Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Malgoska']a gdzie ten wątek?[/QUOTE] No właśnie ;) już po, a ja o niczym nie wiem :diabloti:
  2. Tak, tak, umawiamy sie na wizytę :) Trzymajcie :)
  3. No nareszcie! :diabloti:
  4. Jakie podejście :o :o :o jestem w szoku!!!! Macie jakiś plan awaryjny co do Fago???
  5. Super, że Kia się dobrze miewa :) I dobrze z tymi kamieniami ;)
  6. Jak dobrze, że Toruś nie musi siedzieć za kratami :)
  7. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się dorobić te ogłoszenia...
  8. [quote name='Jasza']Dwa psy i mąż bałaganiarz. Chodzę i marudzę, sprzątam, zrzędzę...wiem. Ale jak nie narzekać. Co zrobię, to zanim się nie obejrzę - bałagan. Wczoraj w łazience na ścianie znalazłam rozgniecioną muchę. Sama się nie przylepiła :roll: Pytam Damiana : - Zabiłeś muchę w łazience? Bo wisi na ścianie... Na to mąszszsz: - A co, nie odpadła? :mdleje:[/QUOTE] Jaszko, skądś znam ten problem! ostatnio narzekamy na naszych TZ z koleżanką w pracy, na ich porządki, a raczej nie-porządki :p Mój mąż nie rozumie pojęcia: poukładane, na swoim miejscu :p A Megi, a jakże - uwielbia saneczkować brudną pupą np. po dywanie :p
  9. Kiedy w tych Mysłowicach coś się zmieni?? Interesowały się kiedyś tym władze?
  10. [quote name='Avilia']Zapewne nie;/ Już mamy psy w hotelach bez deklaracji;/ Mozart,Ikar,Aszka...[/QUOTE] No własnie...... skąd brać na to wszystko kasę......
  11. Jeszcze mu podorabiam. Wrzuciłam go też na wątek jamnikowatych ;)
  12. Podesłalam Aszkę dwóm osobom, które pisały/dzwoniły o Kukiego ;)
  13. W Punkcie Przetrzymań w Pszczynie jest taki jamnikowaty: [SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=arial][B]Karlos[/B] jest niewielkim psiakiem, w typie jamniko-ratlerka?[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]Ma około 3 lata i bardzo ładnie chodzi na smyczy.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]Na widok człowieka podskakuje radośnie,żeby zwrócić na siebie uwagę :smile:[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]Jest przyjacielską przytulanką.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]Niestety warunki schroniskowe są dla Niego bardzo trudne - to typowy kanapowiec...[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]Nie zna budy.[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]Dlatego w niej nie śpi...[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial]Mamy nadzieję,że uda nam się znaleźć Mu kochający dom przed nadejściem jesiennej słoty,a później zimy... [U][B]Mamy full psów w Punkcie.Grozi im wywózka do Mysłowic.Tam mikrusek sobie nie poradzi!Prosimy o DT!!![/B][/U] [/FONT][/COLOR][FONT=arial][B][COLOR=#FF0000]Kontakt: 798 596 534 / 785 549 189 [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#FF0000][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/B][/FONT][/SIZE][IMG]http://imageshack.us/a/img14/6753/dsc0851h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img811/1959/dsc0852h.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img842/4186/dsc0856qy.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img819/6264/dsc0859n.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img96/7056/dsc0839u.jpg[/IMG] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232304-Mikusek-KARLOS-jamniko-ratlerek-Pilnie-potrzebny-DT[/url]!!! Co gorsza, w Punkcie jest przepełnienie i grozi mu wywóz do Mysłowic-mordowni... pomóżcie go uratować!!!! :( bdt na wagę złota...[SIZE=3][FONT=arial][/FONT][/SIZE]
  14. Co do imion: a może Len i Lenka?
  15. Trochę ogłoszeń: [url]www.tablica.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.olx.pl[/url] [url]www.morusek.pl[/url]
  16. Jaki biedak :( :( :( i taki wychudzony :( :( :(
×
×
  • Create New...