-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Kirke69']Nawet nie zauważysz kiedy przetruchtasz tą 15 :cool3:[/QUOTE] Tylko czy moja sunia da radę :cool3:
-
Około roczny radosny Kair -adoptowany ze schronu.
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Właśnie, pustki, za dużo Was :( -
Wciąż zbieramy!!!!!
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
__Lara replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Kochana Lobario, w tytule wątku brakuje jednej literki - tak mi się rzuciło w oczy :cool3: -
[quote name='saraisa']Aha, to fajnie :) A czy Malwinka jest pod opieką SOS Husky? Bądź czy są już jacyś chętni do jej adopcji :)? I jak schronisko zapatrywałoby się na udział naszych Psitulowych psiaków w Tyskim Dogtrekingu 01.09.2012 organizowanym przez SOS Husky? Czy byłaby taka możliwość? Oczywiście transport oraz wpisowe załatwilibyśmy we własnym zakresie. Może byłaby to jakaś szansa dla psiaków na pokazanie się? W opisie imprezy jest napisane, że oczywiście psy ze schronisk mogą brać udział, mają nawet specjalną kategorię :)[/QUOTE] W sumie to dobry pomysł :)
-
Fido - 7 mies. cocker spaniel juz u siebie w domku z kotem!
__Lara replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Może za dużo szaleje ;) -
[quote name='Boni-Bobo']Oczywiście, nie mam nic przeciwko psiakom szukającym pomocy na Kacperkowym wątku. Każdy sposób dobry, aby w tłumie nieszczęścia dojrzeć potrzebującego. Dzisiaj nie mam dobrych wiadomości. Kacperek od wczoraj źle się czuje . Leki nie pomagały, płakał, pojawiły się drżenia mięśni, tylne nóżki ciągnął. Nie spaliśmy praktycznie całą noc i rano pojechaliśmy do weta. Dostał nowe leki, na cztery dni cimalgex. Jeżeli nie będzie poprawy maluszkowi zostaną podane sterydy. Cysty w prostacie rosną i konieczna jest operacja. To też powoduje ból. Lekarz mówił, że może być ewentualnie zastosowana blokada kręgosłupa. Czy ktoś miał z tym do czynienia u swojego psa? Kamień na zębach dalej narasta, a przecież był usuwany na początku czerwca. Najważniejsze, aby Kacperek nie cierpiał, to jego popiskiwanie, patrzenie w oczy, taka niema prośba o pomoc są nie do wytrzymania, gdy nic nie pomaga... W poniedziałek mamy kolejną wizytę u lekarza, wtedy ustalimy termin operacji prostaty i związanej z tym kastracji. Teraz maluszek śpi, jest rozluźniony, nie ma napiętych mięśni. Niech te tabletki pomogą.... [CENTER] [/CENTER] [/QUOTE] U mojej suni kamień też szybko wrócił, miała czyszczone w grudniu, a już jest jak było :/
-
Viki z oskalpowaną łapką zostaje w dt na stałe!
__Lara replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
To teraz taki miś pluszowy z niej się zrobił :) -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super :) kochana ewu za niedługo zamieszka w pociągu :wallbash: :eviltong: Czekamy na zdjęcia :) -
[quote name='Panna Marple']Jestem na zaproszenie. Mogę wspomóc tylko jednorazowo:shake:. Poproszę o numer konta. Słodka sunia, taka kochana i tyle krzywdy doznała... Podłe jest życie. Niech jej teraz będzie tylko lepiej[/QUOTE] Konto podam jak już Paura opuści schron :) Poprosiłam paulę_t, bo jest z Krakowa :cool3:
-
[quote name='soboz4']Fleki jest na 60 kg pociągnięcia, nie wagi psa. Tak samo myślałam jak kupowałam pierwszą flexi, teraz miałam już parę i muszę dla jamniorów kupować na 35 kg, bo ciągną jak brytany czasem...[/QUOTE] To ja nawet nie wiedziałam!
-
[quote name='arim']Maczka odeszła za TM [*] Z jej deklaracji mogę dać 10zł stałej na Paurę. Wykreślcie mnie proszę z jednorazowej a proszę wpisać na stałą.[/QUOTE] Dziękuję! Choć serce mi się łamie na myśl o Maczusi... [B] paula_t,[/B] ja też uwielbiam oglądać jej zdjęcia i być z nią :D [B]Monika89[/B], szykuje się wizyta u Ciebie :cool3: muszę kogoś znaleźć z Krakowa ;) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł Kryzia 10zł Syla 10zł arim 10zł RAZEM: 195zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd] Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Musiałabym najpierw poćwiczyć i namalować choć jednego psa....:p Chyba, że masz wróble? :diabloti:[/QUOTE] Wróble przylatują, chociaż więcej jaskółek :eviltong: gniazda mają i nam brudzą :eviltong: mogę podesłać na próbę jakąś fotę :cool3: -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[B]zachary,[/B] Plina się do nas w ogóle nie odzywa, nie wiadomo co z wpłaconą kasą, trudno w tej sytuacji podejmować jakieś decyzje... -
Boże, nie :( :( :( :( :( :( :( :( :( dlaczego?????????????????????????????????? :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Dumce się nie udało, Maczuci też - dlaczego?????????????????????????????? DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Cztery godziny w deszczu...moje psy by mnie przechrzciły. To już bym wolała wejść do lisiej nory, zakryć się krzakiem jagodowym i przeczekać. Lara, próbowałam ze zdjęć, ale jakoś...mam do nich zbyt emocjonalny stosunek :p i ciągle mi coś nie pasowało.[/QUOTE] A mi byś namalowała moje stwory? :D oczywiście za opłatą ;)