-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='ewu']Ja w gotowości bojowej, przed Masajkiem "zielona noc" w punkcie...:)[/QUOTE] ewu, to powodzenia jutro kochana :) Prawie żeśmy się rozminęły, ja wczoraj, Ty jutro ;) Pozdrów wszystkie psiaki z punktu ode mnie.
-
[quote name='Klaudus__'][I] Niestety stan na razie bez zmian. Dostał surowicę - jest pod stałą opieką wet - pozostaje wysylać Mu cieple myśli... Przecież musi być dobrze... Nie jest już sam. Nie jest niekochany... Ma nas wszystkich!![/I][/QUOTE] Kukuś, jeszcze wszystkim pokażesz, a zwłaszcza temu choróbsku. Ja w Ciebie mocno wierzę. Właśnie, masz nas wszystkich. Teraz już nikt i nic Cię nie skrzywdzi, już my tego dopilnujemy. Jestem z Tobą kochany piesku.
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']przelalam do Lilu pieniadze za maj, sprawdzcie czy wszystkie wplaty zanotowalam.[/QUOTE] Moje się zgadza :) Na dniach pójdzie za czerwiec ;) -
3 mies. Kiwi ma złamany krąg kręgosłupa i obie łapeczki :( Ma dom :)
__Lara replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Sama, ale z niej cwaniara! -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Jak dobrze, ze Go nie wzięłaś ;)[/QUOTE] Hihi, ja już miałam moją Megi, a rokowania na drugiego psa są tragiczne :evil_lol: -
Kurcze, to trzeba zrobić mu na fb - kto potrafi???
-
[quote name='ewu']Tak nawet stare... Niektórzy przestają szczepić dorosłe psy a to błąd. Do końca życia trzeba szczepić.[/QUOTE] Właśnie ten lekarz był wczoraj wściekły, że tak ludzie postępują, nie szczepią psów. W ogóle to świetna klinika, żałuję, że nie blisko mnie :) Nie dziwię się, że dziewczyny chciały tam właśnie jechać z Kukim.
-
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Oj tak. Ale nie poddajemy się :) -
Jaki jest teraz stan finansów?
-
monika083, a Zenuś ma wydarzenie na fb? Może tak szybciej pozyskamy pieniążki.
-
Ziva - powodzianka, młoda, energiczna, do psich sportów!!
__Lara replied to zdwrdwd's topic in Już w nowym domu
[quote name='zdwrdwd']Widocznie tamten dom nie był dla Zivy odpowiedni. Czekamy na jakiś wymarzony domek i tyle nam pozostaje :)[/QUOTE] Mi się wydaje, że jak już znajdzie się ten domek to będzie wymarzony - zawsze tak miałam przy psach. które długo czekały na dom :) Jeden psiak chyba z rok to zamieszkał nad morzem w willi z pięknym ogrodem i stawem :D -
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czarne psy nie są ponoć w "modzie" to może Bill będzie miał szczęście ;) -
[quote name='Avilia']A ja co mam powiedzieć?!To mój Klocuś ukochany;( Ale na szczęście będę miała okazję go pożegnać.[/QUOTE] Avilia, kochana nasza, nie narzekaj na brak psich przyjaciół :eviltong::diabloti:
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Blunio to jeden z psiaków na dogo, w którym się od razu zakochałam :D -
[quote name='Avilia']Jeżeli Masaj miałby zachorować na Parwo to już dawno by zachorował. Masaj trafił do Punktu w czasie kiedy miałyśmy tam 9 szczeniąt zarażonych tym choróbskiem.Żadnemu z obecnie będących tam psów nic nie było-oprócz szczeniąt oczywiście. Także spokojnie.[/QUOTE] Tak, wet mówił o tych szczeniaczkach. Muszą być naprawdę dobrzy skoro udało im się uratować je. Słuchajcie, Masaj to starszy psiak i widocznie był już na to paskudztwo szczepiony - jeśli nie zachorował to tak jak pisze Avilia już nie powinien, ma odporność. Poza tym dziewczyny na ile mogą to dbają o warunki psiaków, widziałam podusie w budkach, pełne miski jedzonka, także właśnie spokojnie :)
-
[quote name='Klaudus__'][I]Niebawem będę dzwoniła w sprawie Jego stanu zdrowia - więc dam znać. Miałam otwartych kilka zakładek z zacytowanymi wypowiedziami,żeby się odpowiednio ustosunkować,ale stwierdziłam,że nie warto... Na dogo to sposób życia tego forum... - osądzanie i obarczanie winą/wywoływanie wyrzutów sumienia. To niesamowicie ciekawe - chciałabym mieć taki nadmiar czasu,żeby takie rzeczy robić... - ale w sumie nie. Nie dałabym rady - ponieważ nie jestem takim typem człowieka - a szkoda - byłoby mi w życiu o wiele łatwiej. Wiem,że pomagacie jak możecie, jestem wdzięczna każdej jednej osobie,która chociażby przeczytała pierwszą stroną wątku Kukiego. Bo to znaczy,że zaistniał On w Waszym życiu. Jednak jak czasami (nie tylko na tym wątku - również na wątkach innych POMAGAJĄCYCH dogomaniaków) jak macie napisać coś - żeby tylko był kolejny post na wątku - chociaż jednym wyrazem wywołującym przykrość - odpuśćcie sobie... Lara dziękuję,że Go zawiozłaś - mam nadzieję,że mężowi już przeszło - nie chciałabym,żebyś przez nas miała nieprzyjemności. Miałam straszne wyrzuty sumienia ,że jechałaś sama - i strasznie się martwiłam czy sobie poradzisz. Ola mnie uspokajała,że druga Ola (TY ;-)) to łebska babka i sobie poradzi. Dziękuję,bo wiem jakim wyczynem jest błądzenie po obcym zupełnie mieście.[/I][/QUOTE] Z męzem ok, nie martwcie się, ten typ tak ma :) Nie wiem czemu, ale jakoś wierzyłam, że Kuki da radę i pozwoli nam bezpiecznie dojechać :) Teraz dziękuję, że moi rodzice mają działkę za Żywcem i że choć trochę znam Bielsko - kojarzę głowne ulice :evil_lol: Widzicie, on będzie żył :) Mówiłam Wam :) Klaudus__, jak Ciebie nie ma na dogo to ja się martwię, bo wiem, że widocznie masz tyle roboty, że nawet oddechu nie masz żeby tu wejść na 5 minut... Każdy mógł być zły, ale na pewno nie na dziewczyny, jak napisała Lobaria, na całą sytuację, na tego okrutnego człowieka, który najwidoczniej nie szczepił nigdy Kukiego... Też się zastanawiam skąd on na polu mógł złapać to świństwo :/ Słuchajcie, jak Kukuś wydobrzeje to trzeba mu zaserwować spa i fryzjera :)
-
[quote name='ewu']Ale przecież chyba parwo tak nie skacze.... Do lecznicy przychodzą ludzie ze szczeniaczkami a tam przecież bywają też pieski z parwo. Nie znam się ale mam nadzieją ,że żaden w punkcie się nie zaraził . Jadę po Masajka w piątek....[/QUOTE] Przenosi się przez kał. Idę odpocząć cioteczki, jestem z Wami, jestem z Kukusiem naszym kochanym.
-
[quote name='paula_t']Biedne maleństwo :(:(:(:( Patrzy w ten obiektyw z takim zaufaniem w oczkach...[/QUOTE] On miał takie oczka przez cały czas - pomóż mi. I: "boli mnie". W ogóle ktoś go musiał bardzo skrzywdzić, boi się ręki ludzkiej, nagłych ruchów :( Ważyliśmy też Kukiego, waży 12,6 kg..... skóra i kości..... był totalnie odwodniony...