[quote name='Cudak']Na Fundacyjnym koncie jest dla kotów uzbierane 357,67 PLN (uzupełnię później od kogo :) ),
nawet na 3 worki karmy nie starczy... a zaraz trzeba będzie zamawiać.
Jeszcze mam kilka bazarków nie rozliczonych, to na puszki by było (teraz w Biedronce promocja, mam nadzieję, że się załapiemy na whiskas 4 puszki za 9.99 zł)[/QUOTE]
Cudak, a ile normalnie worków kupujecie?