-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='DorkaWD']Potwierdzam, że maleńka Titka wczoraj dotarła bezpiecznie do domku :loveu: [B]_Lara[/B] :loveu: [B]DZIĘKUJĘ[/B] :loveu: [B]_Chomusia_[/B], co się stało, że ta mała jest tak okrutnie wychudzona? Jak mogło dojść do tego u tam młodego zwierzaka? Maleństwo wygląda jakby przez miesiąc nic nie jadło! Do jedzenia dostała od Lary kolbę, u nas dostała jeszcze osobno mieszankę ziaren i plasterek marchewki (+woda oczywiście). No i nie wiem co robić dalej... Bo jeśli ona ma jakieś problemy żołądkowe to raczej (chyba) nie powinna jeść surowizny (?) Proszę spróbuj się dowiedzieć co się stało, że ta maleńka jest tak zaniedbana!!![/quote] :loveu: super, że maleńka już na miejscu :lol: wreszcie już jest u siebie :lol: Ja też nie wiem kto lub co doprowadziło ją do takiego stanu :( ja wolałam nie dawać jej zieleniny żeby jej nie zaszkodziło. Dobrze rzeczywiście byłoby się dowiedzieć co spowodowało takie wychudzenie.
-
Ty Szczęściaro :p Zuziu :loveu::loveu::loveu: wygłaszcz ode mnie Dagusię proszę!!! :loveu:
-
[quote name='magda222']Chyba nikt nigdzie Rumka nie zapisywał.[/quote] To gdzie go możemy zapisać??? wiosna, mosii? znacie jakieś jeszcze?
-
[quote name='iwona213']wrzucać ją do gazety na przyszły tydzień czy jeszcze czakamy?? jeśli tak to proszę o dobry tekst dla niej, jak tekst jest dobry psiak idzie do domu... kto napisze??[/quote] A jak długi ma być ten tekst?
-
[quote name='Mysia_']miały ciotki poradzić i cisza :mad::mad::mad: Tak myślę teraz... Wydaję mi się, że tą podziękowanie, ale bez miejsca na imię i nazwisko, bo w sumie czasem jest tak, ze ktoś kupuje coś z czyjegoś konta i my mamy dane właściciela konta, do tego przelewy przychodzą czasami też z tego samego adresu, ale z innym imieniem, albo nawet nazwiskiem :roll: Mam jeszcze pytanie, np. do cioteczki __Lary :loveu: kiedy wysyłam dyplom mailem powinnam pisać jakiś tekst? Jesli tak to jaki? :cool3:[/quote] Ja Mysiu_ wysyłam go razem z tekstem, który podałam wyżej :) Jeśli wysyłasz osobno to warto napisać coś w stylu: Przesyłam dyplom - podziękowanie. Znajduje się w załączniku. Dziękujemy jeszcze raz za pomoc, za wrażliwość na psi los. Pozdrawiam serdecznie. ;)
-
szczeniaki porzucone w lesie-Fredek szuka domu-mix husky
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
piechcia, trzeba tu więcej ciotek zaprosić. W ogóle to zrobię mu ogłoszenia w najbliższym czasie. [COLOR=Red][U][B]Edit: ogłoszenia: [/B][/U][/COLOR] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.com"]www.vetmozga.com[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl"]www.twoje-ogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [B]piechcia, niektóre linki trzeba aktywować - podawałam Twój adres mailowy.[/B] -
[quote name='Bonsai']Coś czuję, że długo jeszcze tam pobędzie, jeśli nie dożywotnio. Brak ogłoszeń, brak zdjęć, brak zainteresowania... mortikia, link nie działa.[/quote] W najbliższym czasie porobię ogłoszenia.
-
Czesanko i może najpierw jakieś kąpanko :razz: jak się bardziej oswoi :) wszystko małymi kroczkami :) ah Zuziu, ale Ci zazdroszczę :) tego ciągłego kontaktu z futerkami :loveu:
-
Iskierka musi jeszcze mieć trochę czasu żeby bardziej zaufać człowiekowi :) jak dobrze, że Jasza ją wypatrzyła w tym schronie!
-
[quote name='Wiewiórka']To jeszcze się ustali, Perełka w ciąży jednak nie jest! ;) A no można by.[/quote] Uff, to dobrze, że z tą ciążą nie potwierdziło się :loveu: Myślę, że ją wysterylizujemy, zawiozę Ci w poniedziałek kupon na sterylkę i Wiewiórko umówisz się :) nie chcę jej wydawać niewysterylizowanej. Wiecie, że ona może być łakomym kąskiem dla pseudo.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']melduje posłusznie, że zapominalskie cioteczki zostały juz o tym fakcie powiadomione. Teraz tylko trzeba czekac na ich reakcje :roll:[/quote] marysiu, dziękuję Ci bardzo :loveu::loveu::loveu: -
:loveu: czyli wie gdzie jej domek :) kochana niunia :D
-
[quote name='Wiewiórka']Kontaktowałam się z panem fryzjerem i dam mi znać kiedy jest wolny. Pani weterynarz stwierdziła że z Perełką jest już wszystko ok;) Dziś była ostatnia wizyta. Lara miała byś jutro czas?[/quote] Jutro nie :/ w poniedziałek Ci pasuje? możemy ją wysterylizować? co z tą ciążą???
-
[quote name='HebaNova']Skorpiony mają dar przekonywania i wrodzony urok osobisty :loveu:[/quote] Wiem wiem :razz: ale mój się chyba już wyczerpał przy przekonywaniu do pierwszego psa, tzn. jakieś 13 lat temu :eviltong: bo teraz nie skutkuje :shake: i szczerze mówiąc to się poddałam, bo czekam na swoje własne "M" :lol: gdzie to ja będę ustalać zasady :diabloti:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Pięknie wygląda :loveu:. I rzeczywiście jakiś taki bardziej dorosły się robi. To już pan pies a nie psie dziecko :).[/quote] Dokładnie :) przechodzi chyba szybkie dojrzewanie u megii1 :lol: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Tato zrobił jeszcze kilka zdjęć, ponoć lepszych, to znaczy takich, na których o wiele lepiej go widać. Ma mi przesłać (jak nie zapomni ;) ). [B]Kenny[/B], wysłałam Ci wiadomość na gg.[/quote] Ja czekam na zdjęcia ;) -
[quote name='mamanabank']To ja powiem na pocieszenie, że z facetami nie zawsze jest tak źle. Ile razy miałam nadzieję, że mój mąż wykaże się rozsądkiem i powstrzyma mnie przed przyciągnięciem kolejnego psa do domu na tymczas lub na stałe, a ten zawoził mnie tam gdzie chciałam i pomagał przywozic te psiny do domu, albo zajrzyjcie na wątek Jamora (hotel u Jamora), az trudno uwierzyć, że mężczyźni mogą tak bardzo przjmowac się losem zwierząt[/quote] To prawda, zdarzają się wyjątki :cool1: mój TZ z reguły też mnie wspiera w psich sprawach, ba, stał się teraz nawet bardziej wrażliwy :cool1: jak idziemy ulicą to zaraz mnie się pyta jak zobaczy psa jaka to rasa :p:loveu:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ale pięknie wyszedł :loveu::loveu::loveu: rzeczywiście tak jakoś poważniej, jakby zmężniał :loveu: dodam nowe zdjęcia na allegro :) -
Kurcze, przez przypadek dałam funkcję blokowania tego drugiego obrazka z drugiej serii Dagusi i teraz mi się nie pokazuje :placz::placz::placz: wiecie co z tym zrobić żeby się znowu pojawił ? :( Edit: już sobie poradziłam :D
-
[quote name='Jasza']Moja mama mi powiedziała kiedyś: "Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy nie lubią zwierząt." I to się sprawdza. Wyobrażacie sobie świat bez Waszych psów? Bez mrużącej oczy w słońcu Dagusi? Bez Frani siedzącej dostojnie na kanapie? Bez Perełki wdrapującej się na kolana? Bez Białasa z Maciaszkowej galerii? Bez Kornelii taplającej się w kałużach? Bez nich wszystkich...[/quote] Jaszo, nie mów mi... takie życie jak dla nas to chyba nie miałoby sensu, dla nas psiarzy, bo te zwierzaki wypełniają całe nasze życie.
-
Ale piękniś :loveu::loveu::loveu:
-
No nie, jaka piękna Królewna :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Zuziuuuuuuuuu, zdjęcia przecudne :loveu::loveu::loveu::loveu: jejku, gdybym mogła to bym naszą Dagusię adoptowałam, zakochałam się w niej strasznie :loveu::loveu::loveu: Dagunia została w tym miejscu w którym usiadła - żeby rzeczywiście nie spędziła tam nocy, bidula jeszcze do budki nie wróci. Przecudna :lol:
-
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
__Lara replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kuba123']ooooo.. jakie słodkie misie:loveu: ''szkoda'' , że nie doczekają do następnej akcji :diabloti: miałabym co ''miętolić'';)[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: słodkie słodkie :lol: wikuwiku w koszulce fundacyjnej, no no :razz: :diabloti: i bransoletka :diabloti: nie ma to jak PR :diabloti: