[quote name='LILUtosi']oj i życia i werwy. Toruś z Zenusiem niestety walczy o mnie. Jak mnie nie ma to chodzą obok siebie i nic. Ale jak ja jestem niedaleko to jeden przez drugiego leci do mnie i jak koguty się prężą do siebie. Dwa staruszki co normalnie prawie ledwo co chodzą a tak to jak gladiatorzy na arenie.[/QUOTE]
No proszę. Kto by pomyślał ;)
[quote name='Lobaria']Nie mam już dziś sił kopiować relacji z wizyty...
[B]Napiszę na razie tylko to że Pani pochwaliła się, że w razie jej śmierci nakazała swojemu weterynarzowi psiaka uspić, byle tylko nie oddawać w inne ręce...[/B][/QUOTE]
Co za niepoważna kobieta.... a jak pies umrze to też można ją uśpić? :angryy:
[quote name='Ania102']Jednorazowo moge wspomóc Paure kwota 30 złotych, może jak moja sytuacja w pracy się wyklaruję będę mogła zadeklarować się na stałe, w tym momencie nie moge.[/QUOTE]
Dzięki cioteczko :)
Jaki przestraszony, biedny :(
Klaudus__, wiem, że jesteś zawalona teraz, bo jeszcze Avili nie ma, ale dałabyś radę porobić ładniejsze zdjęcia mu na trawie?
[quote name='sonia1974']Dziś przyszły pieniążki od MARGOTH -35ZŁ za bazarek, zbiorowy przelew i wpłata jednorazowa od ANIA SHIRLEY-60ZŁ
:B-fly:[COLOR=#b22222]BARDZO DZIĘKUJEMY [/COLOR]:B-fly:BASTEREK MA NA KONCIE 164ZŁ
[COLOR=#FF0000]BARDZO PROSZĘ PILNUJCIE MNIE , PIERWSZY RAZ ROZLICZAM CUDZE PIENIĄDZE I MAM OKROPNEGO STRESA [/COLOR] :wallbash:
[COLOR=#ff0000]
[/COLOR][/QUOTE]
Będzie dobrze cioteczko ;)
Jestem.
[B]edytka850[/B], trzeba powysyłać dużo, dużo PW z zaproszeniami - tylko tak się da. Udało nam się tak dla jednego pieska, który też potrzebował schronienia na cito zebrać już ponad 600zł.
[quote name='paula_t']Jakie wspaniałe wieści, Kuki jesteś bardzo, bardzo dzielny!:multi:[/QUOTE]
Ten, kto adoptuje Kukiego, będzie miał prawdziwy skarb ;)
Kukuś, idzie ku lepszemu ;) a pomyśleć, że już prawie tydzień temu jechaliśmy razem do weta, a nie było dobrze....
Mam nadzieję, że już za niedługo na tyle wydobrzejesz, że będziesz mógł jechać do cioteczki michelle04 :)
Tylko to jest jakieś nieporozumienie. Gmina ma obowiązek radzić sobie z bezdomnością psów, co jest zapisane w ustawie o samorządzie gminnym. W końcu to z naszych podatków utrzymuje się schroniska. A my mamy teraz poza naszymi podatkami jeszcze łożyć na te psiaki :/ wiem, że tak jest wszędzie, ale mam już dość tej bezkarności władz.....
[quote name='luka1']Czy ktoś jeszcze pamięta tego psa? Tkwi w boksie "hotelowym" i nikt się nią nie interesuje. Jeszcze tyle lat życia przed nią, a ona ciągle na tej stajennej słomie. Zastanawiam się nad sensem tej sytuacji.[/QUOTE]
A kto właściwie odpowiada za psa?
[quote name='Emiś']Aktywowałam.
Był jakiś problem z gumtree - ponoć już takie ogłoszenie jest?[/QUOTE]
Spoko, bo ja aktywowałam na mojego maila - na Twojego było powiadomienie, że jest założone konto i trzeba było hasło podawać ;)