Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Świetne zdjęcie jak są razem w trójkę :) :) :)
  2. [quote name='tobciu']pieniądze pomału spływają z bazarku, co mam w podpisie.[/QUOTE] Superowo!!! :) Świetna sygnaturka bazarku :)
  3. [quote name='edyseja']A wcale się nie proszę a mi się ciągle coś przydarza. :evil_lol: Kolejna sytuacja, w autobusie: tłok niemiłosierny, każdy leży na każdym, pojazd zasuwa dobre 60 na godzinę. Kierowca zbliżając się do przystanku gwałtownie przyhamował, po czym otworzył drzwi na kilka sekund dosłownie, tak że biegiem trzeba było wysiadać (prawdopodobnie jakiś spóźniony kurs) i za chwilę zamknął. Jeden z pasażerów zaczął wrzeszczeć do szofera, bo cudem udało mu się dostać do środka pojazdu: Panie, co Pan świnie wieziesz?!!! A kierowca na to: a co, ryjka przyciąłem? :evil_lol: Innym znowu razem jadę tramwajem, wsiadł do niego żebrzący Rumun i zaczął rzępolić na harmonii, w kółko to samo więc uszy więdły. Kierowca nie wytrzymał, wysiadł i kazał mu się wynosić z "jego pojazdu" bo nie jest się w stanie skupić na prowadzeniu przy tej "kociej" muzyce. :evil_lol:[/QUOTE] Hahahahaaha, jedna historia lepsza od drugiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ta z tym ryjkiem to jest the best, wymiękam :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: No właśnie, co z tą drugą suńką? :(
  4. Ogłoszenia są potrzebne :( może po wypłacie wykupię albo porobię, bo idę od dzisiaj na urlop.
  5. [quote name='Emiś']Odnowiłam ogłoszenie na tablicy, dorobię jej jeszcze parę nowych. Jak do tej pory nie było ani jednego telefonu :([/QUOTE] Przykre :( Tyle ogłoszeń i nic :(
  6. No czekamy do soboty żeby już oczko Inkę nie bolało :) I na karmę ciągle zbieramy!!!!
  7. Cholewcia, to nie może przepaść!!!
  8. Super! Tj. na sobotę? ;)
  9. Niesamowite!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  10. Walka nadal trwa.... wygrasz ją maleńka!
  11. Cudak, umówisz Inkusię na zabieg?
  12. Przepiękne psy!!!! :) :) :) i szczęśliwe :D
  13. Fajowo :) A niech spadają z tym regulaminem :eviltong:
  14. Karilka, i dobrze im tak! Głupie babska!
  15. [quote name='AtaO'][B]asiuniab[/B] To ostatnie zdjęcie - ślubne - [B]REWELACJA !!![/B][/QUOTE] Rzeczywiście piękne - świetny pomysł! :)
  16. [quote name='edyseja']Któregoś razu jak byłam z kudłatym na spacerze zaczepił mnie facet inteligentnie zapytując: dlaczego ten pies szczeka? Odpowiadam, że mówić nie umie ale od września wybiera się do szkoły i będziemy go uczyć ludzkiej mowy. Gość coś burknął pod nosem, oddalił się nie ukrywając swej złości i wyżył na śmietniku kopiąc go w betonową obudowę. :evil_lol:[/QUOTE] Dobre :evil_lol: mój stwór na szczęście też śpi w godzinach nocnych :diabloti: Lili8522, trzeba było odpowiedzieć tak jak edyseja temu gościowi :diabloti:
  17. Jakby tak inni poszli w Twoje ślady cioteczko to nie musielibyśmy się martwic o finanse Zenka.
  18. Właśnie, nic się nie dzieje.... słuchajcie, a Baster mógłby zamieszkać w ogrodzie koło domu? BUDRYSEK?
  19. Matko, takich to jak najmniej :mad:
  20. Klaudia, ona gdzieś uciekła poza Punkt? :(
×
×
  • Create New...