Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='malawaszka']jezu jakie oczka przestraszone - widać w nich, że łatwego zycia nie miał z ta babą![/QUOTE] Nawet nie miała śmiałości przyjść go oddać sama, najłatwiej przywiązać, jeszcze do baneru, przecież to kawałek od schroniska :angryy::angryy::angryy:
  2. [quote name='ewu']Ja w gotowości bojowej, przed Masajkiem "zielona noc" w punkcie...:)[/QUOTE] ewu, to powodzenia jutro kochana :) Prawie żeśmy się rozminęły, ja wczoraj, Ty jutro ;) Pozdrów wszystkie psiaki z punktu ode mnie.
  3. [quote name='Klaudus__'][I] Niestety stan na razie bez zmian. Dostał surowicę - jest pod stałą opieką wet - pozostaje wysylać Mu cieple myśli... Przecież musi być dobrze... Nie jest już sam. Nie jest niekochany... Ma nas wszystkich!![/I][/QUOTE] Kukuś, jeszcze wszystkim pokażesz, a zwłaszcza temu choróbsku. Ja w Ciebie mocno wierzę. Właśnie, masz nas wszystkich. Teraz już nikt i nic Cię nie skrzywdzi, już my tego dopilnujemy. Jestem z Tobą kochany piesku.
  4. [quote name='monika083']przelalam do Lilu pieniadze za maj, sprawdzcie czy wszystkie wplaty zanotowalam.[/QUOTE] Moje się zgadza :) Na dniach pójdzie za czerwiec ;)
  5. [quote name='Lobaria']Jak dobrze, ze Go nie wzięłaś ;)[/QUOTE] Hihi, ja już miałam moją Megi, a rokowania na drugiego psa są tragiczne :evil_lol:
  6. Kurcze, to trzeba zrobić mu na fb - kto potrafi???
  7. [quote name='Magdalena']moja psina wyszła z parwo (a było bardzo źle), Kuki też wyjdzie![/QUOTE] :) Jestem z Tobą Kukuś. Gdybyś był bliżej to bym przy Tobie posiedziała.
  8. [quote name='ewu']Tak nawet stare... Niektórzy przestają szczepić dorosłe psy a to błąd. Do końca życia trzeba szczepić.[/QUOTE] Właśnie ten lekarz był wczoraj wściekły, że tak ludzie postępują, nie szczepią psów. W ogóle to świetna klinika, żałuję, że nie blisko mnie :) Nie dziwię się, że dziewczyny chciały tam właśnie jechać z Kukim.
  9. Oj tak. Ale nie poddajemy się :)
  10. Jaki jest teraz stan finansów?
  11. Pewnie, że lepiej, bo jeszcze coś uknuje.... tylko gdzie je umieścić? :/
  12. monika083, a Zenuś ma wydarzenie na fb? Może tak szybciej pozyskamy pieniążki.
  13. [quote name='zdwrdwd']Widocznie tamten dom nie był dla Zivy odpowiedni. Czekamy na jakiś wymarzony domek i tyle nam pozostaje :)[/QUOTE] Mi się wydaje, że jak już znajdzie się ten domek to będzie wymarzony - zawsze tak miałam przy psach. które długo czekały na dom :) Jeden psiak chyba z rok to zamieszkał nad morzem w willi z pięknym ogrodem i stawem :D
  14. Ale paczka przyjaciół - aż miło popatrzeć :D
  15. Kurcze, z nich są takie słodziaki. Zdjęcie jeszcze powiększa, ona są naprawdę małe.
  16. Czarne psy nie są ponoć w "modzie" to może Bill będzie miał szczęście ;)
  17. [quote name='Avilia']A ja co mam powiedzieć?!To mój Klocuś ukochany;( Ale na szczęście będę miała okazję go pożegnać.[/QUOTE] Avilia, kochana nasza, nie narzekaj na brak psich przyjaciół :eviltong::diabloti:
  18. Blunio to jeden z psiaków na dogo, w którym się od razu zakochałam :D
  19. [quote name='Avilia']Jeżeli Masaj miałby zachorować na Parwo to już dawno by zachorował. Masaj trafił do Punktu w czasie kiedy miałyśmy tam 9 szczeniąt zarażonych tym choróbskiem.Żadnemu z obecnie będących tam psów nic nie było-oprócz szczeniąt oczywiście. Także spokojnie.[/QUOTE] Tak, wet mówił o tych szczeniaczkach. Muszą być naprawdę dobrzy skoro udało im się uratować je. Słuchajcie, Masaj to starszy psiak i widocznie był już na to paskudztwo szczepiony - jeśli nie zachorował to tak jak pisze Avilia już nie powinien, ma odporność. Poza tym dziewczyny na ile mogą to dbają o warunki psiaków, widziałam podusie w budkach, pełne miski jedzonka, także właśnie spokojnie :)
  20. [quote name='Klaudus__'][I]Niebawem będę dzwoniła w sprawie Jego stanu zdrowia - więc dam znać. Miałam otwartych kilka zakładek z zacytowanymi wypowiedziami,żeby się odpowiednio ustosunkować,ale stwierdziłam,że nie warto... Na dogo to sposób życia tego forum... - osądzanie i obarczanie winą/wywoływanie wyrzutów sumienia. To niesamowicie ciekawe - chciałabym mieć taki nadmiar czasu,żeby takie rzeczy robić... - ale w sumie nie. Nie dałabym rady - ponieważ nie jestem takim typem człowieka - a szkoda - byłoby mi w życiu o wiele łatwiej. Wiem,że pomagacie jak możecie, jestem wdzięczna każdej jednej osobie,która chociażby przeczytała pierwszą stroną wątku Kukiego. Bo to znaczy,że zaistniał On w Waszym życiu. Jednak jak czasami (nie tylko na tym wątku - również na wątkach innych POMAGAJĄCYCH dogomaniaków) jak macie napisać coś - żeby tylko był kolejny post na wątku - chociaż jednym wyrazem wywołującym przykrość - odpuśćcie sobie... Lara dziękuję,że Go zawiozłaś - mam nadzieję,że mężowi już przeszło - nie chciałabym,żebyś przez nas miała nieprzyjemności. Miałam straszne wyrzuty sumienia ,że jechałaś sama - i strasznie się martwiłam czy sobie poradzisz. Ola mnie uspokajała,że druga Ola (TY ;-)) to łebska babka i sobie poradzi. Dziękuję,bo wiem jakim wyczynem jest błądzenie po obcym zupełnie mieście.[/I][/QUOTE] Z męzem ok, nie martwcie się, ten typ tak ma :) Nie wiem czemu, ale jakoś wierzyłam, że Kuki da radę i pozwoli nam bezpiecznie dojechać :) Teraz dziękuję, że moi rodzice mają działkę za Żywcem i że choć trochę znam Bielsko - kojarzę głowne ulice :evil_lol: Widzicie, on będzie żył :) Mówiłam Wam :) Klaudus__, jak Ciebie nie ma na dogo to ja się martwię, bo wiem, że widocznie masz tyle roboty, że nawet oddechu nie masz żeby tu wejść na 5 minut... Każdy mógł być zły, ale na pewno nie na dziewczyny, jak napisała Lobaria, na całą sytuację, na tego okrutnego człowieka, który najwidoczniej nie szczepił nigdy Kukiego... Też się zastanawiam skąd on na polu mógł złapać to świństwo :/ Słuchajcie, jak Kukuś wydobrzeje to trzeba mu zaserwować spa i fryzjera :)
  21. [quote name='ewu']Ale przecież chyba parwo tak nie skacze.... Do lecznicy przychodzą ludzie ze szczeniaczkami a tam przecież bywają też pieski z parwo. Nie znam się ale mam nadzieją ,że żaden w punkcie się nie zaraził . Jadę po Masajka w piątek....[/QUOTE] Przenosi się przez kał. Idę odpocząć cioteczki, jestem z Wami, jestem z Kukusiem naszym kochanym.
  22. [quote name='Lobaria']Kajko i Koko mają wydarzenie i [B]pomoc finansowa przyjdzie, ale muszą być rachunki. Za karmę za 150 zł nadal nie ma i ja po prostu tracę na fb wiarygodność... [/B][/QUOTE] :/ Ludzie piszą jedną, a robią drugie :/
  23. [quote name='paula_t']Biedne maleństwo :(:(:(:( Patrzy w ten obiektyw z takim zaufaniem w oczkach...[/QUOTE] On miał takie oczka przez cały czas - pomóż mi. I: "boli mnie". W ogóle ktoś go musiał bardzo skrzywdzić, boi się ręki ludzkiej, nagłych ruchów :( Ważyliśmy też Kukiego, waży 12,6 kg..... skóra i kości..... był totalnie odwodniony...
×
×
  • Create New...