Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Iskierko, trzymaj się dzielnie!
  2. [quote name='Jasza']A ja zrobiłam Allegro...[/quote] Jaszo, a takie zwykłe? pamiętaj, że za allegro to masz zwrot pieniążków z naszej kasy katowickiej ;)
  3. Dokładnie, świetna para :) superowo, Nadia już u siebie :D
  4. Słuchajcie, przed chwilą dzwoniła do mnie Pani, bardzo fajna, ma dwa pieski, chce jakąś bidę, bez względu na wiek, dzwoniła w sprawie jednego katowickiego ratlerka, który już ma dom, więc poleciłam jej ratlerki z Kłobucka, podałam telefon, który widnieje na stronie Fundacji For Animals. coronaaj, dzięki ciotko za info :) narazie chyba nie szykuje nam się żaden transport do W-wy, ale kto wie... ;)
  5. [quote name='*Monia*']To wesoło będziecie mieli - liczę na jakieś filmiki z dewastacji pomieszczeń :razz:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to ja też :diabloti:
  6. Norku, Norku, niech Cię wreszcie pokocha jakiś domek! anetek, trzeba zintensyfikować ogłoszenia :mad:
  7. Dokładnie Delph, co możesz jeszcze zrobić, włosów z głowy nie wyrwiesz. I tak już dużo zrobiłaś i robisz ;)
  8. Jaki słodziak! :loveu: Wredni, prymitywni ludzie :angryy::angryy::angryy::mad:
  9. To czekamy na decyzje wiosny:cool1:
  10. [quote name='agata51']Aaaaa, bo ty, Lareńko, o niczym nie wiedziałaś! Powinniśmy cię byli uprzedzić - mogłaś na zawał paść! :evil_lol: Kaskę dziś wysłałam - po 50zł za agata51 i Małgosia/Bolek.[/quote] No mogłam mogłam :evil_lol: alem twarda, jakoś poszło :evil_lol:
  11. [quote name='zuzia63']ja zapłacę, rób :lol:[/quote] Będzie jutro wieczorem :cool1:
  12. Zabierzcie jeszcze Męża ze sobą, zasmakuje w deserkach :cool3:
  13. [quote name='Delph']Wielkie dzięki za namiary! :lol: Koleżanka była dzisiaj z Felkiem w lecznicy w Olsztynie, dostał maści i antybiotyki, różne na obie łapki. Wizyta w porządku, ale ja jestem totalnie nie w humorze, bo jeździłam dzisiaj z felkowym rtg po warszawskich weterynarzach do konsultacji i nasłuchałam się okropnych rzeczy :-( Znowu o amputacjach, martwicach, beznadziejności sprawy. Ale to by nie było takie złe, dopóki nie usłyszałam, że znęcamy się nad psem i bawimy się w diagnostykę jego kosztem :-( Że on bardzo cierpi (na nic moje tłumaczenia, że mu się poprawia) i źle robimy... Jest mi przykro i źle, mam mętlik w głowie, ale z drugiej strony wiem, że nie byłabym w stanie uśpić Felka widząc, jaki teraz jest szczęśliwy :placz:[/quote] Wiesz co Delph, takiej osobie to trzeba było powiedzieć, że niech to powie tym wszystkim, którzy za Felka trzymają kciuki, którzy łożą pieniądze, wchodzą na jego wątek i śledzą jego losy. I w og[I]óle, co za chamstwo :angryy::mad:[/I]
  14. Ehh współczuję cioteczko, najgorsza jest ta niepewność, która pożera... ale trzeba się trzymać i wierzyć, że jak się nie znajdzie to da sobie i tak radę, ktoś inny dobrego serca mu pomoże.
  15. [quote name='zuzlikowa'][B] Spokojnie molestuj...[/B]znając rzeczywistość,to często czas umyka i z pamięci umykają zobowiązania,albo ich świadomość...czasami też zbyt dużo tego..[B].molestuj,cioteczki sie nie pogniewają:lol: [/B][/quote] Jakby co to w końcu ściągniemy tu Dogorrę, ona chętnie naliczy haracz :cool3:
  16. żeby psiak w końcu nie wylądował na ulicy :shake:
  17. Kurze, fakt, ja niby ciągle o tym pamiętam, a tego nie robię :evil_lol: kto zrozumie ciotkę Larę ;) napiszę do niej ;)
  18. Gufi, zbieraj się do odlotu, bo czas wyfruwać!
  19. Gufi, no no, Ty amancie :cool3:
  20. [quote name='BoUnTy']I miejmy nadziję, że ją dostanie... Pojawia się światelko w tunelu?[/quote] Jakie światełko? poinformujcie mnie ciotki?
  21. Poczytałam, no bardzo godne uwagi, super cioteczki :loveu: ja wiecie, że często bywam na wątkach, gdzie jest fizia, clo, więc jak najbardziej popieram inicjatywę i jak tylko czas mi pozwoli to chętnie w jakimś stopniu wezmę w niej udział ;)
  22. Do góry Iskierko!
  23. [quote name='fizia']Panie się już dopytują czy napewno DJek przyjedzie?:loveu:[/quote] :loveu: coś czuje, że to będzie cudowny domek :loveu:
×
×
  • Create New...