Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Co za durne myślenie......
  2. Ojej, to też bardzo ważne przecież!!! DZIĘKUJEMY!!!! :) :) :) :) :)
  3. Ile jedzonka nowego :) chłopak spory to sporo jedzonka :)
  4. [quote name='Emiś']Jaka mina :D "każ mi jeszcze raz podać tę łapę, to ci głowę odgryzę" :P[/QUOTE] Hahahahaha - dokładnie to samo pomyślałam :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  5. W takim tempie to Wy nazbieracie na wszystkie psiaki z punktu :diabloti: :klacz::cool2: Jesteście niemożliwe :loveu: Jutro ja zaczynam podbój zaproszeniami :cool3:
  6. [quote name='Panna Marple']Żwacze nie były szczelnie zapakowane, więc cała droga do Zabrza minęła nam w tym boskim aromacie:diabloti:. Cieszę się, że karma się przydała. Pozdrowionka, Lara, bardzo miło było Cię poznać:lol:[/QUOTE] Hihihih, Ciebie również ;) może jeszcze nie raz się spotkamy :cool3: Paura swym pięknym zapachem zajęła powietrze i żwacze musiały zostać w schronie :diabloti::evil_lol:
  7. [COLOR=#800080][B]Paura to bardzo uroczy psiak Wiele samotnie przezyła już lat W chłodzie i głodzie, niepotrzebna nikomu Nikt jej przygarnac nie chciał do domu Tułała się sama po tym bożym świecie O czym już wszyscy na pewno wiecie W schronisku siedziała także długi czas Czego by nie chciało przezyć żadne z nas Lecz i dla tej psinki naszej kochanej Wreszcie szcześliwy czas nastanie Znalazła sie bowiem wspaniała dusza Której Paura serce przebiła amora strzałą niczym kusza Pokochała ją bowiem z serca całego Pozwalając jej reszte życie przeżyć swego Jako psiaka kochanego i uwielbianego W zamian Paury serce choć tak małe Jest dla niej jedynej i tylko niej całe. Przepiękny tekst [/B][/COLOR]:placz: dziękujemy!!!! Jeszcze mój :oops: Dawno, dawno temu, gdy ziemia była pusta, I gdy wszędzie rosła tylko wielka puszcza, Gdy życie jakoweś trudno było znaleźć, Mogłeś na swych drogach sunię Paurę odnaleźć, Była piękna i mądra, czarowała wdziękiem, Który nie ubywał wraz z jej rosnącym wiekiem, [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-df0NTYm7sng/T7lRwYZ29JI/AAAAAAAAA88/g7kIWQeZxJ0/s512/276.JPG[/IMG] Jej brązowo-beżowa narzutka na grzbiecie, Błyszczała na słońcu, najpiękniej w lecie, Oczy jak węgielki, rzucały ulotne spojrzenie, Wpadałeś przy pierwszej chwili w zauroczenie, Gdy przytuliłeś twarz do futerka mięciutkiego, Poczułeś ciepło bijące z jej serduszka niedużego, [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iwxhSGORAGM/T7lRyxE6rRI/AAAAAAAAA9I/HaV44j7Zbg4/s640/281.JPG[/IMG] Paura żyła sama, ale towarzystwem człowieka nie gardziła, Wręcz potrzeba serca ją do człowieka nagliła, Minęło sporo lat, a Paura już sama nie była, Inni psi przyjaciele przybyli i konkurencja tempa nabrała, Futerko Paury nadal w słońcu się skrzyło, A jej serce o domu jednym, jedynym marzyło, [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BZjitf_eRkg/T7lRz11AFmI/AAAAAAAAA9Q/fti41gZjYpM/s640/284.JPG[/IMG] I choć nadal futerko jest miękkie, a oczka wciąż błyszczą, Ludzie najwidoczniej smutku Paury nie widzą i nie słyszą, Czy oczarować trzeba tylko rasą, pustą nazwą, Czy Paury spojrzenie nie czaruje, i choć jej chęci gasną, [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9LQK3FvZDRU/T7qoPldexuI/AAAAAAAAsrM/uv_5N4Ng3a8/s512/_DSC8674-41.jpg[/IMG] Chce nadal królować, jak dawniej, w pobliżu człowieka, Który otworzy jej drzwi do swego serca, wystarczy nieduża wnęka.. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CEq8WvKJc7s/T7qoIdCrq4I/AAAAAAAAsp8/-y-FvcAxVC4/s512/_DSC8664-32.jpg[/IMG] Kocham Cię Pauruniu :* [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gnuxVehSIo4/T7qqFw21uLI/AAAAAAAAs9E/hF78yd3QaN0/s512/_DSC8866-181.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Mysia_']:loveu: akurat karma bardzo się przyda dla Norka i Filipinki :loveu: bo oni tylko taką mogą jeść :-([/QUOTE] Hahahaha, Panna Marple - Tyś chyba wyśniła ten transport! Klima była - w sam raz dla gabarytów Paury, auto terenowe, więc nie było problemów żeby czegoś nie oberwać dojeżdżając do schronu (droga do schroniska jest baaaardzo wyboista), no i teraz jeszcze tą karmą spasowałaś :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Ewa Gałązka']Lara - Dzięki za numer konta. Wpłata z deklaracji już poszła ! Sunia w nowym domku - fajnie ![/QUOTE] Dzięki! :D :D :D [B]Dotychczasowe wpływy na koncie Pauruni:[/B] na stanie było +36zł [B]nowe wpływy:[/B] Bjuta 20zł AtaO 10zł paula_t 5zł Arim - za 2 miesiące 20zł Panna Marple 100zł :o :o :O asiuniab 10zł P. Amanda D. - FB 10zł Naszkaarek 30zł - 100zł na karmę Kryzia 40zł ---------------------------- [B]191zł :)[/B] [B] DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!!!!! [/B]:loveu::loveu::loveu:
  9. Jejku, boję się o naszego Kukiego - aaaaaaa, żeby wszystko było dobrze! :-( ale nie no, ufam Wam cioteczki :loveu::loveu::loveu: Jeszcze dzisiaj dzwoniła jedna Pani w sprawie Kukiego to odesłałam do malawaszki :cool3: Tak, tak giselle4 kochana, sprawdzamy oczywiście że tak :cool3:
  10. Panna Marple - zaskoczyłaś mnie ekwipunkiem swojego auta dzisiaj :diabloti::evil_lol: jeszcze psiaczki dostały karmę Royala i żwacze od cioteczki :loveu::loveu::loveu:
  11. Monika :)))))))))))))))) Boże, jak ona słodko wygląda na dywanie!!!! Ciotki, ona pierwszą noc w życiu poza schronem spędzi!!!! :o :o :o :) :) :) Myśmy się w maju kąpały na akcję to musiałam Paurę na siła do brodziła wsadzić :diabloti: [quote name='asiuniab']ależ super, popłakać się można ze szczęścia; wszystkim, dzięki którym Paura opuściła dziś schronisko dziękuję bardzo:smile:[/QUOTE] Ja również wszystkim bardzo dziękuję!!!! Panie Marple, Monice, wszystkim, dzięki którym Paura po 7 latach mogła wyjść ze schronu... łezka mi się w oku kręci :placz::placz::placz: [B]DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA![/B]
  12. Pożegnałam się z Paurunią i ruszyła w drogę :) :) :) Miło mi było poznać Monikę i Pannę Marple :D Paura ma doborowe towarzystwo :D Dziewczyny poszły do wc, a ja czekałam z Paurą i biedna chciała wracać na boksy :( myślała, że to zwykły spacerek i koniec.... a tu taka heca :D Ja mam zdjęcia i miałam je przesłać mmsem AtaO żeby wstawiła tutaj, ale mądra Lara przez przypadek zablokowała sobie telefon i nie umie teraz znaleźć kodu PUK, bo PINu zapomniała....ahhhhhhhhh......
  13. Ale jednego swojego pieska macie? Dobrze, że już daleko od tego okropnego sąsiada...
  14. [quote name='asiuniab']no tak, ale tu okazuje się za wszystko można dostać punkty, a w takim razie jak inaczej zwołać cioteczki???[/QUOTE] Telepatycznie :eviltong::diabloti::evil_lol:
  15. [quote name='giselle4']Larka,pisz na pv[/QUOTE] OK :) a będą jakieś zdjęcia Kukisia z nowym Państwem? :cool3:
  16. [quote name='agumka']Piękny piękny ale póki co tylko jedyna czułość na jaką może sobie pozwolić to dotyk noskiem ręki w czasie wąchania, potem warczy :([/QUOTE] że też tyle w nim agresji :(
  17. [quote name='agumka']to teraz czas na Reksia :D ?[/QUOTE] Hehe, czemu nie ;) ten bez ogonka?
  18. [quote name='phase']Ja przyniosę paluszki i czipsy. :evil_lol:[/QUOTE] Hehe, koniecznie :evil_lol: dziewczyny już są! pojadą teraz do schronu, a po mnie kierowca wróci o 14.30 :eviltong: bo jeszcze w pracy siedzę...
  19. To gdzie sunia jeździła? :)
  20. Kurcze, szalejecie ciotki :) Uwazajcie na te wpisy w profilu - można dostać punkty karne...
  21. [quote name='paula_t']To u kogo się spotykamy?? ;)[/QUOTE] U Moniki89 rzecz jasna, hehe. Poznacie Paurę :D
  22. Też mi się tak wydaje :)
  23. w aucie? :)
  24. [quote name='Kryzia']Niesamowite, okazuje się, że szczęścia też chodzą parami Lara chyba powinnaś się dzisiaj upić :)[/QUOTE] No chyba :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug::beerchug:
×
×
  • Create New...