Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. No nieźle :evil_lol: ale sajgon :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: co za mała cholerka z niego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zajrzyjcie proszę... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]
  2. Ciotki, zajrzyjcie proszę... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]
  3. Miejmy nadzieję, że przyjdzie na jedzonko... Ciotki, zajrzyjcie proszę... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]
  4. [quote name='Leyla']...chyba jak na swoje lata..:eviltong: He he ,a Darek powiedział,że gdyby nie komary, to spałby z Miszką w kojcu:evil_lol: :evil_lol: Niedługo palma Miszy odbije,jak tak go będą wszyscy rozpieszczac:razz:[/quote] Leyla, nie narzekaj :mad::evil_lol: Hahaha, ale się tam ciekawie robi :evil_lol::evil_lol: Ciotki zajrzyjcie, wesprzyjcie... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]
  5. [quote name='clo']laro jezeli tylko mozesz pomoc z pw lub ktokolwiek...ja nie wyrabiam..dopiero z pracy wrocilam...a molly tej pomocy potrzebuje..mamy juz tyle psow na dt ze naprawde obawiam sie ze nie wyrobimy finansowo...:((ogloszenia tez by sie przydaly..moze znajdzie sie jakis domek co okaze serce malej..[/quote] Z ogłoszeniami pojadę jutro ;) pozapraszam trochę, tyle ile dam radę.
  6. A może ktoś inny wystawi te rzeczy jak supergoga nie ma czasu? ktoś chętny? :razz:
  7. No właśnie gazety lokalne to by było najlepiej. A finanse na takowe ogłoszonka są? :razz:
  8. Właśnie. Dobrze by było wiedzieć jakie tam się gazety czyta.
  9. A rzeczywiście, mundurki ;) teraz tak na każdej akcji będziemy latać? :cool3:
  10. Dajcie spokój ciotce Leyli, świetnie wygląda :loveu:
  11. [quote name='Delph']Nie, koleżanka już się w nich zakochała i nie chce oddać :evil_lol: Ale bardzo dziękujemy za chęć pomocy i szybki odzew :loveu: Teraz będę zamieszczać zdjęcia maluchów na bieżąco. Jak już coś z nich wyrośnie i będzie mniej więcej wiadomo co ;), to zaczniemy je ogłaszać.[/quote] Czekamy aż podrosną :cool3:
  12. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Już dawno o tym pisałam, ale ja nie mam czasu aby się tym zająć:oops:[/quote] Hmmm.... ciotki, a jakie gazety?
  13. [quote name='Leyla']...się ciotka załapała:eviltong: Nero jest!!! z panią w białym ubranku:cool3:[/quote] Ano, załapała się :lol: Nooo, mysza 1, masz rację, rąk potrzeba do takiej gromady :lol:
  14. [quote name='maciaszek']Wrzuciłam na stronę schroniska nowe zdjęcia Frani i szerszy opis.[/quote] To fajnie :) może akurat przyciągnie kogoś.
  15. [quote name='maciaszek']Ok, spróbuję Biafrę zapowiedzieć. Chyba, że w schronie będzie z rana (czyli do 9.30), to wtedy z zapowiedzią może być kiepsko.[/quote] To zobaczymy, wysłałam pw Biafrze. Mam nadzieję, że będzie w schronie nieco później - najpierw ma pojechać do babci do szpitala.
  16. Miszka dalej w żyrandolu chodzi :cool1: i ciotka Leyla na zdjęciu :loveu:
  17. To przydałoby się ogłoszonko w gazetce :cool1:
  18. Co za ludzie, że nawet zdjęcia nie można zrobić :mad: jakie to chore, chory kraj, chorzy ludzie :angryy::angryy::angryy: kiedy wreszcie skończą się rządy tych tych.... kiedy wreszcie będzie normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 (Lara się wkurzyła :mad:)
  19. Ciotki, jestem. Biedaczka, jest w schronie w Olkuszu, jedno z najgorszych w Polsce, ta okropna umieralnia :( co za koszmar :(
  20. No widzisz wiosno, nawet Ty nabroiłaś podpisem :evil_lol:
  21. Mam nadzieję, że za jakiś czas zobaczymy Kornelcię uśmiechniętą i pełną życia :loveu::lol:
  22. Kurcze, nikt nie dzwoni po Frankę :shake:
  23. Mi też się wydaje, że ugryzł Klaudię właśnie tak jak napisała Ewa i flatki. Mój Bursztynek też kiedyś ugryzł moją mamę, ale wynikło to z zaistniałej sytuacji,a nie z tego, że był agresywny.
×
×
  • Create New...