Ci Laro znać, jak się moje Allegro skończy, wiesz?[/quote] Jasne, tak będzie najlepiej ;) O, Kisiaraf będzie mieć lepsze zdjęcia to jeszcze lepiej :D
-
Może być po powrocie, i tak to allegro pójdzie już na konto października, za którego będę płacić w listopadzie ;)
-
Biduleńka :(
-
hahahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ok ;) a kiedy się skończy?
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Super :loveu::loveu::loveu: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
To mam robić inne ogłoszenia? -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
__Lara replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marinka, ale zaszalałaś :cool3: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Oj szkoda go :( To ogłoszenia będą potrzebne, porobię! -
[quote name='Kisiaraf']Ale Wrocław to raczej zadaleko :(. Może faktycznie jakiś hotelik. Wiem, że jeden jest w Sosnowcu na Zagórzu zadzwonie tam i zapytam o warunki.[/quote] Tylko ja myślałam, że ten dt byłby jak minie kwarantanna... zawsze to coś :(
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Narazie dzwonią i piszą same debile :placz::placz::placz: Jedna babka pisze mi smsa, że chce psa yorkowatego, skąś pewnie dorwała jeszcze ogłoszenie Marinki w necie... jak jej pisze, że nie ma już jej to czy są inne małe rasowe... napisałam jej, że rasowe można kupić w hodowli, a w schronisku są wierne i oddane kundelki :angryy::angryy::angryy: Drugi, facet.... pyta się jakie mam psy. To mu mówię, że jestem wolontariuszem w schronisku i w schronisku jest 200 psów. To czy jest jakiś yorkowaty dla córki... :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: powiedziałam mu, że po pierwsze nie dla córki, bo psy to nie maskotki, a po drugie w schronisku są kundelki... Yorki - rasa znienawidzona przeze mnie :angryy::angryy::angryy::angryy: -
o! To trzeba sprawdzić ten dt - Jaszo, poproś o adres.
-
Ogłoszenia: [U][URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ofertka.pl"]www.ofertka.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.spacerek.net"]www.spacerek.net[/URL] [URL="http://www.przygarnij.pl"]www.przygarnij.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com"]www.vetmozga.com[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [url]www.pineska.pl[/url] [/U]
-
;) dobrze, że wyjaśniłaś. To może ktoś pokaże Ci jak pomagać tu na dogomanii? tak żeby ta pomoc była owocna ;)
-
[quote name='malawaszka']takie objawy to najprawdopodobniej zapalenie gardła albo kaszel kennelowy - wet konieczny tak czy inaczej bo samo nie przejdzie[/quote] Ale właśnie nie, kaszel i dużo sikania wskazuje na zawodnienie psa również. Wet najlepiej oceni. Musi to sprawdzić, bo zawodnienie może być np. spowodowane jakąś chorobą narządu wewnętrznego.
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
No to teraz musi pójść z górki!