Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Ożesz kurde :-( no szkoda... bico, zaraz napiszę do Ciebie PW.
  2. majko, a Czy jakieś pieniążki wpłynęły już na Alberta? wiem, że jedna osoba już wpłaciła 50,00zł ;)
  3. Piękne zdjęcia :loveu: Pipi, jaka ładna gromadka :lol:
  4. Cioteczki, zdjęcia chcecie ;) Ewuniu, ale która to była osoba co robiła zdjęcia? może o amikat Ci chodzi? popytam, ale nie teraz, bo nie jestem na swoim kompie, mój w naprawie ;)
  5. To Robin jeszcze w lesie przyczajony? :mad:
  6. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Cioteczki kochane, i ja coś może wyskrobię ze świnki skarbonki, ale najpierw muszę ją przetrząsnąć :roll::evil_lol:
  8. Romina, allegro zrobię najwcześniej we wtorek - mam kompa w naprawie, pisze teraz z innego, nie u siebie.
  9. [quote name='BoUnTy']Informuje, ze dzięki pomocy Lary i Maciaszek Dora własnie grzeje doopsko w swoim nowym domku! ;][/quote] Supeeeeeeeeeeeer :loveu::loveu::loveu::loveu: strasznie się cieszę, Ci ludzie wydawali mi się bardzo fajni :loveu:
  10. Dziewczyny, Janka już nie ma allegro, może wystawić jeszcze raz? tylko kasa by się na to przydała...
  11. No, Bazyl, chłopisko wielkie, szykuj się na jutro do odlotu :evil_lol:
  12. [quote name='Kenny']Chciałabym sfinansować allegro Cyklopka...i ogłoszenia też zamierzam porozwieszać ;) Lara daj znać ile konkretnie za to allegro, wpłacę Ci na konto.[/quote] Kenny, nie mam teraz dostępu do swojego kompa, jest w naprawie, pisze nie ze swojego, pewnie już jutro będzie to się umówimy z tym allegro ;)
  13. [quote name='maugo'][COLOR=blue]a teraz strzelam niusem[/COLOR] PANNA NEFRONDA POSZŁA NA SPACER LUZEM I NAWET SPECJALNIE SIĘ NIE ODDALAŁA, była cały czas w zasięgu jakichś 5 metrów, na zawołanie przychodziła "natentychmiast":lol:, a w drodze powrotnej szorowała do chaty najszybciej jak mogła. Drogę do domu zna bardzo dobrze, sama skręciła w odpowiednią dróżkę. Pewnie byłybysmy na spacerze dłuzej, ale pogonił nas deszcz.[/quote] No proszę :lol: co może zdziałać miłość człowieka :loveu: ma się tak dobrze, ważne, że już zaufała człowiekowi :lol:
  14. Troszkę mnie nie było, ale widzę, że sytuacja się dobrze rozwija ;) to czekamy na wieści z przyszłego, oby, domku dla Bordi :)
  15. [quote name='rita60']Ariel buszujacy w trawie:multi:[/quote] :lol: super filmik i super Pan bocian :p
  16. [quote name='Bjuta']Kładeczko! Masz szansę na człowieka na wyłączność! :lol:[/quote] :multi::multi::multi::multi::lol: jak to fajny domek to możemy się już cieszyć :loveu:
  17. Nie było mnie trochę i super wieści :multi: :loveu:
  18. Ja też się przychylam do waszego zdania. W takim razie trzeba znowu wystawić Cyklusiowi allegro i ktoś je musi sfinansować. Najlepiej żeby to było allegro za ok.20 zł. Postaram się też porozwieszać ogłoszenia Cyklusia.
  19. [quote name='Negri_2008']Do wszystkich cioteczek!!!! Porozsyłajcie ten wątek gdzie tylko możecie, może kogoś poruszy los Elzy...:-([/quote] Właśnie, trzeba pójść tą drogą!
  20. [quote name='zuzlikowa']Ja im zaraz konto wysłałam...tylko zapomniałam napisać,że wysłałam,albo uznałam,że napisałam i przeskoczyło:oops::oops::oops: _Laro...dzięki,że w razie czego podpowiesz!:loveu:[/quote] No nie chciałam żeby cosik przepadło ;)
  21. [quote name='Moria']Kładeczka jak najbardziej sie zadomowila. Pilnuje sie i biega caly dzień po ogrodzie, nie jest konfliktowa, przybiega zadowolona, żeby ja poglaskać. Chwilke poczekajcie bedą zdjecia.[/quote] Super :lol: na zdjęcia pozytywnie reflektujemy :lol:
×
×
  • Create New...