-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Straszne to było, przebijanie się przez cały wątek, a raczej moment, na którym ostatnio skończyłam swój wpis, ale zamęt :roll: ale cieszę się, że psiak jest już bezpieczny :loveu: jak przeczytałam, że trafił do Pałki to mi ciśnienie skoczyło... no i rzeczywiście, pierwszy wątek na którym jest nadwyżka wpływów :evil_lol:
-
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
__Lara replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hop hop :multi: -
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
__Lara replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Piesku, tyle tu dobrych dusz wokół Ciebie :loveu: -
Kochana cioteczko, suuuper! :loveu: bravo!!!!! :loveu:
-
[quote name='Basia1968']jamniczkę zabieram jeśli nam sie uda to dzisiaj i od razu do weta jedzie. I powiem Wam, że mam dość[/quote] To dobrze! dziękujemy Ci Basiu! A co do tej właścicielki - nie oceniajcie jej ta surowo - jak Basia napisała, ma coś z głową... może jest lekko upośledzona, a to już nie jej wina. Rozumuje wszystko na swój sposób, widocznie niektórych rzeczy nie potrafi zrozumieć, bo nie ma takich możliwości. I tak trzeba się cieszyć, że zachowała szczeniaki przy życiu, wiecie co się robi ze szczeniakami na wsi...
-
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[B]Więc zostaje nam jedynie domek w Woli, dziewczyny, co robimy???[/B] -
Piesek kudłaczek bez oczka w schronie -MA JUŻ DOM !!!!!!! :D
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reyes']Jesteśmy umówieni na poniedziałek. Kenna - dostałaś wiadomość na gg? Pozdr[/quote] Hmm... jak umówieni na poniedziałek jak ten Pan mi wczoraj napisał maila, że muszą zrezygnować? ich syn ma wyjechać za granicę na całe wakacje i nie będzie miał kto się Cyklusiem opiekować. Bardzo przepraszał, że tak wyszło. Reyes, skontaktuj się z Panem i to zweryfikuj. Bo jeszcze niepotrzebnie tam pojedziecie. -
[quote name='marlenka']Narazie się nic nie zmieniło prócz tego że sunia juz nie gania moich zwierzaków. Nie jest już zamykana w łazience nawet wtedy jak ja wychodzę z domu , ma apetyt , za gotowanym nie przepada za to suche wcina aż jej się uszaki trzęsą. Ale z ogłoszeń narazie nikt nie dzowni całkowita cisza:-([/quote] Cierpliwości ;) napewno ktoś się w końcu znajdzie :)
-
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Pipi, przepiękne zdjęcia!!!! :loveu: Shivia jest przepiękna!!! :loveu: kurcze ciotki, przypomnijcie mi, czy ona ma ogłoszenia? głównie mi chodzi o allegro, jakby co mogę zrobić :) -
Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)
__Lara replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maile wysłane, więc trzymajcie kciuki żeby jak najwięcej osób zainteresowało się losem Alberta ;) -
[quote name='HebaNova']Kuba ma się bardzo dobrze, mieszkanie i podwórko już świetnie zna, ale i tak zawsze chodzimy na smyczy, już mamy wypracowane godziny chodzenia na spacerki i jedzenia - jak przy niemowlaku hehe. to szalone picie i sikanie już się skonczyło, chociaż i tak pije więcej niż mój Heban, ale nie jest to tak jak było na początku. Uszka już mu trochę odrosły i jak tylko pogoda pozwoli to w sobotę będzie w Bytomiu na festynie. Ogólnie on jest cudowny i kochany, charakter ma jak słodki szczeniaczek i uwielbia się bawić. Apetycik dopisuje, wybredny nie jest, ostatnio nawet rzodkiewkę zjadł :evil_lol:[/quote] Rzodkiewkę :crazyeye: nie no, jak można nie chcieć takiego psa :mad:
-
MILI z lasu odnalazła swoją rodzinę! Ma dom z Foksikiem!POWODZENIA!
__Lara replied to zuzlikowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='LACRIMA']Grupa jest zorganizowana b.profesjonalnie. Po wczorajszej akcji dzisiaj ludzie mocno zdeterminowani i uzbrojeni w cierpliwość. Jeśli tylko Robin wyjdzie z lasu (a zimno i mokro) na pewno dadzą radę. Miejmy nadzieję.......i trzymajmy kciuki.[/quote] Ojej, Robinku, nie baw się z nami w ciuciubabkę tylko wyłaź ;) -
[quote name='Soema']JA już nauczyłam się do wszystkich... dzięki tym literkom przypadkowo znalazłam transport dla mojej Nancy, dziewczyna rok nie była na dogo, aż dostała na maila przypomnienie :eviltong: i akurat jechała w tamte strony..[/quote] No tak Soema :) ale takim sposobem to rzeczywiście w miesiąc bym tego nie skończyła :evil_lol: wymieram ograniczony model decyzyjny - wystarczająco dobry, zresztą nieważne :eviltong:
-
[quote name='irenaka']Lara:loveu: Witaj oficjalnie na wątku:multi:. Rozumiem, że od dzisiaj przestaję siwieć;) Proponuję, żebyś została przy dwóch literkach na początek: M i N. Masz dziewczyno za dużo pracy na innych wątkach. Jak coś, to możesz liczyć, że Ci dołożę ( oczywiście literek):evil_lol:. Na pierwszej stronie jest tekst do wysyłania i nasze abecadło. Zaraz zaznaczam, że M i N są Twoje. Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc:loveu:[/quote] Ja się nie zrażam ;) narazie zrobiłam 3 strony z M :) i na dzisiaj kończę, bo muszę iść wcześniej spać, a jeszcze muszę na jeden wątek skoczyć i coś zrobić :) po mału i do celu :)
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Może Maksiu [URL="http://www.katowice.schronisko.net/adopcja23769-11.html"]adopcja - adopcje - psy - 41/09 - Schronisko Dla Zwierząt[/URL] (tylko nie wiem jak Maks do takich małych dzieci... ale większe akceptuje)? A może któryś z tymczasowiczów Bounty i Ani (trzeba by ich pytać)?[/quote] Z opisu wydaje się bardzo spokojnym psem :) zaproponuję go Państwu :) a do Bounty jeszcze napiszę :) -
[quote name='Soema']Lara z miesiąc to będziesz robiła :crazyeye:[/quote] Bez przesady ;) mam już wprawę :evil_lol: po za tym wysyłam do ludzi aktywnych ;)
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
__Lara replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, jakie literki są już zajęte w wysyłaniu zaproszeń? ;) -
Dziewczyny, włączam się w akcję wysyłania pw z zaproszeniami ;) biorę narazie literki: Ł, M, N ;) Biorę M, N, O, bo literki Ł w spisie użytkowników nie ma ;)
-
Sita doczekała się swojego człowieka...już w nowym domku;)
__Lara replied to Gisic87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Dzwoniłam do państwa Sity. Zakochani w niej strasznie. Sita jak nikt nie widzi wskakuje w nocy na łóżko i śpi z najmłodszą córką. Z jedzeniem jest wybredna i suchego nie tyka więc pani gotuje jej mięsko z makaronem czy ryżem i warzywami. W domku jest grzeczna zostaje chętnie sama nie załatwia się w domu, jak rodzina je posiłek nie żebrze przy stole tylko grzecznie się położy. Na spacerach biega z synem (tym który zabrał ją z Silesii) i syn podobno przy niej wysiada a ona nie ma dość. Oczywiście biegają na smyczy więc chcąc czy nie chcąc pańcio też biegać musi:evil_lol:. Wstępnie za jakieś półtora tygodnia umówiłam się na wizytę ale musiałam pani obiecać że jak przyjadę to im Siciaka nie zabiorę:evil_lol:. Sterylka jest już umówiona na 2 czerwca więc mogę śmiało powiedzieć że Siciak dobrze trafił:loveu:[/quote] :loveu: cudownie :D chociaż tu dobre wiadomości :loveu: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Boję się, że domek z małymi dziećmi to nie jest najlepsze miejsce dla Vertera :shake:. On nie jest do końca równy w swoim zachowaniu. Niby wyprowadzony z boksu się nie ciska, nie szczeka, nie warczy, ale 100% pewności bym nie dała, że jak go dziecko zdenerwuje/przestraszy/męczyć będzie to nie chapnie... Może jednak zaproponować państwu innego psiaka z Katowic?[/quote] Jeżeli tak mówisz maciaszek to masz rację, nie ma co ryzykować. Właśnie napisałam do Pani maila czy zgodziliby się na innego psiaka :) a wiemy o jakichś sprawdzonych do dzieci? np. z dt? -
***Mocno wychudzony husky*** z Katowic, JUŻ W DOMU!!!
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Tylko wiesz, ja się zastanawiam czy taką właścicielkę powinno się informować... Nie dość, że kompletnie miała gdzieś to, co do niej mówiłyśmy (to było widać, w ogóle nie interesowały jej kwestie dot. niespuszczania psa), to na dodatek nie zgłosiła się teraz do schroniska po psa, mimo iż za pierwszym razem pojawiła się praktycznie od razu. Chyba powinno jej przyjść do glowy, że pies znowu może być w schronie, prawda? Nawet nie zadzwoniła...[/quote] No tak, co to da, znowu trafi do domu i potem znowu ucieknie?? bez sensu... chyba trzeba mu jednak szukać nowego domu... Założyć nowy wątek? -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( kurcze, gdybym miała więcej czasu to bym mu ogłoszenia porozwieszała... No ale co się dziwić, że ludzie nie dzwonią jak Janeczka też ich nie interesuje, a młoda i zdrowa :placz: normalnie nie wytrzymam tego :angryy: