Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [B]Pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł... [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/"][COLOR=#000000]Elza "żona" Igora - zbieramy fundusze na hotel i socjalizację[/COLOR][/URL]
  2. [B]Pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]
  3. [B]Cioteczki, pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]
  4. [B]Cioteczki, pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]
  5. Mleduję się na wątku ;)
  6. [B]Cioteczki, pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]
  7. [B]Cioteczki, pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]
  8. [quote name='bubizac85']hej tu Ania druga nocka była znacznie lepsza, co prawda była jeszcze blokada na kupke, ale spała bardzo spokojnie, co wiecej rozwalona na kanapie na plecach :) czyli już chyba się tak nie stresuje :) sama ją musiałam dobudzać o 6.30 żeby się na spacer ruszyła :) o znów spi przy mnie :D dzisiejsze wyjscie było bardzo ważne, malutka była niesamowicie DZIELNA, widac było, że się bała i samachodów i huku, ale dziarsko szła raz przy nodze, raz trochę przede mną sprawdzając czy jestem co chwila, jeszcze was ciągle szuka, kiedy wychodzimy tu na osiedlu na spacer, próbuje z nią biegać i jakoś zachęcać, ale już nie zwiewa jak zobaczy z daleka psa, tylko ostrożnie przechodzi obok. Na uczelni spisała się dzielnie, dała się głaskać i trzymać innym na kolanach, kiedy ja miałam zaliczenie. Co prawda chciała udziabać mojego wykładowce, ale w tej kwestii akurat się zgadzamy :) była bardzo grzeczna, nie uciekała, siedziała na kolankach ( bo w sumie trochę się bała, że nas wywalą z budynku, ale było dobrze :) pierwsze koty za płoty :) będzie więcej spacerów i odwiedzin :) Pozdrawiam Ania i mała froterka Bordi :)[/quote] Super :loveu: nawet z Tobą na uczelni była :lol: to miała dziś trochę wrażeń :) i się nieźle spisuje, oby tak dalej :) Bico, znalazłać superzasty domek dla Bordi :loveu:
  9. [quote name='Brysio']ok juz zmieniam ale ile trzeba kasy?[/quote] Ok. 300zł miesięcznie, ale jeżeli nie uda nam się tyle uzbierać to tyle ile się uda... ale myślę, że co najmniej ze 150zł trzeba uzbierać.
  10. [quote name='Negri_2008']ja też ślę ;)[/quote] W grupie siła :lol:
  11. [B]Cioteczki, pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]
  12. halbina??? [B]Cioteczki, pomóżcie, potrzebne pieniądze na hotel... liczy się każde 5,00zł...[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/[/URL]
  13. Allegro Norka: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654053618]Polski owczarek nizinny mix,czeka na dom! pies psy (654053618) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Wyróznione, pogrubione, podświetlone. Anetek, do zapłacenia za allegro jest 21,20zł. Na allegro mogą się w miniaturce wyświetlać początkowo błędne zdjęcie innego psiaka, ale myślę, że to chwilowe, tak szwankuje allegro :/ Norku, trzymam kciuki żeby ktoś Cię zauważył i zabrał do siebie!
  14. [quote name='Negri_2008'][SIZE=3][COLOR=red][B]Nasze deklaracje wzrosły do 190 zł [/B][/COLOR][/SIZE] Najchętniej wyściskałabym Was wszystkie za deklaracje, bazarki, banerki, za miejsce w hoteliku, za wszystko...... :loveu: zbieramy dalej[/quote] To rozsyłam zaproszenia na wątek dalej :p [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=654053618"][/URL]
  15. [quote name='Basia1968']no do DT :loveu: :razz:[/quote] Wszystkie już bezpieczne dzięki Tobie Basiu :loveu:
  16. :loveu: a to ich mamusia pojechała do ds czy do dt? ;)
  17. [quote name='Brysio']wow wow:crazyeye: ale moment a mamy jakies wolne dt? jesli tak to ja tez oczywiscie cos zadeklaruje[/quote] Tak, jest wolne dt, cały czas czeka. Może zmieńmy tytuł? że potrzebne pieniądze na dt?
  18. [quote name='ewa36']Jestem i ja. Mogę wysłać rzeczy na bazarek dla Elzuni. Na jaki adres i do kogo ? Ściskam Ciocia Ewa[/quote] Cioteczki, czy któraś z Was może przyjąć te rzeczy? ja nie mam już miejsca w domu :roll: Ciotki, decyzję o miejcu u wiosny dla Elzy muszę podjąć do soboty, góra niedzieli, bo czekają też inne piesy, konkretnie jeden, na którego kasa jest już uzbierana, więc trzeba się sprężyć.
  19. [quote name='Ra_dunia']I co w końcu z Maleńką? [SIZE=1]_Lara - dzięki za promowanie Elzy :loveu:[/SIZE][/quote] No właśnie, co z nią? [SIZE=1]Ra_dunia - rozsyłam gdzie się da :lol:[/SIZE]
  20. Ciotki, pomóżcie, brakuje wciąż pieniędzy na hotelik...chociaż 5,00zł... Elza "żona" Igora - zbieramy fundusze na hotel i socjalizację
  21. [quote name='fizia']dziękujemy!!! Lara - zbieramy na moje konto- masz numer?[/quote] fiziu, prześlij mi jeśli możesz, bo ja co jakiś czas czyszczę skrzynkę i sama nie wiem czy mam czy nie :eviltong:
  22. [quote name='iwona213']ja mam taki zapis w umowie, który zobowiązuje do kontaktu szczególnie na początku w czasie aklimatyzacji psa w nowym domu... [B][FONT=Verdana]§ 5. [/FONT][/B] [FONT=Verdana]Adoptujący przekaże Oddającemu do adopcji niezbędne informacje o Psie, zwłaszcza w okresie jego aklimatyzacji, drogą najbardziej dogodną dla Adoptującego (poczta elektroniczna/telefon/list); szczególnie o ewentualnych problemach z ich przystosowaniem w nowym miejscu. [/FONT][/quote] No chyba, że tak :) to już zależy od formy umowy :) Ciotki, pomóżcie, brakuje wciąż pieniędzy na hotelik...chociaż 5,00zł... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/"][COLOR=#000000]Elza "żona" Igora - zbieramy fundusze na hotel i socjalizację[/COLOR][/URL]
  23. Ciotki, pomóżcie, brakuje wciąż pieniędzy na hotelik...chociaż 5,00zł... http://www.dogomania.pl/forum/f28/elza-zona-igora-zbieramy-fundusze-na-hotel-socjalizacje-135279/
×
×
  • Create New...